Abu3383

Abu3383 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Sörkedvelő  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2017.09.30
Utoljára itt2017.09.30

Szörnyű 2017. október 8.a párjával járt itt
Vasárnap 14:15-kor egy egri séta alkalmával a párommal éttermet kerestünk, hogy meg tudjubk ebédelni. Mikor bementünk egy kissé megszeppent valószínűleg tanuló fijú köszönt nekünk igen halkan. Majd a hátunk mögül jött a köszöntés, egy idősebb hölgytől, hogy miben tud segíteni / gondolom lehet moziért is fizetni :D/ majd mikor mondtuk, hogy ebédelni szeretnénk közöltee velünk, hogy van menü.
2017. október 1., csoporttal járt itt
Egy lagzi alkalmával választották ezt a helyet amire meghívtak. A hallottak után kellemesen csalódtam a helybe. A pincérek kézségesek voltak a hely hangulata pedig igazi kis falusias volt. Az ételek lehettek volna jobban füszerezve de ezen kivül semmi gond nem volt.
Ha ló nincs... -

Tábornok-ház - Nemzeti Kávéház & Étterem Eger

Gyenge 2017. október 8.a párjával járt itt
Mivel az előző étteremben a közelben nem tudtak kiszolgálni, átjöttünk ide. Az egy jó pont, hogy zárás elött 40 percel még kisuolgáltak az viszont vicc, hogy meg sem várták, higy leüljünk már választanunk is kelett. Amikor leültünk az italokat rögtön hozta a kedves de nem túl szakmai profi felszolgáló hölgy. éms akkor vártunk.