Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
1061 Budapest, Paulay Ede u. 7.

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Vakvarjú Étterem - Paulay Ede utca

étterem
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, 19:00 - 22:00
Gépzene:
11:00 - 24:00
magyar, angol, francia
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Soproni Fekete Démon, Edelweiss

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7.)

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7.)

A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

A legfinomabb magyaros ízeket készítjük el Önnek reform köntösben.
A Vakvarjú olyan étterem, ahol minden azért van, hogy Ön jól érezze magát! Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy napról napra többet nyújtsunk vendégeinknek. Ha már jobban szeretnek majd nálunk (l)enni, mint otthon, akkor értük el mi is a célunkat.

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest képei

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

voti TOP szállásértékelő
voti TOP étteremértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 16.
Nagyon jó vendéglátóhely, mindenkinek tudom ajánlani! A kiszolgálás pazar, az ételek íze remek. A tulajdonosok nagyon barátságosak, közvetlenek Több alkalommal is voltam már náluk! Céges rendezvényekre is kiváló hely! ! ! Az áraik is barátágosak. Aki gy jó helyre vágyik, ne semmi esetre se hagyja ki ezt a kiváló éttermet! A süteményeik is nagyon finomak, ízletesek.
Balatonberény

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Márton nap alkalmából libavacsorára készültünk, de sajnos minden bezárt. A Vakvarjú lánctól már korábban is kaptunk e-mailt a Márton napi ajánlatról, így az étteremre esett a választás házhoz szállítással. A honlap 50-55 percet ígért, ebből 70 perc lett, Ezt betudtuk a Márton napnak. A honlapon rendelve még Szép kártyával is lehet fizetni.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerintem csak egy étterem a sok közül.
Az adag láttán meglepődtem, irtózatosan kevés volt, de lehet csak én voltam peches. A férjem csirkéje belül nyers volt, szóval ha rajtam múlik nem megyek többet. Igaz, most is más szeretett volna ide menni, én már a korábbi rossz tapasztalat miatt elve nem voltam túl lelkes...

Mazsola63 TOP szállásértékelő
Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra mentünk a Vakvarjúba a Paulay Ede utcába. Az első meglepetés akkor ért, amikor tapasztaltuk, hogy az étterem helyiségét felújítják, így át kellett menni az utca másik oldalára, ahol most ideiglenesen működik a hely egy elegánsan "popup"nak nevezett egykori szenespincében.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Többször vendégeskedtünk már a Paulay Ede utcai VakVarjúban. A kacsamáj sokadszorra is finom! Étlap változni szokott, de alig lehet választani a sok finomságból. Nagyobb társasággal voltunk, de mindig ízlett mindenkinek. Egyedül a citromos limonádéhoz kellett jó sok cukrot kérnünk, mert ihatatlanul savanyú volt. a madártejet le ne vegyétek az étlapról!

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Nagyon kíváncsiak voltunk erre a helyre, mert hallottunk már jót és rosszat is egyaránt. Lazacot, rántott húst, csülköt és szarvast ettünk, mindenkinek ízlett a választása, nekem a lazacnál különösen tetszett a többféle, változatos köret. A többiek azt mondták, hogy jó volt a csapolt sör, én levendulás limonádét ittam, ami nagyon ízlett, pedig féltem, hogy nagyon édes lesz, de tökéletes volt!
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma vendéget vittünk ide, aki bár magyar, de külhonból érkezett és ritkán jár errefelé. Mi meg ezt a helyet találtuk alkalmasnak erre a célra. De teljesen jó ötlet volt, igaz, a Paulay Ede utcában vagy környékén elég nehéz parkolni, de ennyi bosszúságot megér, bőven! Már az egy programpont, hogy elkezdünk beszélgetni az érdekes ételekről, amik az étlapon vannak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Párommal a házassági évfordulót érkeztünk megenni. (Sikerült)
Biztosra mentem előre foglaltam asztalt. Az udvarias, segítőkész személyzetbe most sem csalódtam. Sült csülök és egészben sült pisztráng volt a kívánság, mind a húsok, mind a köretek íz élményt adtak. A deszertként felszolgált somlói valami kegyetlenül jó, mindenkinek ajánlom aki vágyik egy kis cukor sokkra.

Mazsola63 TOP szállásértékelő
Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra mentünk a pesti Vakvarjúba. A helyiség nagyon kellemes, a klimatizálása is megfelelő, kellemes, nem fújatják direktben az ember nyakába a hideg levegőt, mint sok helyen. Az ételek finomak voltak (ahogy mondani szokás, "korrektek"), nekem a vargányapaprikással tálalt szűzpecsenye jött be a legjobban.

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Minden családnak van kedvenc helye pihenésre, kikapcsolódásra, ünneplésre. A Vakvarjú étterem nálunk ezek közé tartozik. Idén itt (t)ettünk pontot az i-re. Nem először voltunk Vakvarjú étteremben, itt is jártunk már. Számoltuk a napokat a vakációig és azt, mennyit kell még aludni, hogy (m)ehessünk az étteremben.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.443 - 16.840,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.06.06.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.700 - 23.063,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
2021.05.10. - 2021.09.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.591 - 32.737,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Medvefarm belépővel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.22.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.398 - 31.584,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2023.01.01.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
2021.05.07. - 2022.05.07.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Vakvarjú Étterem - Pest BudapestX