Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A szoba és az erkély az átlagtól tágasabb volt. :-) A gyógymedencék lehetnének egy kicsit nagyobbak, mélyebbek. Az ételek finomak, változatosak. :-) Pozitív élményekkel gondolunk az eltöltött napokra!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fiatalos, lendületes, kedves, előzékeny, jó megjelenésű csapat jellemzi a Balneo szálloda személyzetét.
A szálloda tiszta, rendezett.
Reggeli: bőséges, kiadós, és nagyon finom
Vacsora: bőséges, kiadós, és nagyon finom

Máskor is itt szállnék meg!

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Meg voltunk elégedve a szállással. A hotel alkalmazottai nagyon kedvesek. Az étteremben a pincérek és a felszolgáló tanulólányok is kedvesek, aranyosak voltak. Az ételek kiválóak voltak, ízletesek finomak. A reggelinél és a vacsoránál is bőséges volt a választék. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük mindenkinek a munkáját. Üdvözlettel Zérczi Gáborné.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Ami tetszett: az ünnepi nagy tömeg ellenére figyelmes kiszolgálás, kitűnő ételek, valamint a meglepetés: a 4 csillagos szálloda a la carte étlapjának árai egy II. osztályú vendéglőt idéznek. Ami nem tetszett: a szálloda méretéhez képest kis kapacitású wellness részleg, érkezés napján nem tudták pótolni a hiányzó törölközőket, ill.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Jól éreztük magunkat. Az étkezés kiváló, finom és nagy a választék. A medencék is rendben voltak. Az infra szaunában a három nap alatt nem volt takarítás. A WC és a mosdókagylók nagyon magasan vannak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Minden remek volt, az elhelyezés, kiszolgálás, az étkezések /reggeli, vacsora/ osztályon felüli!!! Egyetlen hiányosság a szobákban nem volt wifi lehetőség, de a földszinten volt használatára lehetőség. Köszönjük az irodának és a szálloda valamennyi dolgozójának az élményt! Ági
Válasz az értékelésre - 2019. november 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait és maximális pontszámú értékelését. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
A kiszolgáló személyzet nagyon figyelmes, a szoba tágas, kényelmes. Rossz, esős idő volt, ki sem mozdultunk a szállodából, de kellemesen eltöltöttük az időt a wellness részlegen. Először külön álló ágyat kaptunk, de a személyzet megoldotta kérésemre a francia ágyat.
Csak jót tudok mondani a szállodáról.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Az ágy puha, szétcsúszik,számomra kényelmetlen. Több alkalommal jártam ott ebben az évben is, úgy aludtam, hogy a matracot a földre tettem a fürdőszoba fala és az ágy közé. Pont méret, így nem gurúltam le róla, mert a fal és az ágy nem engedte. Hiába aránylag új a matrac, de puha.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen észrevételét! Sajnos nem tudunk mindenki számára megfelelő keménységű matracot biztosítani. Valakinek inkább kemény a matrac, mint puha. Nem egyforma az igény. A szétcsúszó ágy miatt viszont szíves elnézését kérjük, tolmácsoljuk az észrevétel. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
8 hónapos kisbabánkkal voltunk itt és a mi igényeinket a hotel teljes mértékben kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek kiadósak és ízletesek, a szállás tiszta, kellemes pihenést biztosított számunkra.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük értékelését és kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy minden tekintetben elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Valamint örömmel olvastuk, hogy az egész család, kicsi is és nagy is jól érezte magát szállodánkban. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagyon figyelmes személyzet. Színvonalas szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít Szépen rendbe hozták a füves napozó területet. Az ételek félpanziós ellátásra jók. Folyamatosan utántöltöttek. Ami nem tetszett, hogy reggel egy alkalommal négy kávégépből három hibás volt. Ezt négycsillagos szálloda nem engedheti meg magának.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen Önnek részletes visszajelzését szállodánkról és szolgáltatásainkról! Mindig nagyon örülünk, ha tudunk tanulni vendégeink tapasztalataiból, legyen az akár pozitív, akár negatív! A dicsérő szavakat nagyon köszönjük, örülünk, hogy megemlítette többek között az újra telepített füves napozó részt, valamint kollégáink igyekezetét.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Csilike Apartman
2020.07.01. - 2020.10.10.
Hímer Termál Panzió
2020.09.01. - 2020.11.21.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 14.628 - 17.848,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

MezőkövesdX