Anyuszi40

Anyuszi40 adatlapja

40 éves 3 fiú gyermek édesanyja vagyok. Könyvelő vagyok. Tardonán élek egy gyönyörű borsodi faluban, amely a Bükk lábánál van. Több mint 5 éve élek itt a kis családommal és nagyon örülünk, hogy itt lehetünk. Férjem középvezetőként dolgozik. Imádok olvasni, kirándulni. Talán ennyi dióhéjban. :-)
Sajnos utazásra kevés idő jut. Minden évben egyszer legalább a családdal elutazunk nyaralni valahová legalább 1 hétre. Belföld vagy külföld, ez változó. Időnként a férjemmel kettesben elmegyünk egy hosszú hétvégére valahová.
Étterembe ritkán járok, inkább csak alkalmakkor megyünk. A házassági évfordulón, valentin napkor mindig vacsorázunk valahol. Vannak ismert helyek, ahol tudjuk mire számíthatunk. Nagyon ritkán kísérletezünk. :-)
Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2013.05.23

Kiváló 2013. május 1.a párjával járt itt
Ez egy csodálatos hely. Már legalább háromszor jártam itt, de nagyon szívesen mennék máskor is. Kiváló a szállás, az ételek, nagyszerű a kiszolgálás. A wellnes részlege nagyon kellemes. Nem volt tömeg amikor mi voltunk. A személyzet kedves, figyelmes. Isteni kávét ittam itt. Számomra ez a szállás a csillagos ötös kategória.