Royal Étterem - Cinkotai út Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Royal Étterem - Cinkotai út Budapest vélemények

Szörnyű 2017. augusztus 24.barátokkal járt itt
Mi egy egész nagy csapat vagyunk. [Moderálva - a szerk.] Ide a Royálba meg mostantól fogva nem járunk, az árak miatt. Nagyon elszálltak az árakkal.Pedig a kiszolgálás és a kaja jó. Finom
Mi olyan 40-45 fős brigád vagyunk. Általában nem egyszerre szoktunk betévedni, de mostantól fogva már ide se megyünk. [Moderálva - a szerk.]
Gyenge 2016. november 1.barátokkal járt itt
A honlapon feltüntetett információk hiányosak. Megérkezéskor kiderült, hogy az egész csoportunknak egyformán kell döntenie, hogy korlátlan étel vagy étel-ital opciót kéri. Ráadásul a 3790. - helyett 3990. - kell fizetnünk és nem 150 perc áll rendelkezésre, hanem csak 120. Ital rendelésnél pedig azt az, hogy a hirdetett 5 féle sör helyett, csak két fajtából választhatunk.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2016. augusztus 21.családjával járt itt
Vasárnap délidőben voltunk ott, közel 2 órára (1 óra 40) lehet maradni és addig eszegetni, már aki győzi a kínálatot végigkóstolni. Széles a választék, ebből is kiemelem a látványgrill konyhát és a fagyi kínálatot. Kiszolgálásnál csak az italt kellett rendelni (nem kértünk italcsomagot előre), ezt azonban kicsit lassúnak, nehézkesnek tartottam, valamint azt is, ahogy a használt tányérokat leszedték.
Kiváló 2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt hétvégén jártunk ott a gyerekeimmel. Mivel előző nap telefonáltam, hogy egy gyors ebédet szeretnénk, mondták, hogy szerettel várnak, nem kell bejelentkeznünk. Jászberényből indulva egyszerűen odataláltunk.
Kiváló 2016. április 29.a párjával járt itt
A külvárosban található "all you can eat" vendéglőt valóban a gyors kiszolgálásra találták ki, de alkalmas családi és baráti összejövetelek lebonyolítására is. Mi ebédidőben teszteltük és bizony jeles eredménnyel végzett. Az úgynevezett "férfiételek" terén verhetetlen, de azt hiszem találnak itt maguknak valót a kényes hölgyek és a gyerekek is.
Royal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/italRoyal Étterem - Cinkotai út Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2016. március 27.családjával járt itt
Most voltunk ott a családdal az étteremben. Nagyon tetszett az egész belső kialakítása az étteremnek. Tiszta, rendezett volt, a mellékhelyiségek is nagyon tiszták, holott este érkeztünk oda( sok helyen ekkor már kifogásolható a tisztaság). A kínálat bőséges volt és nagyon fínomak voltak az ételek. A személyzet kedves ,udvarias és segítőkész.
2016. február 11.családjával járt itt
Nagy családdal, 13 fős ebédre jöttünk össze. Sokszor jártunk már itt, néha csak egy gyors ebédre, de inkább ünneplés alkalmával kisebb vagy nagyobb társasággal. Volt már nagyon jó és kevésbé jó tapasztalatunk is, de a színvonal elég stabil ahhoz, hogy ne hagyjuk el őket. Most sajnos egy nagy bakiba futottunk bele.
Szörnyű 2015. szeptember 1.a párjával járt itt
A mai napon a párommal vacsorázni mentünk a helyre, amit kívülről szépnek találtunk. A recepciós hölgy nagyon kedves volt, még asztalt is mi választhattunk. És ezzel vége is van a pozitívumoknak. A húsok között 2-3 félét is találtunk ami ehetetlenül száraz volt (kacsacomb, borzas csirke), a köretnek csúfolt ropogósan száraz rizsről nem is beszélve.
Átlagos 2014. november 7.családjával járt itt
Az ételek majdnem mindig ugyan azok. Vannak olyan ételek amik a sok állástól a melegen tartón ehetetlenül szárazak. (Persze ki van írva hogy ha olyant szedsz ki amit nem eszel meg akkor azt pluszban felszámolják) de hogy egyem meg ha elrágni sem tudom? ? A másik a higénia előttem álló tüsszentett majd azzal a kézzel fogta meg a kanalat az étel szedéshez majd vissza az ételbe.
Átlagos 2014. július 13., csoporttal járt itt
Régóta járunk ide, jól érezzük magunkat, az ételek finomak, a kiszolgálás barátságos, de sajna most nem jött össze a dolog. talán késői időpontban mentünk, talán a szakácsnak volt rossz napja, ki tudja. . . De a lényeg. Szokás szerint telefonon kértem asztalt, meg is kaptam.