Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
69.720 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger vélemények

Kiváló 2021. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Először próbáltuk a helyet, foglaltunk előre, bent kaptunk helyet. Nagyon kellemes, hangulatos hely, szimpatikus kiszolgálókkal. Kiemelném a 2 főre rendelhető dörgicsei levest, ami nemcsak finom volt, de eléég volt 2 felnőtt és 2 gyermek számára. Tetszett, hogy a grill tál nem a szokványos fogásokat és köreteket tartalmazta, egy kicsit több húst elbírt volna.
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 30.barátokkal járt itt
Esti séta alkalmával kis pihenőre, sörözésre ültünk le a teraszon. A pincér azonnal jött, és igen gyorsan hozta az italunkat. Közben sürgött-forgott, letakarította a felszabadult asztalokat. Már sötét volt, és sörözés közben néztük Eger belvárosát, a Dobó teret, a szép szökőkutat.
Kiváló 2020. július 9.a párjával járt itt
Kettesben voltunk a férjemmel a helyen, amit egy értékelő oldal [moderálva - a szerk. ] alapján választottam. Az első benyomásunk nem volt jó, a teraszon tevékenykedő férfi pincér köszönésre sem méltatott bennünket, belépve aztán egy nagyon fiatal lányka törölgetett épp a pultban, aki ugyancsak elfelejtett köszönni.
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt márFelfedező - 85 helyen első értékelőNépszerű író - 370 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 4433 feltöltött kép
Átlagos 2019. november 30.a párjával járt itt
Osztálytalálkozóra érkezünk,a helyszin könnyen megtalálható a Dobó téren,a közeli utcában még parkolni is lehet. Nem indul jól. A mrnű előre van rendelve,főétel és desszert,de mivel levesfóbiás vagyok,ennék egy - az étlapon szereplő - libalevest természetesen saját költségen. Pincérnő nem tudja,majd a kollega.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
Itt fényképeztem:
Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Külső képForst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Külső képForst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Külső képForst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Étel/italForst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Étel/italForst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Étel/italForst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Nyaralásunk alatt tértünk be kétszer is, ugyanis már az első ebédünk maradandó élményt nyújtott. Gyors, udvarias kiszolgálás, ételek italok minősége is kifogástalan. Mindezek mellé a kilátás is fantasztikus. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Mi biztos, hogy itt fogunk enni, ha még visszatérünk Egerbe.
2018. június 9.barátokkal járt itt
Hangulatos nyári délelőtt- ebéd a belvárosi étteremben. GYors kiszolgálás, udvarias pincérek, tisztaság. . Az étterem mögött nincs terasz- régi képeken lehet látni, ez félrevezető, de kinnit is lehet fogyasztani. Rendelés után megérkezik a nagy tál, amiből még másnapra is marad . Nagy adagok, és finom. . Eper leves,mely hűsit, és lazac .
4Hangulat
Kiváló 2017. augusztus 17.családjával járt itt
Itt koronáztuk meg az esküvőnket egy finom ebéddel,felejthetetlen volt!
A hely,hangulatos,barátságos és kedves pincérek akik magas szinten végzik a munkájukat!
Köszönjük!
Egy jó választás ez az étterem!!
Visszatérünk :)
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Feleségemmel és kislányommal töltöttem a nyaralásomat Egerben, amikor egyik este lementünk a Dobó térre vacsorázni. Találomra beültünk a Forst-Ház teraszára. A pincérek szinte rögtön az asztalunknál teremtek, étlappal és ital kínálattal. Limonádét rendeltünk, majd átböngésztük az étlapot.
Kiváló 2017. június 23., csoporttal járt itt
tényleg nem tudom hányszor jártam ebben az étteremben, de már bőven több, mint 10 éve rendszeres vendég vagyok. eleinte a kiszolgálás miatt mentünk a párommal, családommal. félreértés ne essék az étel is jó volt, finom, de semmi extra. aztán néhány éve vmi megváltozott. egyre finomabbak lettek az ételek.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Kiváló helyen fekvő remek kis étterem. Udvarias és gyors a kiszolgálás, remek ízek, megfelelő méretű adagok jellemzik. A jó választék mellett külön meglepetés a saját sütiző igényes kínálata. Terasszal és különteremmel is rendelkező profi étterem, ahol az árak is elfogadhatók.
24 értékelés / 3 oldalon
Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger a térképen
3300 EgerDobó István tér 1.
06 36 311 587
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-CS