btkrisz

btkrisz adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Bulizó  •  Sörkedvelő  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Nagyétkű
Regisztráció2018.02.13
Utoljára itt2019.02.27

Kiváló 2019. február 12.a párjával járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet, egyrészt hangulatos, remek árakkal. Másrészt érződik rajta, hogy szívvel-lélekkel csinálják és bármikor betérek, olyan mintha a nagyihoz mennék át. Nincs fix étlap, minden reggel Facebook-ról tudom meg, hogy mi lesz az aznapi választható menü, de ez egyáltalán nem baj.
Kiváló 2019. február 12.a párjával járt itt
Bátran ajánlom mindenkinek, azoknak is akik a hamburgerek szerelmesei. Nálam ez a best of és a páromnak is ez a véleménye, mi vadásszuk azokat a helyeket ahol igazi, embertpróbáló hambi készül. Maga a Kandalló nincs elszállva ár értek arányban, kifogástalan. Sőt többet kaptunk mint vártunk. A tálalás és az íz világ nagyon el van találva!
Kiváló 2019. február 12.barátokkal járt itt
Nagyon kíváncsiak voltunk erre a helyre, mert hallottunk már jót és rosszat is egyaránt. Lazacot, rántott húst, csülköt és szarvast ettünk, mindenkinek ízlett a választása, nekem a lazacnál különösen tetszett a többféle, változatos köret. A többiek azt mondták, hogy jó volt a csapolt sör, én levendulás limonádét ittam, ami nagyon ízlett, pedig féltem, hogy nagyon édes lesz, de tökéletes volt!