Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Már harmadszor jártunk ebben a szállodában, ezért nem volt újdonság ami ott várt minket. A recepción mindenki nagyon kedves volt, minden kérdésünkre kielégítő választ kaptunk. Ha valami problémánk adódott azt próbálták a lehető leggyorsabban orvosolni. Férjemmel együtt igénybe vettük a masszázst, az ott dogozók igazán szívből teszik a dolgukat.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően rendkívül magas színvonalú, kényelmes szálláshely. A wellness tágas, saját gyógyvíz áll rendelkezésre. A beltéri medencék mellett kültéri medencerész is van "dögönyözőkkel". Az éttermi választék széles, a kiszolgálás figyelmes, a szobák kényelmesek. Innem még magába a gyógyfürdőbe sem vágyakozik az ember, annyira összkomfortos a szolgáltatás.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
Hétközben vettük igénybe a szálloda szolgáltatását 2 éjszakára, mert el akartuk kerülni a zsúfoltságot, pihenni szerettünk volna. A szálloda tiszta, rendezett. A személyzet gyors, kedves, igyekeztek minden kérésünket teljesíteni. A szolgáltatásokkal elégedettek vagyunk. Táblákkal jelzik étkezésnél az ételek esetleges allergén hatását, így el lehet kerülni az étel allergia miatti problémákat.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha legközelebb másik wellness-hotelt választunk, az kifejezetten emiatt lesz.

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.
Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy a szoba méretével és kollégáink hozzáállásával elégedettek voltak. A wellness részlegre és az ételek választékára írt meglátásokat pedig köszönjük szépen, a javaslatokat szem előtt tartjuk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás. Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon hűsnek bizonyult.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kedves volt a recepción a fogadás, az ügyintézés gyors. A szoba kényelmes, és tiszta. Az étkezésnél az ételek finomak, változatosak. A hotel vellness részlege kitűnő. A tartózkodási idő végén nagyon jó volt, hogy nem kellett elhagyni a szobát 10órakor, mert igénybe vettük a hosszabbítási lehetőséget a szobával és ebéddel.
üdvözlettel: Lázárné
Válasz az értékelésre - 2019. március 10.
Kedves Lázárné! Nagyon köszönjük értékelését és kedves sorait! Számunkra nagyon fontos, hogy Vendégeink kellemes élményekkel, elégedetten és kipihenten távozzanak tőlünk. Kifejezetten örülünk, hogy kényelmesnek találta szobáinkat, valamint örömmel olvassuk azt is, hogy elégedettek voltak étel kínálatunkkal és wellness részlegünkkel.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Gyógyulás pihenés egy helyen. Kényelem tisztaság. Szuper szabadtéri masszázs medence. Nagyon bőséges ellátás, félpanzió. Érkezéskor távozáskor is ki tudod használni a napodat. Ár érték arányban nagyon jó.
Kedves személyzet. Ne először voltunk itt és reméljük nem utoljára. :)
Szóval szuper minden !!!!!!!!!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nem szoktam második esélyt adni szállodának, de itt most biztosra mentem. A Balneo remek szálloda,elsőre is az volt. Bár a régi fénye kissé megkopott,látszik a fény az alagút/illetve a folyosó/ végén. Megkezdődtek a fürdőszoba felújítások. Éppen időben,a mi szobánkban is leharcolt volt a zuhanykabin,de nem okozott gondot.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Étkezéssel nagyon meg voltunk elégedve. Vacsora alatt sok választék volt, minden étel meleg volt és ízletes. Reggeli alatt is megfelelő volt a választék. A takarításra jobban oda kéne figyelni a szobákban. A szobákra már rá férne egy felújítás.
Válasz az értékelésre - 2018. december 22.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk az itt tartózkodásuk alatt szerzett élményeket. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat, mind pozitív, mind negatív értelemben. Annak igazán örülünk, hogy svédasztalos étel kínálatunk elnyerte tetszésüket és ízvilágukat. A dicsérő sorokat továbbítjuk a Séf Úr részére.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egészségvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 6.735,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2019.06.14-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.19-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.19-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
2019.06.07. - 2019.08.17.
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX