Stühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Stühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár vélemények

Kiváló 2023. június 10. járt itt
Ismerősöm ajánlotta, ha Eger fele járok, ki ne hagyjam a maklári Stühmer gyár cukrászdáját. Szóval tágas terasz , a belső térben gazdag választékú süteményespult, kis édességboltocska és egy külön fagyizós rész fogadott. Nehéz volt választani, de sikerült. Minden nagyon finom volt. Örömmel láttam, hogy Egerben is most fognak egy nagy üzletet nyitni.
Mi biztos meglátogatjuk legközelebb.
Stühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Egyéb
Kiváló 2023. május 18.gyerekekkel járt itt
Minöség amiért minden évben elmegyek.Soha nincs csalodás! Mindenkinek ajánlom. Böséges választék,fejlesztések minden évben. Menjenek el önnök is osszák meg a véleményüket itt nem zsákba macskát árulnak.Pozitiv élménybe lesz részük magával ragad az izvilág.Várni fogják,hogy ujra menjenek és egyenek a sok fiomságból.
Kiváló 2020. augusztus 27.barátokkal járt itt
A Stühmer csokoládékat évek óta kedvelem, a budapesti üzletekben rendszeresen szoktam vásárolni a termékeket. Így nem volt kérdéses, hogy Egerbe vezető utunkon érdemes lesz egy kis kitérőt tenni Maklárra, ahol 2014 óta működik a Stühmer csokoládégyár, modern, korszerű berendezésekkel készülnek a prémium kategóriás, mutatós küllemű finomságok.
Stühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Külső képStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Külső képStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Mosdó
2019. november 25.családjával járt itt
Többször vásároltunk már ebben a cukrászdában elvitelre és ott fogyasztásra egyaránt, így többféle sütit sikerült már megkóstolnunk. A sütik nagyon szépek, de számunkra sajnos a legtöbb túl édes, így csupán néhány sütire korlátozódik mindig a választásunk. Az árak egyre magasabbak.
Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett környezetben élvezheted a cukrászat legkiválóbb remekműveit. voltunk nyáron nagy melegben, tavasszal virágillat felhőben és ősszel - borús időben, minden alkalommal megkaptuk azt, amire vágytunk. Nyáron hűsítő, ízbomba fagylaltok, máskor pedig a mámorító ízű és látványú sütemények, cukrászati remekművek.
Kiváló 2018. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon finom a fagyijuk. Krémes, ízletes, ahogy kell. Óriási 6 dkg-os adag 300 Ft. A hűtőpultban jóképű pohárkrémek, és csábító sütemények. És ha ez kevés lenne, szuper bonbonok is kaphatók. Vendéglátónk ebéd utáni desszertként Stühmeréknél vásárolt süteményt kínált, az is zseniális volt.
Kiváló 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Itt fantasztikus íz élményben volt részünk, soha sehol még ilyen finom fagylaltot nem ettünk még! A sütemények is fantasztikusak voltak, de a fagylalt az fenomenális! Ez valóban egy kiváló hely, a kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes, a tisztaság kifogástalan, a helykellemes hangulatú kényelmes fotelekkel.
Stühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Külső képStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étlap/itallapStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - BelsőStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - EgyébStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - MosdóStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - MosdóStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étlap/itallapStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/italStühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/ital
Kiváló 2017. június 4.a párjával járt itt
Először jártunk ebben a cukrászdában. Kellemes meglepetés ért bennünket. Isteni finom sütemények, kiváló kávé ,kedves kiszolgálás, megtisztelt vendégek ! Csokoládékból hatalmas választék, tisztaság és nagyon jó hangulat Kár hogy a fagyis pultnál hatalmas sor volt, nem volt időnk kivárni, de ami késik nem múlik. Nagy gratuláció az ott dolgozóknak! Biztos vissza megyünk !
Stühmer Mintabolt & Cukrászda Maklár - Étel/ital
Kiváló 2016. május 28., kollégákkal járt itt
Többedmagammal érkezünk. Az üzlet megjelenése higiénikusnak tűnt kívülről és belülről. A kiszolgálással és a termékekkel egyaránt meg voltam elégedve. A választék terén csokoládék, "félgombócok", torták közül utóbbi kettőt választottam. Körülbelül húszan érkeztünk, azonban a várakozási idő nem tűnt hosszúnak.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 7.a párjával járt itt
Lassan egy éve, hogy megnyílt ez a hely. Maga az alapanyag minőségi, semmi sem mű ( a tejszínhab sem). Van olyan süti, amelyik nagyon finom(pl aranyszelet), de van ami borzasztó (a pisztáciás).
A kiszolgálás pocsék, a nő nagyon flegma és rengeteget kell várni.
Ha valaki erre jár, egyszer próbálja ki, de ne fűzzön nagy reményeket a helyhez.
A csokikat itt olcsóbban meg lehet venni, mint a boltban.