baranyfelho81

baranyfelho81 adatlapja

Regisztráció2013.07.25
Utoljára itt2014.12.29

Kiváló 2014. szeptember 30. járt itt
Nagyon finomak az ételek, hatalmas a választék. Kedvesek és gyorsak a pincérek. Az étlap kiváló, minden ételről párszavas "magyarázatot" tartalmaz. Szerintem remek az ár-érték arány. Mindenkinek csak ajánlani tudom, Miskolcon nemigen találni jobb konyhát. A belső részt nem láttam, csak a teraszról tudok beszámolni, de ott nagyon kellemes ücsörögni.
Kiváló 2013. július 25.gyerekekkel járt itt
Néhány hete töltöttem egy éjszakát a Szőlőskertben. Az egyik legdrágább, legnagyobb szobát kértem, mert családostól érkeztünk. A hotel fekvése remek, nyugodt, csendes környéken van, nem messze a hatalmas és gyönyörű Csónakázó-tótól. Az épület előtt (és benn is) nagyon szép és gondozott park van rengeteg növénnyel és -halakkal kissé túlzsúfolt- kerti tavacskával.
Gyenge 2014. december 29.gyerekekkel járt itt
Pár hónapja kisfiammal, férjemmel, és unokahugommal jártunk itt. A hely tele volt, menüt szerettünk volna kérni. Az egyetlen üres asztal koszos volt, és tele volt piszkos pohárral, de ezt viszonylag hamar összeszedte az egyetlen pincér. Nem értem, ebédidőben miért nincsenek többen. . .