Hotel Wolf Sárvár
9600 Sárvár, Alkotmány utca 4.

Hotel Wolf Sárvár a térképen

Hotel Wolf Sárvár értékelése:

16. helyezett a 80 sárvári szállás közül
158. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Hotel Wolf Sárvár bemutatkozása

Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított háromcsillagos színvonalú Hotel Wolftól. A felfrissülést és a teljes kikapcsolódást a hotel színvonalas szolgáltatásai és vendégszerető személyzete garantálja.

Hotel Wolf Sárvár képei

Hotel Wolf Sárvár vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
5 nap 4 éjszakát töltöttünk el a szállodában ! Nagyon pozitív hogy a központban van így rövid sétával több látnivaló megközelíthető. A szoba tiszta volt bár egy kis felújítást megérdemelne. Az ételek egyszerűek nem maradtunk éhesen de lehetne kicsit változatosabb . Zoltán pincér előtt le a kalappal, mindenkihez volt egy-két kedves szava annak ellenére hogy minden nap ott volt reggeltől estig .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Sajnos legnagyobb problémám az volt h. szépkártyával a szabadidöröl nem lehetett fizetni pedig az ujabb törvény megengedi. NEM tudom miért nem fogadja el ,de FELTÜNTETVE sem volt. Idegenforgalmi adót sem fogadta el Bankkártyáról csak kézpénzben. Ajandékba kaptunk 1X fürdőbelépöt, plusz 1X masszást amiről felvilágositást nem adtak egyenként kellett kérdezgetni h.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igaz, január 15-től, 18. ig voltunk a Sárvári Wolf Hotelben, az ott tapasztaltakat megírtam más [moderálva - a szerk. ] vélemény oldalon, de sajnos ott túl kicsi a látogatottság, ezért most megosztom itt is, nehogy véletlenül valaki igénybe vegye e "Hotel" szolgáltatásait. Rosszul kezdődött a Wolf Hotelben eltölteni kívánt 3 éjszakás pihenésünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
A szálloda kényelemes,központi helyen van, ár-értékarány megfelelő. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, a svédasztalos választék és a mennyiség kifogástalan volt. Kifogásként jelölöm, hogy bankkártyával nem tudtunk fizetni a terminál hibája miatt. Ismerőseink szerint ez gyakran előfordul. A wellness részlegről semmi tájékoztatás nem volt, így nem vettük igénybe.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A szoba jó volt (tágas, kényelmes volt az ágy, örültünk az erkélynek). Ami nem tetszett, a gyenge világítás, olvasásra szinte alkalmatlan. Korszerűtlen volt a Tv (pendrive-ot nem lehet betenni), a fürdőszoba itt-ott felújításra szorul. A csapból a víz csak nagyon lassan folyt le, szóltunk, de nem történt semmi.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Nagyon udvarias volt a fogadtatás, készségesen álltak rendelkezésünkre, az étkezések időpontjai pontosan betartva ,reggeli, vacsora választékos és bőséges.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 20.
Kellemesen eltöltöttünk 2 éjszakát a Wolf Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. Kedvesek voltak a személyzet dolgozói. Az ételek finomak voltak. A tisztaság is elfogadható. Nagyon jó, hogy zuhanyzós szobát kaptunk, férjem gerincműtött, neki csak ez a jó. Az elhelyezkedés is nagyon jó, mivel közel van az autóbusz állomás és a fürdő is.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29.
A szobákban hideg volt, jeleztük, azt mondták csak 18 óra után kapcsolják be a kazánt. Másik szobát kaptunk, ott is hideg volt, a tusoló szétesett. Kaptunk harmadik szobát, az jó volt.
Az éttermi választék nagyon gyenge volt, vacsoránál 2 féle főétel csak. Hagy némi kívánnivalót maga után.Íztelen ételek.
A személyzettel nem volt gond.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Az első benyomásunk a szobába lépve: egy pazarul berendezett tágas szoba. A következő, hogy minden könnyen elérhető volt,a fürdő, a vár, az arborétum. Így nem zavart az sem, hogy nem a panzióban volt az étkezés,hanem a hozzá tartozó étteremben. A menü választéka kicsit szegényes volt, a recepción a személyzet kissé fáradt, de igyekvő.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Ismerősként érkeztünk a szállodába,a fogadtatás és elhelyezkedés az elvárásainknak megfelelően történt. Azt tapasztaltuk,hogy a szoba,a fürdőszoba felszerelési tárgyai elhasználódtak /ágy rettenetesen nyikorog, az egyik éjjeli lámpa nem működik/. Javasoljuk a szoba felszerelését egy mobil ruhaszárítóval kiegészíteni.

2-4 éjszaka 12.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.12.20. - 2019.12.28.
2-3 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Hotel Viktória
Érvényes: 2020.11.15-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 37.000 - 54.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő és strandbelépővel, 1 óra biliárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 20.763 - 22.626,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.15-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 9.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyógymasszázzsal

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony