Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nem szoktam második esélyt adni szállodának, de itt most biztosra mentem. A Balneo remek szálloda,elsőre is az volt. Bár a régi fénye kissé megkopott,látszik a fény az alagút/illetve a folyosó/ végén. Megkezdődtek a fürdőszoba felújítások. Éppen időben,a mi szobánkban is leharcolt volt a zuhanykabin,de nem okozott gondot.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Étkezéssel nagyon meg voltunk elégedve. Vacsora alatt sok választék volt, minden étel meleg volt és ízletes. Reggeli alatt is megfelelő volt a választék. A takarításra jobban oda kéne figyelni a szobákban. A szobákra már rá férne egy felújítás.
Válasz az értékelésre - 2018. december 22.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk az itt tartózkodásuk alatt szerzett élményeket. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat, mind pozitív, mind negatív értelemben. Annak igazán örülünk, hogy svédasztalos étel kínálatunk elnyerte tetszésüket és ízvilágukat. A dicsérő sorokat továbbítjuk a Séf Úr részére.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel szolgáltatása, rendkívül megnyerő volt. A wellnes részleg reggeli 7 órai nyitása maximális megfelelő. A nyitáskor, valamennyi wellnes élmény működik, megfeleő hőmérséklettel, és szolgáltatással. A szauna felöntések, plusz szolgáltatás fizetése mellett rendkívül korrekt módon történt. A szállodában, a fekhely okozott némi problémát, a viszonylagosan puha ágybetét.
Válasz az értékelésre - 2018. december 20.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy összességében elégedett volt kollégáinkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. Szeretettel visszavárjuk Önt és bízunk benne, hogy hasonlóan kellemes emlékekkel fog távozni! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Összességében jól éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora bőséges és választékos. A szoba is rendben volt,csak nagyon meleg volt éjszaka.
Sajnos én nem aludtam jól, mert a matrac túl puha, de hát mindenki másképp szereti. A személyzet kedves, szolgálatkész, a wellnes minden igényt kielégít. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. november 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Örömmel vettük, hogy kellemesen telt a pihenésük és elégedetten távoztak. Bízunk benne, hogy visszatérnek egy következő alkalommal szállodánkba! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
A szabadtéri termál medencében való fürdés október végén nagy élményt jelentett unokánknak és nekünk is. Este 9 óráig lehet használni. Sajnos csak rövid ideig élvezhettük.
Bő és ízletes a büfé választéka, a pincérek nagyon udvariasak és kedvesek.
10 órakor a szobát leadva, akár este 9 óráig használható a wellnes.
Válasz az értékelésre - 2018. november 1.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel olvastuk kedves sorait és nagyon köszönjük pozitív értékelését. Igazán örülünk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel sajnos nem nyerte el a tetszésünket. A recepció személyzetétől már érkezésünkkor sem kaptunk egy csepp mosolyt sem, de egész ottlétünk alatt sem változott ez semmit. A hotel elég elavult, ahhoz képest, hogy 4 csillagot kapott valaha. Az egész szálloda kárpitja koszos, kopott. A szobákban is, ráadásul a tapétán és a lámpán is hatalmas barnásvörös foltok voltak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
A szoba nem felelt meg a négy csillagos elvárásunknak,mert a padlószőnyeg hullámos,egyenetlen volt,a fürdőszobában büdös volt.
Zuhanyozóban hangos zaj kísérte a vízfolyást.
Az ételek finomak voltak és sok félék,a péksütemény választék lehetett volna gazdagabb.Nagyra értékeltük a 2 db.gyógymedencét.
Válasz az értékelésre - 2018. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán sajnáljuk, hogy nem minden szolgáltatásunk nyerte el a tetszésüket. Hiányosságok miatt ezúton is szíves elnézésüket kérjük és bízunk benne, hogy voltak kellemesen pillanatok az itt tartózkodásuk alatt. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
A személyzet nagyon udvarias. A szoba rendben volt, kivéve a padlószőnyeg aminek az állapota kifogásolható /foltos, hepe-hupás/. Az ételek finomak voltak. Ha sok a vendég, akkor zsúfoltak a medencék.
Válasz az értékelésre - 2018. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. A meglátásokat tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A szálloda szobái, fürdőszobái lehasználtak. A takarítás elmaradt, még a szemetet is ott felejtették. Több órás távollétünk alatt (9-16 óra) . A hazaérkezéskor a szobaajtónk nyitva volt! ! ! . Egyik társunk szobáját hosszas szerelői próbálkozás után tudták csak kinyitni. A folyosókon lévő szőnyegek baleset veszélyesek, több helyen felkunkorodnak.
Válasz az értékelésre - 2018. október 6.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők, valamint a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Kaptunk egy szobát, ahol a zuhanyzó tele volt penésszel, fekete penészes volt a zuhanytálca, csupa vízkő és retek a zuhanyrózsa és a kabin. Lementünk a recepcióra, ahol kértünk egy másikat. Abban a fürdőben szintén penészes volt a zuhanyzó, mindenhol a mocsok uralkodott és láthatóan nem volt kitakarítva.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.868 - 26.128,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 13.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Fit
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.12.23.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, pezsgővel, egészségvízzel, masszázsfotel-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.08. - 2019.02.10.
Csilike Apartman
2019.03.20. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.645 - 6.145,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 10.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 7.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.01. - 2019.10.01.
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)
Aurora téli napok (min. 2 éj)

MezőkövesdX