Csernyánszky Ildikó

Csernyánszky Ildikó adatlapja

Regisztráció2014.06.07
Utoljára itt2014.06.07

Kiváló 2014. március 21., csoporttal járt itt
Nagyon tetszett a fiatal személyzet maximálisan pozitív, udvarias és szolgálatkész hozzáállása. Az összesen 20 fő nyugdíjaskorú résztvevők által felmerült kéréseknek eleget tettek. A programokhoz, a vonat induláshoz kértünk felvilágosítást, amikre készségesen kaptunk útba igazítást.
Felhasználó fényképei:
Palatinus Hotel Sopron - Palatinus Hotel Sopron - Palatinus Hotel Sopron - Palatinus Hotel Sopron -
Kiváló 2014. június 7., csoporttal járt itt
20 fős nyugdíjas csoporttal voltunk itt 2014. márciusban. A csoport tagjai egyöntetűen meg voltak elégedve, a szállással és az ellátással is. A személyzet udvarias és előzékeny hozzáállásával kívánságainkat is teljesítette. Ilyen volt, hogy az első emeleten lehessünk, mivel lift nincs és öregek vagyunk, vagy este az étteremben megtarthassuk egyik tagunk születésnapját.
Felhasználó fényképei:
2017. január 21.a párjával járt itt
Összességében elégedettek voltunk a hotel tisztaságával és a személyzet szolgálatkész kedves hozzáállásával! Mivel csoportoknak is szervezek utakat, ezt is olyan szemmel néztem meg hátha megfelelő lenne. Az elhelyezkedése kiváló, központi helyen van a látnivalók tekintetésben. Amit észrevételeznék, az a reggeli ellátás volt.