Csibe0322

Csibe0322 adatlapja

Regisztráció2015.08.24
Utoljára itt2015.08.24

Kiváló 2013. augusztus 20.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotelt. Az ételek finomak voltak, a választék bőséges. Amit hátrányként említenék: az étkezéseknél a pincérekre sokat kellett várni, ha italt szerettünk volna rendelni, a terítés lassú volt (mi sosem az elsők között érkeztünk az étkezésekhez), evőeszközöket úgy kellett "vadászni".
Kiváló 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Már másodszor voltunk a Karos Spa-ban. Összességében ismét elégedetten távoztunk. Egy-két apróságot kell viszont negatívumnként megemlítenem, amelyet első ott tartózkodásunknál nem tapasztaltam! A tavalyi évben az ételek remekek voltak, most ezt nem mondhatom el. A szakács a mi éttermünkben nem lenne hosszú életű :( A reggeli minden nap ugyanaz volt.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait szállodánkkal kapcsolatban. Észrevételeit természetesen továbbítani fogjuk illetékes kollégánk felé, mivel ezzel sokban segíti munkájukat és persze azt, hogy szállodánk minél jobb szolgáltatásokat tudjanak nyújtani vendégeinek.
2015. augusztus 28., , Hotel Karos Spa