bikapapa

bikapapa adatlapja

Regisztráció2015.10.19
Utoljára itt2016.05.31

Kiváló 2016. május 28., kollégákkal járt itt
Többedmagammal érkezünk. Az üzlet megjelenése higiénikusnak tűnt kívülről és belülről. A kiszolgálással és a termékekkel egyaránt meg voltam elégedve. A választék terén csokoládék, "félgombócok", torták közül utóbbi kettőt választottam. Körülbelül húszan érkeztünk, azonban a várakozási idő nem tűnt hosszúnak.
Átlagos 2016. május 28., csoporttal járt itt
Többedmagammal töltöttünk el egy éjszakát. A ház előtt három-négy autó is elfér. A tulajdonos asszony kedves volt, az átadás/kiköltözés rendben ment. A piknik hely nem túl nagy, azonban szépen körbe lehet ülni. Van konyha, nagyon alapfelszereléssel, az eszközök működnek. Az ingatlan tisztasága jónak tűnt, azonban voltak hiányosságok, kialakítási problémák.
Gyenge 2015. október 27.családjával járt itt
Családi eseményen voltunk a Rózsás Csárdában (nem először). Az ételek finomak, a kiszolgálás átlagos szerintem. Ehhez képest én drágállom. Ottjártunkkor a vizesblokk nem működött rendesen, ami alaposan levon a hangulat értékből. Legalább egy kiírás lehetett volna. . Előző látogatásunknál a fenti problémát nem tapasztaltam, de a hangulat akkor sem "jön át".