Hotel Lycium Debrecen ★★★★

Hotel Lycium Debrecen
4026 Debrecen, Hunyadi u. 1-3.

Hotel Lycium Debrecen a térképen

Hotel Lycium Debrecen értékelése:

2. helyezett az 51 debreceni szállás közül
3. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Lycium Debrecen bemutatkozása

A Hotel Lycium 2006 augusztusában megnyitott szálloda, amely Debrecen belvárosában található, közvetlenül a főtér és a Nagytemplom szomszédságában, kiválóan megközelíthető mind autóval, mind tömegközlekedéssel. A szállóból közvetlen átjárási lehetőség biztosított az épületegyüttesben található Kölcsey Konferencia-központba, ahol csoportszolgáltatások széleskörű palettája és magasszintű technikai felszereltség adott különböző konferenciák szervezőinek.

Hotel Lycium Debrecen képei

Hotel Lycium Debrecen

Hotel Lycium Debrecen vélemények

Györgyike TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A szobába lépve a jobb napokat látott padlószőnyeg tiszta foltos koszos undorító ahogy kinéz. Régi retróhatást szállodai szoba tv helyett egy monitor s falon! ? A napi takarítás egy törölköző cserét és a szemetes kiürítését jelenti. Az ételek minősége és választéka jó.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 28.
Minden részlegen készséges személyzet, minden igényt kielégítő életek, italok, minden milliméterén tisztán csillogó szoba és minden szempontból tökéletes földrajzi elhelyezkedés. Visszatérünk, annyi biztos.
Válasz az értékelésre - 2019. június 7.
Köszönjük szépen megtisztelő értékelését!Nagy örömünkre szolgál dicsérő visszajelzése ételeink, szobáink és legfőképpen szállodai személyzetünket illetően.
A jövőben is bármikor szeretettel visszavárjuk!
Sándor-Boros Csilla (Hotel Lycium)

linda59 TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idei húsvéti ünnepeket Debrecenben a Hotel Lyciumban töltöttük. Kitűnő választásnak bizonyult. Debrecen nagyon szép város, sok látnivaló és programajánlat közül választhattunk. A szálloda központi elhelyezkedése megkönnyítette a dolgunkat, pár perc sétával vagy pár villamosmegállóval mindenhová könnyedén eljuthattunk.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Debrecen belvárosában helyezkedik el. Autónk a mélygarázsban biztonságban van. Különlegesen finom a reggeli és a svédasztalos vacsora. A wellness tényleg a város felett van, jó időben nagyon szép a kilátás. Az úszómedence megfelelő méretű, sportolásra alkalmas. A kondigépek tökéletesen megfelelnek cardio edzésre. A szauna szeánsz izgalmas volt, a szaunamester jól felkészült.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Alapvetően tetszett a szállás és az ellátás, a problémám az volt, hogy a szilveszteri bulira bezsúfoltak 400 embert. Olyan sűrűn rakták az asztalokat, hogy nem lehetett köztük közlekedni. Nem beszélve szegény pincérekről, akik hősiesen fogták vissza magukat, pedig én a helyükben már rég a földhöz vágtam volna a tányérokat.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
A szállás könnyen megközelíthető, közel van a városközpont. Kedves a személyzet, finomak és bőségesek az ételek. A szoba kényelmes és tiszta. A párnák viszont nagyon kemények voltak.
A wellness részleg megfelelő, bár a nagy medence lehetne melegebb.
Szívesen mennék máskor is!!

Válasz az értékelésre - 2018. november 5.
Köszönjük szépen visszajelzését!Külön köszönjük a személyzetünket, és ételeinket érintő kedves és dicsérő szavait!
Javaslatait átgondoljuk, és ahol lehetséges módosítunk a minőség javítása érdekében!
Várjuk vissza szeretettel!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 4.
Három éjszakát töltöttünk a családommal a hotelben, mely tiszta és szép. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek fantasztikusak. Változatos és ízletes. A hotel elhelyezkedése a városban nagyon jó, minden érdekes helyszín amit érdemes Debrecenben felkeresni ott van a közelben. Bátran ajánlom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2018. május 22.
Köszönjük szépen értékelését! Külön köszönjük a személyzetünket ért kedves és dicsérő szavait! Nagyon örülünk, hogy elégedetten távoztak szállodánkból, és mindennel meg voltak elégedve!
A jövőben a házaspárok esetében a franciaágy elhelyezésére nagyobb gondot fogunk fordítani!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A szoba tágas és világos! A személyzet nagyon kedves , figyelmes , segítőkész!
Az ételek ízletesek a választékban bővelkedő! A jakuzzi nagyon kicsi kényelmetlen és a deréktáji fúvókák nem működnek ez így nem volt teljesen jó! De összességében remek szállodát választ aki a Hotel Lyciumot válassza.Üdvözlettel:Hegedűs Rózsa
Válasz az értékelésre - 2018. április 12.
Nagyon szépen köszönjük mindenre kiterjedő értékelését! Nagyon örülünk, hogy szobáink és éttermünkben felszolgált ételeink minősége és bő választéka elnyerte tetszését. Köszönjük szépen szállodánk személyzetét érintő kedves és dicsérő szavait.
Sajnáljuk, hogy a wellness részlegünk nem tudta igényüket teljes egészében kielégíteni, jelzése alapján mindent megteszünk, hogy a probléma a lehető leghamarabb megoldásra kerüljön!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Minden tökéletes volt. Két észrevételt szeretnék megosztani. Nekünk furcsa volt, hogy 24-én nagyon korán volt a vacsora, de elfogadtuk, hogy a személyzet is hazaérjen, bár ez kissé meglepő egy ekkora szálloda tekintetében. Több oldalon olvastam, hogy a wellness részleget kicsinek tartják a vendéget. Meglátásom szerint ezzel semmi gond, az emberek hozzáállása a probléma.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Köszönjük értékes visszajelzéseit! Örülünk, hogy jól érezték magukat. Köszönjük a javaslatot, átgondoljuk a megoldási lehetőséget!
Szeretettel vissza várjuk Önöket!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Egy 4 csillagos helytől úgygondolom elvárható, hogy ne egy ócska zuhanyfüggönnyel legyen felszerelve a zuhanyzója ami állandóan az emberre tapad. Az elsö emeleti folyosón minden nap wc szag volt de a szobában nem lehetett érezni. A tv menüje borzasztó! Viszont. Az ételek mennyeiek voltak a személyzet aranyos a hotel jó helyen van és a 11hónapos kislányomnak is minden igényét(babakád, babaágy) készséggel kielégítették.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Köszönjük szépen értékelésüket! Külön köszönjük a személyzetünket, illetve az ételeink minőségét dícsérő szavaikat. A zuhanyfüggönyök, és a megfelelő szellőztetés biztosításának a problémája az idei évben megvalósításra kerülő teljes felújítás során orvoslásra kerülnek majd. De természetesen a vendégvisszajelzések a felújítás kapcsán kiemelt jelentőséggel bírnak számunkra!

Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés gálavacsorával, tűzijátékkal, Bereczki Zoltán fellépésével, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és sazanua használattal, fürdőbelépővel, városismertető programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 41.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, fellépőkkel, pezsgős koccintással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovasszán vagy postakocsikázással, kültéri és beltéri programokkal, állatsimogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.29.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Debrecen környékén
Prima Villa 3 Hajdúszoboszló
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Prima Villa 1 Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló nyugodt negyedében, a fürdőövezetben található Prima Villa 1,...
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Szent karácsonyi ünnepi ajánlat (min. 5 éj)
Aqua Palace élmény ajánlat (min. 2 éj)

DebrecenX