Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
1061 Budapest, Paulay Ede u. 7.

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Vakvarjú Étterem - Paulay Ede utca

étterem
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, 19:00 - 22:00
Gépzene:
11:00 - 24:00
magyar, angol, francia
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Soproni Fekete Démon, Edelweiss

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7.)

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7.)

A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

A legfinomabb magyaros ízeket készítjük el Önnek reform köntösben.
A Vakvarjú olyan étterem, ahol minden azért van, hogy Ön jól érezze magát! Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy napról napra többet nyújtsunk vendégeinknek. Ha már jobban szeretnek majd nálunk (l)enni, mint otthon, akkor értük el mi is a célunkat.

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest képei

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Nagyon kíváncsiak voltunk erre a helyre, mert hallottunk már jót és rosszat is egyaránt. Lazacot, rántott húst, csülköt és szarvast ettünk, mindenkinek ízlett a választása, nekem a lazacnál különösen tetszett a többféle, változatos köret. A többiek azt mondták, hogy jó volt a csapolt sör, én levendulás limonádét ittam, ami nagyon ízlett, pedig féltem, hogy nagyon édes lesz, de tökéletes volt!
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma vendéget vittünk ide, aki bár magyar, de külhonból érkezett és ritkán jár errefelé. Mi meg ezt a helyet találtuk alkalmasnak erre a célra. De teljesen jó ötlet volt, igaz, a Paulay Ede utcában vagy környékén elég nehéz parkolni, de ennyi bosszúságot megér, bőven! Már az egy programpont, hogy elkezdünk beszélgetni az érdekes ételekről, amik az étlapon vannak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Párommal a házassági évfordulót érkeztünk megenni. (Sikerült)
Biztosra mentem előre foglaltam asztalt. Az udvarias, segítőkész személyzetbe most sem csalódtam. Sült csülök és egészben sült pisztráng volt a kívánság, mind a húsok, mind a köretek íz élményt adtak. A deszertként felszolgált somlói valami kegyetlenül jó, mindenkinek ajánlom aki vágyik egy kis cukor sokkra.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra mentünk a pesti Vakvarjúba. A helyiség nagyon kellemes, a klimatizálása is megfelelő, kellemes, nem fújatják direktben az ember nyakába a hideg levegőt, mint sok helyen. Az ételek finomak voltak (ahogy mondani szokás, "korrektek"), nekem a vargányapaprikással tálalt szűzpecsenye jött be a legjobban.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Minden családnak van kedvenc helye pihenésre, kikapcsolódásra, ünneplésre. A Vakvarjú étterem nálunk ezek közé tartozik. Idén itt (t)ettünk pontot az i-re. Nem először voltunk Vakvarjú étteremben, itt is jártunk már. Számoltuk a napokat a vakációig és azt, mennyit kell még aludni, hogy (m)ehessünk az étteremben.

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
És végre, többször próbálkozás után sikerült bejutnom asztalfoglalás nélkül. Mondjuk hétfő este volt. A pincér közvetlen érdeklődéssel segített mind az asztal, mind az ételek kiválasztásában. Tetszett a terek kialakítása, a hangulatvilágítás, az élő zongorajáték. A borkóstolós ajánlat remek lehetőség, hogy többfélét kipróbáljon az ember.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Barátokkal jártunk az étteremben. Szerencsére volt asztalfoglalásunk, mert teltház volt, de még így is alig kellett várni az ételekre, amik egytől egyig mind nagyon finomak voltak.
A pincérek kedvesek voltak, csak az italok érkeztek kicsit megkésve.
A falon lévő mágneses malom játék jó poén.
Még biztosan visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Elsőre talán túl hangos (majd később is - gyerekzsivaly, hangos zongora), zajos atmoszféra, de kellemes hely. Halat ettem bulgursalátával, elegendő adag volt és finom fűszerezésű. A kiszolgálás szinte tökéletes volt, sajnos a desszertet elfelejtette megrendelni a pincér, így arra kétszer annyit vártunk mint a főételre. De ilyen előfordul, sokan voltak.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk az étteremben, amit ismerősök ajánlottak. Tetszik a belső kialakítás, a visszafogott elegáns anyaghasználat. Az étlap nem túl hosszú, de igényes a választék. A pincérek udvariasan és gyorsan vették fel a rendelést egy tableten. Meglepően gyorsan érkeztek a fogások, és minden nagyon ízletes volt. Összességében nagyon elégedettek voltunk, bárkinek ajánlom a helyet.
Veszprém
Csopak
Zirc

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15.
Ezen kis gyerekvers jutott eszembe a vakvarjúról. Az ügyes üzemeltetők ötleteiből származó egész milliő, amit kialakítottak a Simson típusú robogóktól kezdve a gyerekek játszósarkáig. Na és persze a lényeg - hogy ez mekkora ötlet: a WC-ajtókon a világ számos országából származó feliratok. Érdemes őket WC-használat után nézegetni, akkor ugyanis türelmesebb az ember!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 13.699,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.05.26. - 2019.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 22.250 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.01.02. - 2019.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.21. - 2020.05.21.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.22. - 2019.11.11.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Vakvarjú Étterem - Pest BudapestX