Hotel Wolf Sárvár ★★★

Hotel Wolf Sárvár
9600 Sárvár, Alkotmány utca 4.

Hotel Wolf Sárvár a térképen

Hotel Wolf Sárvár értékelése:

7. helyezett a 81 sárvári szállás közül
37. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Hotel Wolf Sárvár bemutatkozása

Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított háromcsillagos színvonalú Hotel Wolftól. A felfrissülést és a teljes kikapcsolódást a hotel színvonalas szolgáltatásai és vendégszerető személyzete garantálja.

Hotel Wolf Sárvár képei

Hotel Wolf Sárvár

Hotel Wolf Sárvár vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Váratlan, de nagyon kellemes meglepetés volt ez a sárvári Wolf-szálló! A városban közel mindenhez, nagyon jó helyen lévő, kellemes, tiszta hely várt ránk. A közelben Sárvár kellemes kis belvárosa, a Nádasdyak vára, múzeummal, Arborétum, Termál Fürdő, csónakázó-tó, + horgász-tó. Igaz, a tó környéke most átépítés alatt, de ha készen lesz jövőre, nagyszerű sétáló és pihenő-játszó park lehet majd.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 4.
Picit retró, hangulatú kényelmes szálloda a fürdő és a belváros közelében. Kedves és figyelmes személyzet. Amikor a szobában adódott egy pici kellemetlen vizes jellegű probléma azonnal intézkedtek, illetve felajánlották a szobacsere lehetőségét, amit még nem tapasztaltam más szállodáknál! A reggeli étkezések bőségesek a vacsora is megfelelő, ízletesek az ételek.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 2.
A szoba tágas, kellemes és tiszta. A személyzet kedves és segítőkész. A konyha remek, minden nagyon finom volt. Az étterem barátságos. A gyógyfürdő közel és a látnivalók is. Remekül éreztük magunkat :)

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
Személyzet kedves.Szakács kitűnő!A szobában még egy kispárna használatát javasolnám.A tévéprogram kínálata legalább a mindig tv szintje lehetne.A fizető terminál felülvizsgálata javasolt,kettő után lefagy(automata keresés,szécsényi kártya használat elmarad,kellemetlen?)

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen található. A fürdőtől gyalog , sétálva kb. 15 perc az út. A személyzet nagyon kedves, udvarias, az ellátás kifogástalan. A tisztaság is kiváló, idős korunk ellenére, úgy döntöttünk, hogy rövidesen megismételjük sárvári pihenésünket, és a Wolf Hotelban szállunk meg. A városközpont, kb. 5 perc gyalogút.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Ezen a helyen érezni ,hogy figyelnek a vendégekre . Étkezéskor ha elfogyott valami ,rövid időn belül újra töltötték. Választékra nem lehet panasz. A hétvégi vacsora az élő zene miatt is kellemes élmény marad. Szobában az ágy nekem szűknek tűnt,de lehet ,hogy az otthoni túl széles és ahhoz vagyok szokva,egyébként kényelmes.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
5 nap 4 éjszakát töltöttünk el a szállodában ! Nagyon pozitív hogy a központban van így rövid sétával több látnivaló megközelíthető. A szoba tiszta volt bár egy kis felújítást megérdemelne. Az ételek egyszerűek nem maradtunk éhesen de lehetne kicsit változatosabb . Zoltán pincér előtt le a kalappal, mindenkihez volt egy-két kedves szava annak ellenére hogy minden nap ott volt reggeltől estig .

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Sajnos legnagyobb problémám az volt h. szépkártyával a szabadidöröl nem lehetett fizetni pedig az ujabb törvény megengedi. NEM tudom miért nem fogadja el ,de FELTÜNTETVE sem volt. Idegenforgalmi adót sem fogadta el Bankkártyáról csak kézpénzben. Ajandékba kaptunk 1X fürdőbelépöt, plusz 1X masszást amiről felvilágositást nem adtak egyenként kellett kérdezgetni h.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igaz, január 15-től, 18. ig voltunk a Sárvári Wolf Hotelben, az ott tapasztaltakat megírtam más [moderálva - a szerk. ] vélemény oldalon, de sajnos ott túl kicsi a látogatottság, ezért most megosztom itt is, nehogy véletlenül valaki igénybe vegye e "Hotel" szolgáltatásait. Rosszul kezdődött a Wolf Hotelben eltölteni kívánt 3 éjszakás pihenésünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
A szálloda kényelemes,központi helyen van, ár-értékarány megfelelő. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, a svédasztalos választék és a mennyiség kifogástalan volt. Kifogásként jelölöm, hogy bankkártyával nem tudtunk fizetni a terminál hibája miatt. Ismerőseink szerint ez gyakran előfordul. A wellness részlegről semmi tájékoztatás nem volt, így nem vettük igénybe.

2-4 éjszaka 12.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.12.20. - 2020.12.28.
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bassiana
Érvényes: 2021.10.26-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Érvényes: 2021.10.26-ig
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.03.01-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

SárvárX