alize69

alize69 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kisállattal utazó  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.12.27
Utoljára itt2020.02.02

2018. augusztus 11.családjával járt itt
Sajnos minden alkalommal elszámolták a fizetésnél az összeget Nekem kellett helyesbítenem. És ez egymás után 3x. Azért ez már nem véletlen ugye? Így rossz szájíze van az embernek, pedig kitűnő ételeik vannak.
Tisztaság van és kedvesek, bár mostanában igen kihalt, az árakat meg megemelték! Ennek nem látom okát!
Kiváló 2017. december 27.gyerekekkel járt itt
Minden tökéletes volt. Két észrevételt szeretnék megosztani. Nekünk furcsa volt, hogy 24-én nagyon korán volt a vacsora, de elfogadtuk, hogy a személyzet is hazaérjen, bár ez kissé meglepő egy ekkora szálloda tekintetében. Több oldalon olvastam, hogy a wellness részleget kicsinek tartják a vendéget.
Hotel Lycium válasza
Köszönjük értékes visszajelzéseit! Örülünk, hogy jól érezték magukat. Köszönjük a javaslatot, átgondoljuk a megoldási lehetőséget!
Szeretettel vissza várjuk Önöket!
2018. január 8., , Hotel Lycium
Átlagos 2020. február 2.a párjával járt itt
A szállás a város központjában mindenhez közel található. A személyzet kedves, a tisztaság kiemelkedő. Sajnos azonban a szállás komoly felújításra szorul. Két egyforma bútor nincs a lakosztályban azok is igen csak retrók. A fűtési rendszer elavult, szélső lakosztályban sajnos kellett kisegítő lehetőség mivel fáztunk.