Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
1061 Budapest, Paulay Ede u. 7.

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Vakvarjú Étterem - Paulay Ede utca

étterem
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, 19:00 - 22:00
Gépzene:
11:00 - 24:00
magyar, angol, francia
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Soproni Fekete Démon, Edelweiss

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7.)

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7.)

A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

A legfinomabb magyaros ízeket készítjük el Önnek reform köntösben.
A Vakvarjú olyan étterem, ahol minden azért van, hogy Ön jól érezze magát! Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy napról napra többet nyújtsunk vendégeinknek. Ha már jobban szeretnek majd nálunk (l)enni, mint otthon, akkor értük el mi is a célunkat.

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest képei

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra mentünk a Vakvarjúba a Paulay Ede utcába. Az első meglepetés akkor ért, amikor tapasztaltuk, hogy az étterem helyiségét felújítják, így át kellett menni az utca másik oldalára, ahol most ideiglenesen működik a hely egy elegánsan "popup"nak nevezett egykori szenespincében.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Többször vendégeskedtünk már a Paulay Ede utcai VakVarjúban. A kacsamáj sokadszorra is finom! Étlap változni szokott, de alig lehet választani a sok finomságból. Nagyobb társasággal voltunk, de mindig ízlett mindenkinek. Egyedül a citromos limonádéhoz kellett jó sok cukrot kérnünk, mert ihatatlanul savanyú volt. a madártejet le ne vegyétek az étlapról!

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Nagyon kíváncsiak voltunk erre a helyre, mert hallottunk már jót és rosszat is egyaránt. Lazacot, rántott húst, csülköt és szarvast ettünk, mindenkinek ízlett a választása, nekem a lazacnál különösen tetszett a többféle, változatos köret. A többiek azt mondták, hogy jó volt a csapolt sör, én levendulás limonádét ittam, ami nagyon ízlett, pedig féltem, hogy nagyon édes lesz, de tökéletes volt!
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma vendéget vittünk ide, aki bár magyar, de külhonból érkezett és ritkán jár errefelé. Mi meg ezt a helyet találtuk alkalmasnak erre a célra. De teljesen jó ötlet volt, igaz, a Paulay Ede utcában vagy környékén elég nehéz parkolni, de ennyi bosszúságot megér, bőven! Már az egy programpont, hogy elkezdünk beszélgetni az érdekes ételekről, amik az étlapon vannak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Párommal a házassági évfordulót érkeztünk megenni. (Sikerült)
Biztosra mentem előre foglaltam asztalt. Az udvarias, segítőkész személyzetbe most sem csalódtam. Sült csülök és egészben sült pisztráng volt a kívánság, mind a húsok, mind a köretek íz élményt adtak. A deszertként felszolgált somlói valami kegyetlenül jó, mindenkinek ajánlom aki vágyik egy kis cukor sokkra.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra mentünk a pesti Vakvarjúba. A helyiség nagyon kellemes, a klimatizálása is megfelelő, kellemes, nem fújatják direktben az ember nyakába a hideg levegőt, mint sok helyen. Az ételek finomak voltak (ahogy mondani szokás, "korrektek"), nekem a vargányapaprikással tálalt szűzpecsenye jött be a legjobban.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Minden családnak van kedvenc helye pihenésre, kikapcsolódásra, ünneplésre. A Vakvarjú étterem nálunk ezek közé tartozik. Idén itt (t)ettünk pontot az i-re. Nem először voltunk Vakvarjú étteremben, itt is jártunk már. Számoltuk a napokat a vakációig és azt, mennyit kell még aludni, hogy (m)ehessünk az étteremben.

gyanikó TOP étteremértékelő
2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
És végre, többször próbálkozás után sikerült bejutnom asztalfoglalás nélkül. Mondjuk hétfő este volt. A pincér közvetlen érdeklődéssel segített mind az asztal, mind az ételek kiválasztásában. Tetszett a terek kialakítása, a hangulatvilágítás, az élő zongorajáték. A borkóstolós ajánlat remek lehetőség, hogy többfélét kipróbáljon az ember.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Barátokkal jártunk az étteremben. Szerencsére volt asztalfoglalásunk, mert teltház volt, de még így is alig kellett várni az ételekre, amik egytől egyig mind nagyon finomak voltak.
A pincérek kedvesek voltak, csak az italok érkeztek kicsit megkésve.
A falon lévő mágneses malom játék jó poén.
Még biztosan visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Elsőre talán túl hangos (majd később is - gyerekzsivaly, hangos zongora), zajos atmoszféra, de kellemes hely. Halat ettem bulgursalátával, elegendő adag volt és finom fűszerezésű. A kiszolgálás szinte tökéletes volt, sajnos a desszertet elfelejtette megrendelni a pincér, így arra kétszer annyit vártunk mint a főételre. De ilyen előfordul, sokan voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.08.21. - 2019.12.31.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.21. - 2020.01.01.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.713 - 27.638,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2019.08.20. - 2020.08.21.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.511 - 18.368,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.628 - 12.066,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, ajándék szilveszteri sminkkel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, veresegyházi Medvefarm belépővel, privát wellness használattal és egy üveg ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval