Hotel Barbakán Pécs ★★★

Hotel Barbakán PécsHotel Barbakán Pécs
Hotel Barbakán PécsHotel Barbakán Pécs
12 fotó

Hotel Barbakán Pécs bemutatkozása

Szállónk Pécs szívében várja Önt és kedves családját, karnyújtásnyira a látnivalóktól és a szórakozási lehetőségektől.
Ha Ön komfortos, barátságos környezetre, figyelmes és teljes körű kiszolgálásra vágyik, nálunk otthonra talál.
Tovább olvasom >>

4,6Kényelem
4,1Szolgáltatás
4,1Étkezés
4,6Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Park Hotel Harkany Harkány - Őszi harkányi kiruccanás gyógyfürdő belépőjeggyel
Őszi harkányi kiruccanás gyógyfürdő belépőjeggyel
2021.10.31-ig
Park Hotel Harkany Harkány
54.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Thermal Panzió Igal - Őszi-téli pihenés ajándék fürdőbelépővel, extra hosszú érvényességgel
Őszi-téli pihenés ajándék fürdőbelépővel, extra hosszú érvényességgel
2022.03.10-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
68.400 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Hotel Barbakán Pécs vélemények

2019. október 21.a párjával járt itt
Több napot töltöttünk a hotelben. Szolíd, tiszta szállás. A hely adottsága a zsúfolt elrendezés, az étkező teraszról nyíló szobák. A teraszról fölszálló dohányfüst töményen jut a helyiségekbe. A hely adottsága a történelmi városközponti elhelyezkedés sok nevezetességgel a közvetlen közelben.
4Szolgáltatások
2Étkezés
Kiváló 2019. augusztus 1.a párjával járt itt
Tökéletes elhelyezkedés. Minden 20 perces sétával megközelíthető. Ingyenes parkolás biztosított. Kedves, segítőkész személyzet. Tiszta szép, szobák, amiből hiányzott a vízforraló, kv. Sokat segített a komfortérzeten a légkondicionáló.
3Szolgáltatások
Kiváló 2017. június 24.a párjával járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a hotelban. Mindennel megvoltunk elégedve, csak ajánlani tudom. Közel van a belváros szívéhez, este kellemes séta után nem kellett utazgatni a szállásra. Minden 20 perces távolságon belül helyezkedik el. A reggeli kiadós, és finom. Közel volt a sétatér fesztivál helyszínéhez de a koncertek zajából semmi nem hallatszott be a szobákba.
Kiváló 2017. május 27.gyerekekkel járt itt
2017 májusában szálltunk meg Családommal a Barbakán Hotelben. Tiszta, szépen berendezett szoba, kellemes fürdőszoba várt ránk. Csendes, nyugis, igazán jól pihentünk. Recepciós Hölgyek segítőkészek, kedvesek, gyorsak. Reggeli bőséges. Vacsi testvér hotelben,Szinbádban szuper. Legközelebb is itt szállunk meg, mert minden teljesen megfelelt és az áraik nagyon barátságosak.
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk el a Barbakán hotelben. Az utcafronti szobák kissé zajosak a nagy forgalom miatt, de kérésünkre átcserélték udvarira, így semmi nem árnyékolta be az ott töltött napokat. Ízlésesen, szépen berendezett tágas szobák, szép, kényelmes bútorok, kifogástalan fürdőszoba, kedves, barátságos, segítőkész személyzet.
4Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
A Hotel szépen berendezett, tiszta, a személyzet egy kivétellel kedves, segítőkész. A szoba nagyon jó elrendezésű és kellemes összbenyomást keltett. Ami nem tetszett: minden nap ugyan az a reggeli kínálat, szegényes és unalmas.
3Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
2Szolgáltatások
2Étkezés
Itt fényképeztem:
Hotel Barbakán Pécs - SzobákHotel Barbakán Pécs - Belső
Kiváló 2013. június 5.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napot töltöttünk itt. A legek fokán lehet nyilatkozni mindenről. Úgy éreztük magunkat, mintha egy öt csillagos szállodában lettünk volna. A személyzet valamennyi tagja kitűnőre vizsgázott. Az esztétikus környezet példás tisztasággal párosult. A zárt parkoló nagyon jó és biztonságos volt.