Ez a hely megszűnt!
3,6
a 144 egri étterem közül
étterem

Dorner Étterem Eger bemutatkozása

A Dorner Étterem az egri vár bejáratától 80 méterre található.
Éttermünk 130 férőhelyes (90+40).
Bő ételválaszték, szolid árak, házias ételek!
Csoportos étkezések!
Rendezvények lebonyolítását is vállaljuk!
Minden nap nyitva tartunk.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Dorner Étterem Eger vélemények

Szörnyű 2021. július 10.barátokkal járt itt
Egy szóval. . . katasztrófa! 15 fővel mentünk , rajtunk kívül kb 5 asztal volt foglalt még a kb 30-ból, ennek ellenére teljesen rugalmatlan volt a személyzet. Elvezettek egy 12 fős asztalhoz, magunknak kellett pótolni másik asztalokról a székeket, evőeszközöket, poharakat, ahogy hozták ki a rendeléseket!
2020. szeptember 30.barátokkal járt itt
Barátnőm éhes volt, ezért megnéztük a kinti étlapot. A kiszolgáló hölgy már a kinti étlapnál megkérdezte tud e segíteni. Mindkettőnknek találtunk megfelelő ételt, így beüóltünk. Kicsit sötét a hely, mert talán nincs ablak? ebben nem vagyok biztos. Ennek ellenére csak jót tudok mondani. A pincér hölgy azonnal hozta az étlapot.
Kiváló 2020. január 13.a párjával járt itt
Egy nagyon kedves, családias hely. A pincérek, a tulajdonosok, de a többi alkalmazott is aki épp arra járt, nagyon kedvesen köszöntek nekünk és külön jó étvágyat kívántak. Volt is mihez, az ételek nagyon ízletesek, frissek, nagy adagok voltak. Vissza fogunk még térni ide!
Dorner Étterem Eger - BelsőDorner Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2019. január 3.családjával járt itt
Az év utolsó napjait Egerben töltöttük. Minden nap más más étteremben ebédeltünk a szüleimmel. Az év utolsó napján tértünk be az étterembe. A mennyiségröl nekem már volt tapasztalatom, hogy mekkora. Ezt a véleményt megosztottam a szüleimmel, de nem hittek nekem. A megrendelt étel olyan nagy adag volt, hogy alig bírtuk megenni.
Kiváló 2018. február 1.a párjával járt itt
Vasárnap ebéd előtt érkeztünk meg Egerbe. Nem volt még 12 óra, de férjemmel úgy döntöttünk, megebédelünk. Ez az étterem esett utunkba. Teljesen üres volt. Egy idős úr mondta, hogy fél egy felé érkezik a vendégek többsége,de ha ebédelni szeretnénk, hozza az étlapot.
Szörnyű 2017. október 8.a párjával járt itt
Vasárnap 14:15-kor egy egri séta alkalmával a párommal éttermet kerestünk, hogy meg tudjubk ebédelni. Mikor bementünk egy kissé megszeppent valószínűleg tanuló fijú köszönt nekünk igen halkan. Majd a hátunk mögül jött a köszöntés, egy idősebb hölgytől, hogy miben tud segíteni / gondolom lehet moziért is fizetni :D/ majd mikor mondtuk, hogy ebédelni szeretnénk közöltee velünk, hogy van menü.
Átlagos 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az étterem valóban nagyon egyszerű, ablaktalan. A személyzet azonban kedves volt. A felszolgáló hölgy előre jelezte, hogy fél órát várni kell az ételre mert frissen készítik. Így nem is volt gond, vártunk. Háromféle ételt rendeltünk, és mind nagyon finom volt, nem volt vele semmi gond. Az adag nem túl nagy, viszont nem is drága.
2017. július 31.családjával járt itt
Nyaralás alkalmával tévedtünk be családommal ebbe az étterembe. Ahhoz képest, hogy milyen helyen van (a vár bejáratánál) nagyon olcsónak mondanám. Igaz, hogy nem a világhírű konyhájáról lesz számunkra emlékezetes, de udvarias és segítőkész volt a személyzet, amivel jó pontokat szereztek nálam.
Gyenge 2017. július 30.családjával járt itt
Családosan voltam itt. Nem túl szívélyes a fogadtatás. A hangulat eléggé retrós, ablaktalan az egész, így elég szűknek tűnik a hely. Az ételek nem a legjobbak. A levest mintha zacskós alapanyagból csinálták volna. A mennyiséggel nem volt gond. A kiszolgálás megfelelő. A wc lehetne tisztább.
Szörnyű 2017. július 12.egyedül járt itt
Soha többet nem mennèk vissza. Az árral nem lenne semmi gond, mert viszonylag olcsó a hely, de mikor belèptem, nyomott pálinka szagot èreztem. Büdös volt az ètteremben, nem lehet enni nyugodtan. A konyhából kihallottam a káromkodást a vendègekre. Wc ajtó tárva-nyitva, jött ki a büdös. Ablak egyáltalán nincs.
Dorner Étterem Eger a térképen
3300 EgerKossuth Lajos u. 28.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar