Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve
20 min helyett.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó választotta csak el egymástól, az ilyet inkább nagy családoknak kellene kiadni, mint pároknak.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Örömükre szolgál, hogy elégedettek voltak ételeink választékával és minőségével. A hibákra vonatkozó meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé, bízva azok mihamarabbi orvoslása reményében. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Minden évben elvisszük az unokákat pár napra nyaralni. Az idén Mezőkövesden a Balneo Hotelra esett a választásunk. A szálloda nagyon szép, tiszta, a szobánk kifogástalan volt. Ami kicsit megnehezitette a napjainkat, az a haemophiliás tábor több mint 200 résztvevője. Tömeg volt a reggelinél, nehéz volt megközeliteni az ételeket, ugyan ez volt a vacsoránál, sokszor kellett várni az utánpótlásra.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel inkább csalódás volt, mint jó élmény.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán sajnáljuk, hogy tartózkodásukat követően nincsenek jó véleménnyel szállodánkról. A kellemetlenségek miatt, mind az étteremben tapasztaltak, mind a szobai elosztással kapcsolatban, ezúton is szíves elnézésüket kérjük.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Remek 4 napot töltöttem a Balneo Hotelben. A parkolás és az elhelyezkedés is szerencsés volt, árnyékos parkolóhely, délelőtti napsütéses erkélyes szoba. Az étkezés változatos, jóízű volt, bár, ha később értem oda volt, amikor üres tálcák is voltak, vagy várni kellett, vagy megalkudtam az éppen elérhetővel. A személyzet nagyon udvarias és készséges volt minden felmerülő témában.
Válasz az értékelésre - 2019. június 30.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodása és kipihenten távozott szállodánkból. Szeretettel visszavárjuk! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
A szálloda négycsillagos minőséget produkál. Apróbb hibákkal. A wellness részlegkifogástalan, tiszta, kellemes. Kis sem tettük a lábunkat a szállodából. Egy új jelenségre (amit valószínüleg a létszámhiány okoz) hívnám fel az utazók figyelmét. Az idén a második hasonló szállodában [moderálva - a szerk. ] történt meg, hogy a minibár adatlapját a szobaasszonyok lazán kezelik.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
A szálloda pontosan lefedte a ma elvárt négycsillagos színvonalat. A wellness részleg pompás. Ragyogó tiszta, jól karbantartott. Talán a tervező tévedett, hogy ide sok idős nehezen mozgó vendég érkezik. Ezért értelmetlen, hogy lifttel le kell menni a -1 szintre, utána egy elég kényelmetlen lépcsősoron fel kell mászni a medencékhez.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk mind pozitív, mind negatívabb élményeit. Mindig nagyon örülünk, ha tudunk tanulni vendégeink élményéből, tapasztalataiból. Az apróbb bosszúságok miatt ezúton is szíves elnézésüket kérjük, de bízunk benne, hogy ezek ellenére lesz még alkalmunk vendégeink között üdvözölni Önöket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet közvetlen, barátságos, segítőkész. Tisztaság jellemzi az egész szállodát. Ételek finomak, bőségesek és változatosak, ahogy fogyott úgy töltötték folyamatosan. A medencék tiszták és bőségesek gyerekes családok részére is. Egy negatívum volt, hogy a wc-t magasnak találtam.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon szép környezet,rendkivülien kedves személyzet finom választékos ételek minden igényt kielégitő wellnes részleg mindenkinek csak ajánlani tudom ,mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését és nagyon köszönjük elismerő szavait. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.645 - 4.895,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2019.10.01-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

MezőkövesdX