Anyóca.Hatvan

Anyóca.Hatvan adatlapja

Regisztráció2013.07.08
Utoljára itt2019.11.19

Kiváló 2013. július 21.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttünk el 4 napot az Arany Bárány-ban. Összenyitható szobát kértünk. Nagyon megvoltunk mindennel elégedve. Segítőkész recepciós hölgyek, szép berendezésű szobák, finom ételek. Városközpontban helyezkedik el, könnyen megközelíthető a busz pályaudvar, a Pláza, boltok. Nem csalódtunk, kellemesen gondolunk vissza erre a helyre !
Gyenge 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
Egy internetes oldalon foglaltam le a szállást és kaptunk ezzel egy kedvezményt is: 1 órával előbb el lehetett foglalni a szállást. Mi egy órával korábban érkeztünk meg ehhez képest is, de mivel vonattal érkeztünk, ez nem rajtunk múlott. A recepciós lány (hölgynek nem nevezném), közölte, hogy előbb érkeztünk. Így, ennyit.
Kiváló 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
Szombathelyen nyaraltunk és a szállásunk mellett volt ez a pizzeria. Szépkártyával is lehet fizetni, ez fontos szempont volt. Nagyon ízletesek voltak a pizzák. Többet is kipróbáltunk. A férjem májas pizzát evett, ami elsőre nekem furcsán hangzott de az íze felülmúlhatatlan volt ! Igen finoman volt fűszerezve !