Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!
Válasz az értékelésre - 2020. június 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését és nagyon köszönjük elismerő szavait. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.
Válasz az értékelésre - 2020. június 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás miatt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A személyzet gyors, segítőkész, kedves. A szálloda hangulata kellemes, a tisztaság kiváló. Az ételválaszték bőséges. A pincérek gyorsak és udvariasok. A vacsorák alatti szolgáltatások (ékszer és népművészeti) hangulatot és kedvet teremtenek a környék megismeréséhez.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nagyon vártuk ezt a hétvégét,ami csodálatos volt.A szálloda nagyon szép,szinvonalas,az ott dolgozók kedvesek,minden kivánságát lesik a vendégeknek.Nagy a tisztaság és az ételek is nagyon finomak voltak.
szeretnénk még ott megszállni,de legközelebb nagyfiunkkal együtt.
köszönjük,hogy ott lehettünk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy elégedett volt kollégáink hozzáállásával és szolgáltatásainkkal egyaránt. Szeretettel visszavárjuk Önt és kedves családját! Bízunk benne, hogy hasonlóan kellemes emlékekkel fognak távozni! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Talán csak az volt gond, hogy az étel kicsit hideg volt. Változatos volt és finom, de nem volt meleg. A pincérek nagyon segítőkészek és udvariasak voltak. A fürdő részleg nagyon kellemes, a svéd masszázs, a szauna szeánsz, a kleopátra fürdő, a sókabin mind nagyon kellemes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Másodszor voltunk és biztos, hogy nem utoljára.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk a szállodában szerzett élményeit. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat. Mind a pozitív, mind a negatívabb észrevételt tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Először jártunk A ZSÓRI fürdőben, de nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon szép, tágas, erkélyes szoba fogadott.( mindennap takarították.) A étel ragyogó, kifogástalan ,választékos és nagyon finom!! FŰRDŐRÉSZ,WELLNES tökéletes és nagyon tiszta!
A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését, s a dicsérő szavakat! Tolmácsoljuk azokat a kollégák felé ls bízunk benne, hogy ismét vendégeink lesznek.
Üdvözlettel, A Balneo Hotel Zsori vezetősége

Értékelt: 2020. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness nagyon kényelmes és kellemes volt, jól éreztük magunkat! A szálloda és a szobánk csendes, kellemes volt. A melegvizes medencék délutánonként kifejezetten zsúfoltak voltak. A fürdőszoba is kielégített minden igényt, csak a WC ülésmagassága kényelmetlenül magas, ennek javítására nem tartom elegendőnek azt a gyerek-fellépőt, amit bekészítettek.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy a WC kapcsán tapasztalt apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezet, recepciós kolleganő mosolygós, segítőkész, kedves minden tekintetben. a szobák kényelmesek, tiszták. Az ágy nagyon kényelmes, fürdőszoba, tiszta, dekoratív. A wellnes részleg gyógyvíze teljes mértékben megfelelt a fürdő területén lévővel. Reggeli, vacsora egyszerüen fenomenális. rengeteg választék, senki nem megy fel éhesen a szobába.
Válasz az értékelésre - 2020. március 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Szeretettel visszavárjuk Önöket! A Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Visszatérő vendégként 4 éjszakát töltöttünk. Minden nagyon jó és super volt. A személyzet kedves és nagyon segítőkész. Az ételek finomak, választékosak. Mi sajnos kevesebb vendéghez szoktunk, de lehet a szálloda is, mert a becsekkolás elég lassan ment. Az étterembe ennyi vendéghez kevés a pincér ! Reggelinél, vacsoránál az újraterítés nagyon ritka volt.

Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 14.253 - 29.966,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.347 - 32.771,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 10.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Flóra
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 14.364 - 32.771,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hotel Villa Völgy Eger
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi és két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX