Villa Citadella Wellness Panzió Eger

Eger és környéke
4,7
a 181 egri szállás közül
Panzió minősítés alatt

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Villa Citadella Wellness Panzió Eger vélemények

Kiváló 2020. február 25.gyerekekkel járt itt
December végén töltöttünk három napot a panzióban családi lakosztályban, mely minden igényt kielégített. A szállás csendes helyen van, de a belváros gyalog jó 10 perces sétával megközelíthető. A reggeli választékból mindig találtunk kedvünkre valót, a kávé pedig nagyon finom.
Kiváló 2019. március 6.a párjával járt itt
A szállás elhelyezkedése remek, kiváló panoráma kellemes környék. A A A A személyzet nagyon segítőkész volt, szoba hatalmas és nagyon kényelmes volt. Reggeli finom volt, a wellness pedig igen kellemes volt /úszómedence, jacuzzi, szauna/ Központ viszonylag közel volt, egyetlen apró problémát a kissé meredek utcák okozták, viszont így a központba való bemenet és visszatérés egy jó túrának is megfelelt.
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A panzió a festői Almagyar hegyen fekszik kb. 5 perc sétára az egri vártól. A szállás általános állapota kiváló, látszik, hogy igen sok gondot fordítanak a karbantartásra. A személyzet közvetlen és barátságos, valamint igen segítőkész, a tulajdonos gyakran fordul meg a panzióban, személyében egy igen kellemes embert ismerhetünk meg, aki mindig kész vendégei rendelkezésére állni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. június 15.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyaraltunk ott, gyönyörű helyen van, közel mindenhez. A személyzet kedves és előzékeny. Kedvező az ár is, főleg, hogy a medence, a jackuzzi és a szauna is korlátlanul használható volt. Probléma esetén is azonnal a segítségünkre siettek. A reggeli bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek! ! !
Kislányom imádta! ! !
Szörnyű 2015. november 13. járt itt
Nem ajánlanám seninek, mert nem lehet pihenni a szobában a zajos légtechnia miatt, ami a fürdőből szívja el a párát! Hiába értem, hogy tegyene valamit, nem történt semmi. Olyasmi, mint egy klíma, csak szorozd meg 10-el. Ha nem zavar a zaj, akkor más nagyobb baj nincs. Esetleg megoldás lehet, hogy érdelődj, hogy melyik zobában dübörög a klíma és melyikben nem.
Kiváló 2013. november 25.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt barátainkkal. A szobák, fürdőszobák tiszták, rendezettek. A személyzet nagyon kedves fiatalokból áll. A reggeli bőséges és finom volt. Az uszodát, jacuzzit többször is tudtuk használni kettesben, pedig telt ház volt. Rengeteg a látnivaló a kedvenc városomban. Szeretnék még sokszor a Villa Citadellában megszállni. :)
Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a Citadellában! Nagyon jól éreztük magunkat, a hely azt adta amit vártunk! A szoba tiszta és rendezett! A reggeli bőséges, az uszoda rész remek! A jacuzzit nem tudtuk használni mert éppen tisztítás alatt állt, ez kicsit elszomorított. . . ez volt az egyetlen negatív élményünk a helyen!
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
A családommal voltunk ott! Az a négy nap, amit ott töltöttünk, egy felejthetetlen, és csodálatos élménnyel gazdagított minket! Félpanziós ellátásban volt részünk, mind a reggeli, mind az ebéd fantasztikus volt, nem tudtunk választani az íncsiklandozó ételek közül. A szobák színvonalon túl voltak, a wellness részleg szintúgy.
Kiváló 2013. május 1.a párjával járt itt
Ez egy csodálatos hely. Már legalább háromszor jártam itt, de nagyon szívesen mennék máskor is. Kiváló a szállás, az ételek, nagyszerű a kiszolgálás. A wellnes részlege nagyon kellemes. Nem volt tömeg amikor mi voltunk. A személyzet kedves, figyelmes. Isteni kávét ittam itt. Számomra ez a szállás a csillagos ötös kategória. :-)