Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Kaposvári u. 106.

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa a térképen

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa értékelése:

5. helyezett a 15 nagykanizsai szállás közül
143. helyezett Dél Dunántúlon - 505 szállás közül

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa bemutatkozása

Az M7-es autópályától és a belvárostól is mindössze két perc távolságra lévő, 2009-ben felújított Hotel Szőlőskert Fogadó, a nagykanizsai szőlőhegyek és Csónakázó-tó közelében kényelmes szobákkal és nagyszerű konyhával várja vendégeit.

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa képei

Szállások Nagykanizsa városában
Wellness csomagok Nagykanizsa városában

Hotel Szőlőskert Fogadó Nagykanizsa vélemények

2014. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
A szoba szép volt,modern,tiszta. Ezzel nincs gond. . Lehet én vagyok túl naív, de azt gondoltam hogy a szemetet kiviszik minden nap és friss törülközőt adnak. (Hát nem így volt. . . . ennyi pénzért. ) A személyzetet közömbösnek találtam és kicsit barátságtalannak. . . . Azért nem ártana ha néha rámosolyognának a fizető vendégre. . .

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Néhány hete töltöttem egy éjszakát a Szőlőskertben. Az egyik legdrágább, legnagyobb szobát kértem, mert családostól érkeztünk. A hotel fekvése remek, nyugodt, csendes környéken van, nem messze a hatalmas és gyönyörű Csónakázó-tótól. Az épület előtt (és benn is) nagyon szép és gondozott park van rengeteg növénnyel és -halakkal kissé túlzsúfolt- kerti tavacskával.

Hotel Touring
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel König
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

NagykanizsaX