Büki Csaba

Büki Csaba adatlapja

Sziasztok!
Büki Csaba vagyok. Idén lettem 50 éves. Az Országos Mentőszolgálat dolgozom mint Mentőgépjármű-vezető. Szeretem a wellness pihenéseket és ha tehetem akkor szauna szeánszokra járok, kilépve a hétköznapok mókuskerekéből.
Havonta egyszer megyünk Kedvesemmel elsősorban wellness hotelbe. Különösen kedveljük a saját termál medencével rendelkező szállodákat.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2023.02.23
Utoljára itt2024.02.15

Kiváló 2023. február 23.a párjával járt itt
A Busójárás hétvégéjén szálltunk meg a hotelben ami nagyon kellemes "csalódást" okozott. A hotel 3 csillagos, de Kedvesemmel együtt mindketten megadnánk nekik a 4 csillag Superior minősítést. A szoba tiszta, étterem tágas és attól függetlenül, hogy az alagsorban található és ablaktalan, rendkívül fényes, igényes hangulata van.
Felhasználó fényképei:
Hotel Barbakán Pécs - Hotel Barbakán Pécs - Hotel Barbakán Pécs - Hotel Barbakán Pécs -