Hotel Lycium Debrecen ★★★★

Hotel Lycium Debrecen
4026 Debrecen, Hunyadi u. 1-3.

Hotel Lycium Debrecen a térképen

Hotel Lycium Debrecen értékelése:

2. helyezett az 53 debreceni szállás közül
19. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Hotel Lycium Debrecen bemutatkozása

A Hotel Lycium 2006 augusztusában megnyitott szálloda, amely Debrecen belvárosában található, közvetlenül a főtér és a Nagytemplom szomszédságában, kiválóan megközelíthető mind autóval, mind tömegközlekedéssel. A szállóból közvetlen átjárási lehetőség biztosított az épületegyüttesben található Kölcsey Konferencia-központba, ahol csoportszolgáltatások széleskörű palettája és magasszintű technikai felszereltség adott különböző konferenciák szervezőinek.

Hotel Lycium Debrecen képei

Hotel Lycium Debrecen

Hotel Lycium Debrecen vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
A szilveszteri est a pazar díszítések ellenére nagyon szűkösen lett megoldva. Az asztaloknál egymás szájában voltunk, kényelmetlen volt a szorosság. Nem volt édes pezsgő, a wellness részen csak 1 jakuzzi működött január 1-én, a kávéhoz első nap keksz, második nap szóda 3ik nap már semmi nem járt. Az éjféli forralt borból nem jutott, pedig időben a teraszon voltunk, utánunk még rengetegen érkeztek.
Válasz az értékelésre - 2020. február 12.
Köszönjük szíves értékelését és visszajelzését.
Örülünk, ízlettek ételeink és meg voltak elégedve kollégáink munkájával. Sajnáljuk, hogy negatív tapasztalásai is voltak az este folyamán, melyet jeleztünk az illetékes rendezvényes illetve vendéglátós kollégák felé, akik „orvosolják” a problémákat.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A hotel elhelyezkedése remek, a Nagytemplom és a Kossuth Lajos tér 2 percre található. A wellness viszont csalódás volt, mert a 2 db jacuzzi nagyon kevés ennyi vendég számára. Egy nagyobb méretű melegvizű medencét kialakíthatnának a merülő medence helyére. A szobák szépek, azonban a szőnyeg kopottas.
Válasz az értékelésre - 2020. február 5.
Köszönjük szíves értékelését és visszajelzését.
Örülünk, hogy tetszett hotelünk elhelyezkedése és szobáink. Burkolatok cseréjére illetve az esetleges wellness részleg bővítésére egy teljes körű szálloda felújítás során kerülhet majd sor.
További szép napot kívánunk Önöknek.

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
Az idei évben a Karácsonyt töltöttük a Lyciumban! Csodálatos élmény volt. A személyzet nagyon kedves, rend, tisztaság kiváló! Étkezés nagyon ízletes, finom. A programok tetszettek! Szép élmény volt! Jövőre is visszamegyünk! Mindenkinek ajánlani tudom! Firnigl Zoltánné
Válasz az értékelésre - 2020. január 30.
Köszönjük szíves értékelését. Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban, kellemesen töltötték az ünnepeket és elégedetten, élményekkel gazdagon tértek haza. Nagy szeretettel várjuk vissza Önöket mihamarabb szállodánkba!

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
A hotel személyzete nagyon kedves volt.A legjobban a welness rész tetszett és azon belül a szaunaceremónia,de mi mindennel megvoltunk elégedve a lányommal és köszönjük,hogy a karácsonyt ott tölthettük.
Válasz az értékelésre - 2020. január 30.
Köszönjük szíves értékelését és kedves, dicsérő szavait.
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, wellness részlegünkkel, szauna ceremóniákkal és kollégáinkkal egyaránt.
Reméljük a későbbiekben is vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szálloda fekvése, közös terei, ünnephez méltó hangulata / díszítés, vacsora alatt a zongora- és gitárszólók /, a fogadtatás /apró ajándék /, a teabemutató élménye, stb. mind - mind igazi ünneppé varázsolták számunkra az ott tartózkodást. Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2020. január 29.
Köszönjük szíves értékelését és kedves, dicsérő szavait.
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, ételeinkkel és ünnepi programjainkkal egyaránt.
Reméljük a későbbiekben is vendégeink között köszönthetjük Önöket!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A szobába lépve a jobb napokat látott padlószőnyeg tiszta foltos koszos undorító ahogy kinéz. Régi retróhatást szállodai szoba tv helyett egy monitor s falon! ? A napi takarítás egy törölköző cserét és a szemetes kiürítését jelenti. Az ételek minősége és választéka jó.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 28.
Minden részlegen készséges személyzet, minden igényt kielégítő életek, italok, minden milliméterén tisztán csillogó szoba és minden szempontból tökéletes földrajzi elhelyezkedés. Visszatérünk, annyi biztos.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Köszönjük szépen megtisztelő értékelését!Nagy örömünkre szolgál dicsérő visszajelzése ételeink, szobáink és legfőképpen szállodai személyzetünket illetően.
A jövőben is bármikor szeretettel visszavárjuk!
Sándor-Boros Csilla (Hotel Lycium)

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idei húsvéti ünnepeket Debrecenben a Hotel Lyciumban töltöttük. Kitűnő választásnak bizonyult. Debrecen nagyon szép város, sok látnivaló és programajánlat közül választhattunk. A szálloda központi elhelyezkedése megkönnyítette a dolgunkat, pár perc sétával vagy pár villamosmegállóval mindenhová könnyedén eljuthattunk.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Debrecen belvárosában helyezkedik el. Autónk a mélygarázsban biztonságban van. Különlegesen finom a reggeli és a svédasztalos vacsora. A wellness tényleg a város felett van, jó időben nagyon szép a kilátás. Az úszómedence megfelelő méretű, sportolásra alkalmas. A kondigépek tökéletesen megfelelnek cardio edzésre. A szauna szeánsz izgalmas volt, a szaunamester jól felkészült.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Alapvetően tetszett a szállás és az ellátás, a problémám az volt, hogy a szilveszteri bulira bezsúfoltak 400 embert. Olyan sűrűn rakták az asztalokat, hogy nem lehetett köztük közlekedni. Nem beszélve szegény pincérekről, akik hősiesen fogták vissza magukat, pedig én a helyükben már rég a földhöz vágtam volna a tányérokat.

Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 24.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.08.23.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Kastély Panzió
6 nap/5 éjszaka 4.250 - 4.850,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves ebéddel kedden és szerdán, üdvözlőitallal, arcmaszkkal, szórakoztató programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.17. - 2020.08.23.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

DebrecenX