Andrea06

Andrea06 adatlapja

Sziasztok! Andrea vagyok egy kamasz fiú anyukája. Szlovákiában élünk, de Magyarországon van állandó munkahelyem és legfőképp itt töltjük nyaralásainkat. Nagyon szeretünk utazni, strandolni, télen síelni. .. :)
Mi főleg panziókban szoktunk megszállni.A munkahelyem álltal üzleti utakon csak szállodában lakunk. Az egyik kedvenc műsorom egy német csatornán a Hoteltester, ami jó ötleteket ad ahoz, milyen szemmel vizsgáljuk az adott szállásadót. :)
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Gyermekkel utazó  •  Üzleti utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2016.05.17

Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Miután felfedeztük a helyet , minden nyaralás minden napján egy étkezés itt fogyasztunk! Vagy ebéd, vagy vacsora :) Kedves és gyors a kiszolgálás. Nagyon ízletesek az ételek. Még azt sem ellenzik, ha a gyerek valamit athoz a Meckibol és ott fejezi be. Imádjuk a helyet! Evés közben zajlik körülöttünk a téren az élet, hűvösebb időben pedig belül fogyasztunk.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Az étterem a Dobó téren helyezkedik el, ahol mindig történik valami. Mi kizárólag a teraszon étkezünk, ha oda vesszük az irányt. Fiatal, kedves, profi a kiszolgálás, ahol a profizmus nem megy át ridegségbe. Nagyon szeretünk ott enni. Nyarnta visszaterő vendégek vagyunk. Nem egy olcsó hely, de mindig mosollyal az arcunkon távoztunk.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A szállítás 5-7perc sétára van a strand bejáratától. Élelmiszer bolt és pékség út közben. Zöldséges, vendéglő, fodrász. Parkolás ingyenesen a ház előtt. Ez gy 4 emeleten elhelyezkedő szállás. A fürdőszoba és konyha nem a lemodernabb, de minden benne van, amire gyerekkel is szükség lehet. És tiszta!