Pampalini Pizzeria Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Pampalini Pizzeria Vác vélemények

Szörnyű 2021. november 16.egyedül járt itt
Mar nem egyszer rendeltem toluk. nemreg augusztus 20an egy cukkinis rizottot . a rizs kemeny volt a cukkinit nyersen vagtak ra. felhivtam a fonokot aki anyit mondott hogy a szakacs uzeni egy ilyen fajta rizs ami kemeny marad! a napokban rendeltem egy huslevest! ízetlen ehetetlen volt!!!!!!!!!!!!!!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 19.családjával járt itt
Vác központjában helyezkedik el az étterem. Többet ad, mint a neve alapján gondoltuk volna. Elegáns belső tér, nagy tisztaság, kellemes hangulat és udvarias személyzet fogadja a látogatót. Az ételek ízletesek, a házi limonádé különlegesen finom. Az árak középkategóriásak.
Kiváló 2021. július 21.gyerekekkel járt itt
Sokszor eszünk itt nyáron, csodálatos a környezet. Időnként sokat kell várni, az ételek finomak. A nagy pizza hatalmas. A kiszolgálás kedves.
Kiváló 2018. december 11.a párjával járt itt
Bank - Canossa járás végén találkoztunk a "mesehőssel"; éhesen - fáradtan betértünk, a pincér a kabátokat elvette (! ), a végén visszaadta persze; nejem egy Margarita 32-est rendelt, nekem étlapon kívül egy báránycsülköt ajánlott, ami valami fenséges volt ! A pizza fele megmaradt, hazavittük, másnap gyengéden megmikrózva is finom volt.
Kiváló 2018. július 6.a párjával járt itt
Egy váci kirándulás során megéhezve találtunk rá erre a hangulatos pizzázóra Vác sétáló részén. Nagyon kedves pincérlányok fogadtak minket, a pizzáink hamar elkészültek, nagyon finomak, tartalmasak voltak, olyan pont amilyenre vágytunk! Jó volt kint ülve elfogyasztani, nagyon kényelmesek voltak a székek. Vissza fogunk még térni ide, az biztos!
2017. október 6.családjával járt itt
Egy családi kirándulás alatt tértünk be az étterembe. Ismerős ajánlotta a helyet, ő nagyon dicsérte, ahhoz képest csalódás volt számunkra. Elég flegmán fogadtak, közölték, hogy fél órán belül ne számítsunk ételek felszolgálására, de egy hölgy felszolgáló vette át az asztalunkat.