Hotel Barbakán Pécs ★★★

Hotel Barbakán Pécs
Hotel Barbakán PécsHotel Barbakán Pécs
Hotel Barbakán PécsHotel Barbakán Pécs

Hotel Barbakán Pécs bemutatkozása

Szállónk Pécs szívében várja Önt és kedves családját, karnyújtásnyira a látnivalóktól és a szórakozási lehetőségektől.
Ha Ön komfortos, barátságos környezetre, figyelmes és teljes körű kiszolgálásra vágyik, nálunk otthonra talál.

4Szolgáltatás
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Barbakán Pécs vélemények

Átlagos 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
A szállás a székesegyház mellett van, központi, ez tetszett benne leginkább. Autóval a fedett helyen parkolás szűkös, így a bekamerázott, sorompóval zárt külső parkolóban hagytuk. A szoba felújításra szorulna, de megfelelő. Tiszta, szép kerttel, csendes volt. A reggeli nagyon színvonalas, bőséges, nagy a választék, szép a reggeliző terem is. Összességében ár-érték arányban megfelelő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. április 1.gyerekekkel járt itt
Hosszú idő óta az első olyan szálloda, ahol egy percig sem éreztük, hogy bármiféle problémát jelentünk a személyzet számára. Úgyhogy szívem szerint a három csillag után tennék még egyet. Máshol, ahol 4 csillag volt a falon, töredéknyi figyelmet és odaadást tapasztaltunk. Maga a szálloda nagyon jó helyen, a belváros szívétől kb.
Kiváló 2023. február 23.a párjával járt itt
A Busójárás hétvégéjén szálltunk meg a hotelben ami nagyon kellemes "csalódást" okozott. A hotel 3 csillagos, de Kedvesemmel együtt mindketten megadnánk nekik a 4 csillag Superior minősítést. A szoba tiszta, étterem tágas és attól függetlenül, hogy az alagsorban található és ablaktalan, rendkívül fényes, igényes hangulata van.
Hotel Barbakán Pécs - EgyébHotel Barbakán Pécs - EgyébHotel Barbakán Pécs - EgyébHotel Barbakán Pécs - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 15.családjával járt itt
Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz ez a kis 3* szálloda. Egy másik szálloda helyett választottuk 1 napra, mert az előző szállodában nem voltunk megelégedve a kiszolgálással és a recepciósok hozzáállásával. Sajnáljuk, hogy rögtön az elején nem ide jöttünk.
2019. október 21.a párjával járt itt
Több napot töltöttünk a hotelben. Szolíd, tiszta szállás. A hely adottsága a zsúfolt elrendezés, az étkező teraszról nyíló szobák. A teraszról fölszálló dohányfüst töményen jut a helyiségekbe. A hely adottsága a történelmi városközponti elhelyezkedés sok nevezetességgel a közvetlen közelben.
Kiváló 2019. augusztus 1.a párjával járt itt
Tökéletes elhelyezkedés. Minden 20 perces sétával megközelíthető. Ingyenes parkolás biztosított. Kedves, segítőkész személyzet. Tiszta szép, szobák, amiből hiányzott a vízforraló, kv. Sokat segített a komfortérzeten a légkondicionáló.
Kiváló 2017. június 24.a párjával járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a hotelban. Mindennel megvoltunk elégedve, csak ajánlani tudom. Közel van a belváros szívéhez, este kellemes séta után nem kellett utazgatni a szállásra. Minden 20 perces távolságon belül helyezkedik el. A reggeli kiadós, és finom. Közel volt a sétatér fesztivál helyszínéhez de a koncertek zajából semmi nem hallatszott be a szobákba.
Kiváló 2017. május 27.gyerekekkel járt itt
2017 májusában szálltunk meg Családommal a Barbakán Hotelben. Tiszta, szépen berendezett szoba, kellemes fürdőszoba várt ránk. Csendes, nyugis, igazán jól pihentünk. Recepciós Hölgyek segítőkészek, kedvesek, gyorsak. Reggeli bőséges. Vacsi testvér hotelben,Szinbádban szuper. Legközelebb is itt szállunk meg, mert minden teljesen megfelelt és az áraik nagyon barátságosak.
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk el a Barbakán hotelben. Az utcafronti szobák kissé zajosak a nagy forgalom miatt, de kérésünkre átcserélték udvarira, így semmi nem árnyékolta be az ott töltött napokat. Ízlésesen, szépen berendezett tágas szobák, szép, kényelmes bútorok, kifogástalan fürdőszoba, kedves, barátságos, segítőkész személyzet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
A Hotel szépen berendezett, tiszta, a személyzet egy kivétellel kedves, segítőkész. A szoba nagyon jó elrendezésű és kellemes összbenyomást keltett. Ami nem tetszett: minden nap ugyan az a reggeli kínálat, szegényes és unalmas.
Hotel Barbakán Pécs - SzobákHotel Barbakán Pécs - Belső