Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

2. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
4 nap/3 éjszakára jöttünk férjemmel,félpanziós ellátással. Ár-érték arányban megfelelő szolgáltatást kaltunk,bár volt 1-2 kellemetlenség. Legföbb,hogy 2. napon leengedték a legmelegebb medence vizét,valami technikai ok miatt,állítólag a hiányzó csempéket kb 8 db akarták pótolni. pótlás nem volt,ugyanúgy töltötték fel az elutazás! ! ! napján.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás jó helyen van, rengeteg a látnivaló a közelében. A szálloda alapvetően tiszta, a személyzet normális, segítőkész. A szoba kényelmes volt, de egy ilyen árkategóriájú és csillagszámú hotelhez méltatlan, hogy a szőnyeg hullámos, a klíma hangos, a WC kagyló meg olyan magasan van rögzítve, hogy 178 cm-es magasságommal sem ért le a lábam a földre.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 9.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Tolmácsoljuk azokat a vezetőség felé! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!
Válasz az értékelésre - 2020. június 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését és nagyon köszönjük elismerő szavait. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.
Válasz az értékelésre - 2020. június 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás miatt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A személyzet gyors, segítőkész, kedves. A szálloda hangulata kellemes, a tisztaság kiváló. Az ételválaszték bőséges. A pincérek gyorsak és udvariasok. A vacsorák alatti szolgáltatások (ékszer és népművészeti) hangulatot és kedvet teremtenek a környék megismeréséhez.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Nagyon vártuk ezt a hétvégét,ami csodálatos volt.A szálloda nagyon szép,szinvonalas,az ott dolgozók kedvesek,minden kivánságát lesik a vendégeknek.Nagy a tisztaság és az ételek is nagyon finomak voltak.
szeretnénk még ott megszállni,de legközelebb nagyfiunkkal együtt.
köszönjük,hogy ott lehettünk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy elégedett volt kollégáink hozzáállásával és szolgáltatásainkkal egyaránt. Szeretettel visszavárjuk Önt és kedves családját! Bízunk benne, hogy hasonlóan kellemes emlékekkel fognak távozni! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Talán csak az volt gond, hogy az étel kicsit hideg volt. Változatos volt és finom, de nem volt meleg. A pincérek nagyon segítőkészek és udvariasak voltak. A fürdő részleg nagyon kellemes, a svéd masszázs, a szauna szeánsz, a kleopátra fürdő, a sókabin mind nagyon kellemes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Másodszor voltunk és biztos, hogy nem utoljára.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk a szállodában szerzett élményeit. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat. Mind a pozitív, mind a negatívabb észrevételt tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Először jártunk A ZSÓRI fürdőben, de nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon szép, tágas, erkélyes szoba fogadott.( mindennap takarították.) A étel ragyogó, kifogástalan ,választékos és nagyon finom!! FŰRDŐRÉSZ,WELLNES tökéletes és nagyon tiszta!
A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését, s a dicsérő szavakat! Tolmácsoljuk azokat a kollégák felé ls bízunk benne, hogy ismét vendégeink lesznek.
Üdvözlettel, A Balneo Hotel Zsori vezetősége

Értékelt: 2020. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness nagyon kényelmes és kellemes volt, jól éreztük magunkat! A szálloda és a szobánk csendes, kellemes volt. A melegvizes medencék délutánonként kifejezetten zsúfoltak voltak. A fürdőszoba is kielégített minden igényt, csak a WC ülésmagassága kényelmetlenül magas, ennek javítására nem tartom elegendőnek azt a gyerek-fellépőt, amit bekészítettek.
Válasz az értékelésre - 2020. március 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy a WC kapcsán tapasztalt apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.044 - 33.102,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.23.
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.231 - 28.685,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, disznóvágással, élőzenével, medence és szauna használattal, gyógyvízzel, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, WiFi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.28-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.24-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2022.01.24.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, strandfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.22-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.24-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 14.701 - 31.872,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MezőkövesdX