Attila 66

Attila 66 adatlapja

Regisztráció2014.01.01
Utoljára itt2014.08.26

Átlagos 2014. április 14.családjával járt itt
A hely jól megközelíthető, parkolási lehetőség korlátozott, ennek ellenére mindig tudtam parkolni. Az étterem tiszta, az asztalok kényelmesek. Többféle leves, és kész étel mellett lehetőség van grill fogyasztására is. A választék lehetne nagyobb. Szimpatikus a 40 perces ajánlat, korlátozott időtartam de igen kedvező ár.
2014. július 27.a párjával járt itt
Az étterem könnyen megközelíthető, de a parkolóhelyek száma nem sok. A személyzet kedves, a kiszolgálás viszonylag gyors. Kétszer is voltunk itt az utóbbi időben mindkét esetben az étel finom és bőséges volt. Hátránya, hogy a kinti ülőhelyekhez nagyon közel van a főút, ami elég forgalmas, így kicsit zajos.
2014. január 1.a párjával járt itt
A Hotel szép tiszta. Az alkalmazottak udvariasak. A szolgáltatás jó színvonalú, a medencék kulturáltak, a szauna esztétikus, a jakuzzi kellemes. A szoba megfelelő volt. Egyetlen probléma, hogy a francia ágy nem az volt, két összetolt ágy nem kényelmes. Az étterem kifejezetten kellemes, az ételek finomak és a választék kielégítő.