Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger
3300 Eger, Dobó István tér 1.

Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger a térképen

Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger értékelése:

9. helyezett a 118 egri étterem közül
21. helyezett Észak Magyarországon - 848 étterem közül

H-CS 10:00-22:00
P-Szo 10:00-24:00
V 10:00-22:00
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő
magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene, jazz, könnyűzene
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
2000 Ft (kb. ár)

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30.
Esti séta alkalmával kis pihenőre, sörözésre ültünk le a teraszon. A pincér azonnal jött, és igen gyorsan hozta az italunkat. Közben sürgött-forgott, letakarította a felszabadult asztalokat. Már sötét volt, és sörözés közben néztük Eger belvárosát, a Dobó teret, a szép szökőkutat. (Nagyon szép a szökőkút, de azért a téren sokkal jobban mutatott a Végvári vitézek szoborcsoport.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
Kettesben voltunk a férjemmel a helyen, amit egy értékelő oldal [moderálva - a szerk. ] alapján választottam. Az első benyomásunk nem volt jó, a teraszon tevékenykedő férfi pincér köszönésre sem méltatott bennünket, belépve aztán egy nagyon fiatal lányka törölgetett épp a pultban, aki ugyancsak elfelejtett köszönni. Leültünk egy asztalhoz, a lányka odajött és étlapot hozott.
Debrecen

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozóra érkezünk,a helyszin könnyen megtalálható a Dobó téren,a közeli utcában még parkolni is lehet. Nem indul jól. A mrnű előre van rendelve,főétel és desszert,de mivel levesfóbiás vagyok,ennék egy - az étlapon szereplő - libalevest természetesen saját költségen. Pincérnő nem tudja,majd a kollega. Kollega jő,semmi akadálya.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Nyaralásunk alatt tértünk be kétszer is, ugyanis már az első ebédünk maradandó élményt nyújtott. Gyors, udvarias kiszolgálás, ételek italok minősége is kifogástalan. Mindezek mellé a kilátás is fantasztikus. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Mi biztos, hogy itt fogunk enni, ha még visszatérünk Egerbe.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Hangulatos nyári délelőtt- ebéd a belvárosi étteremben. GYors kiszolgálás, udvarias pincérek, tisztaság. . Az étterem mögött nincs terasz- régi képeken lehet látni, ez félrevezető, de kinnit is lehet fogyasztani. Rendelés után megérkezik a nagy tál, amiből még másnapra is marad . Nagy adagok, és finom. . Eper leves,mely hűsit, és lazac . . . . .

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Itt koronáztuk meg az esküvőnket egy finom ebéddel,felejthetetlen volt! A hely,hangulatos,barátságos és kedves pincérek akik magas szinten végzik a munkájukat! Köszönjük! Egy jó választás ez az étterem! ! Visszatérünk :)

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Feleségemmel és kislányommal töltöttem a nyaralásomat Egerben, amikor egyik este lementünk a Dobó térre vacsorázni. Találomra beültünk a Forst-Ház teraszára. A pincérek szinte rögtön az asztalunknál teremtek, étlappal és ital kínálattal. Limonádét rendeltünk, majd átböngésztük az étlapot.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 23.
tényleg nem tudom hányszor jártam ebben az étteremben, de már bőven több, mint 10 éve rendszeres vendég vagyok. eleinte a kiszolgálás miatt mentünk a párommal, családommal. félreértés ne essék az étel is jó volt, finom, de semmi extra. aztán néhány éve vmi megváltozott. egyre finomabbak lettek az ételek. életem legfinomabb kacsamáját ettem ebben a remek étteremben.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló helyen fekvő remek kis étterem. Udvarias és gyors a kiszolgálás, remek ízek, megfelelő méretű adagok jellemzik. A jó választék mellett külön meglepetés a saját sütiző igényes kínálata. Terasszal és különteremmel is rendelkező profi étterem, ahol az árak is elfogadhatók. Akit nem zavar a körülötte zajló élet, válassza a teraszt, ahogyan mi is szoktuk a párommal.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Az étterem a Dobó téren helyezkedik el, ahol mindig történik valami. Mi kizárólag a teraszon étkezünk, ha oda vesszük az irányt. Fiatal, kedves, profi a kiszolgálás, ahol a profizmus nem megy át ridegségbe. Nagyon szeretünk ott enni. Nyarnta visszaterő vendégek vagyunk. Nem egy olcsó hely, de mindig mosollyal az arcunkon távoztunk. :)

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 6.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, délutáni gyümölcsvariációkkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással
2021.06.15. - 2021.08.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 18.297 - 34.108,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.11.30.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 11.100 - 17.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.23.
Invest Vendégház
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2021.12.31.
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.30. - 2021.12.20.
Csillag Apartman
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 31.525,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.05. - 2023.04.17.
Excellence Apartmanok

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
D&A Apartmanház Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Forst-Ház Étterem és Kávézó EgerX