Palatinus Hotel Sopron ★★★

Palatinus Hotel Sopron értékelése:

10. helyezett az 56 soproni szállás közül
196. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

Palatinus Hotel Sopron képei

Palatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Neten foglaltam családi szobát parkolóval. 2 óra múlva hívnak: nincs családi szoba, csak 2 egymás mellett. Ideérünk nagy nehezen( a közlekedéshez itiner szinte semmi, pedig ide kellene! ) kiderül, h nincs parkoló. . . . szoba retró, ágymatrac kifeküdve, de azt mondom, nem 4 csillag, de hogy a fürdő olyan retkes, még sosem látott vízkőoldót, takarítószereket, az tuti.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Maga a szálloda nagyon tetszett. . . . jó helyen van, közel van minden, mégis csendes. . ami viszont kevésbé tetszett az pedig az, hogy bár szép, a tisztaság nem nagy erényük. . . az egész szállodában az a retkes szőnyeg. . . undorító. . . azt ki lehetne váltani valamivel szerintem. nem adnak csak reggelit. . . legalább vacsora is lenne. . aztán. .
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szállás az árához képest nem nyűgözött le. A wc tartály annyira vìzköves volt, hogy nem működött. Megcsináltuk. A járòlap csupa vìzkő. A személyzet kedves volt, de ez nem ellensúlyozta a reggelit, ami nem nyűgözött le minket. Kevés étel volt kirakva annak ellenére, hogy tele volt a hotel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17.
A szállás elfoglalását követően, este derült ki hogy a szobában nem működik a fűtés. Kértünk másik szobát, de mivel telt ház volt ezért nem tudtak adni másikat. Beszélgetésből kiderült hogy vélhetően nem új keletű a probléma. Sajnos mivel más szállodában sem volt hely ezért kénytelenek voltunk késő este miatt ott maradni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Mindent megkaptunk ami a csomagban szerepelt, sőt ! A Szálló nagyon jó helyen a belváros szivében helyezkedik el. A személyzet kedves, a reggeli bőséges, és választékos. A szoba tiszta volt. Meg kell említenem a Jégverem éttermet ahol fantasztikus három fogásos ebédet kaptunk! Összességében nagyon tetszett,meg voltunk elégedve mindennel!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Már a recepción is mosolyogva, segítőkészen vártak minket. Azonnal intézkedtek az autónk elhelyezéséről. Bármilyen kérdéssel fordultunk, bárkihez segítettek nekünk. Hozzá tudtak szólni a buszok közlekedéséhez is. Bőséges reggeli, kellemes, kényelmes szoba várt minket. Csendes helyen, de mindenhez közel van a hotel. Igazán kellemesen érezheti bárki magát.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Érkezéskor gyors és kedves recepciós fogadott bennünket. A szoba tiszta, rendezett. A reggeli bőséges büfé reggeli volt, minden nap önkiszolgáló rendszerben bármit ehettünk. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is őket válasszuk!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk a szállóban. Kellemes szálloda kiváló helyen, udvarias, segítőkész személyzettel - nem vicc a 24 órás recepció, tényleg elérhetőek -, nagyszerű a helyi reggeli. DE. A szobák a vendégek ott-tartózkodása alatt nincsenek kitakarítva, ami esetünkben már 3 nap után erősen látszott, hát még a hét végére.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Sopron történelmi belvárosában, a központban helyezkedik el a hotel. Nagyon szép a környék, a forgalom zaja nem zavar, mivel gyalogos övezet ez, a tűztorony közel van. Minden hamar és egyszerűen megközelíthető. Jó a város tömegközlekedése is, nem kell autóba ülni. Hangulatos a szálloda és a szoba. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Négy napot töltöttünk itt szilveszterkor. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a reggeli bőséges volt, a szoba szép és tiszta volt, a hotel elhelyezkedése kiváló (bár mi nem autóval érkeztünk), gyalog könnyen megközelíthetőek a belváros nevezetességei. A legnagyobb baj az volt, hogy véget ért a pihenés és el kellett hagyni a szállást.

Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 10.328 - 15.300,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.883 - 20.155,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297 - 16.775,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.799 - 13.619,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Pólus Panzió
Érvényes: 2021.07.14-ig
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.662 - 10.810,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 40.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, kávégép és ásványvíz bekészítéssel, szauna és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.27-ig

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

SopronX