Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 22.
Hétközben vettük igénybe a szálloda szolgáltatását 2 éjszakára, mert el akartuk kerülni a zsúfoltságot, pihenni szerettünk volna. A szálloda tiszta, rendezett. A személyzet gyors, kedves, igyekeztek minden kérésünket teljesíteni. A szolgáltatásokkal elégedettek vagyunk. Táblákkal jelzik étkezésnél az ételek esetleges allergén hatását, így el lehet kerülni az étel allergia miatti problémákat.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha legközelebb másik wellness-hotelt választunk, az kifejezetten emiatt lesz.

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.
Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy a szoba méretével és kollégáink hozzáállásával elégedettek voltak. A wellness részlegre és az ételek választékára írt meglátásokat pedig köszönjük szépen, a javaslatokat szem előtt tartjuk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2019. március 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás. Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon hűsnek bizonyult.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kedves volt a recepción a fogadás, az ügyintézés gyors. A szoba kényelmes, és tiszta. Az étkezésnél az ételek finomak, változatosak. A hotel vellness részlege kitűnő. A tartózkodási idő végén nagyon jó volt, hogy nem kellett elhagyni a szobát 10órakor, mert igénybe vettük a hosszabbítási lehetőséget a szobával és ebéddel.
üdvözlettel: Lázárné
Válasz az értékelésre - 2019. március 10.
Kedves Lázárné! Nagyon köszönjük értékelését és kedves sorait! Számunkra nagyon fontos, hogy Vendégeink kellemes élményekkel, elégedetten és kipihenten távozzanak tőlünk. Kifejezetten örülünk, hogy kényelmesnek találta szobáinkat, valamint örömmel olvassuk azt is, hogy elégedettek voltak étel kínálatunkkal és wellness részlegünkkel.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Gyógyulás pihenés egy helyen. Kényelem tisztaság. Szuper szabadtéri masszázs medence. Nagyon bőséges ellátás, félpanzió. Érkezéskor távozáskor is ki tudod használni a napodat. Ár érték arányban nagyon jó.
Kedves személyzet. Ne először voltunk itt és reméljük nem utoljára. :)
Szóval szuper minden !!!!!!!!!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nem szoktam második esélyt adni szállodának, de itt most biztosra mentem. A Balneo remek szálloda,elsőre is az volt. Bár a régi fénye kissé megkopott,látszik a fény az alagút/illetve a folyosó/ végén. Megkezdődtek a fürdőszoba felújítások. Éppen időben,a mi szobánkban is leharcolt volt a zuhanykabin,de nem okozott gondot.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Étkezéssel nagyon meg voltunk elégedve. Vacsora alatt sok választék volt, minden étel meleg volt és ízletes. Reggeli alatt is megfelelő volt a választék. A takarításra jobban oda kéne figyelni a szobákban. A szobákra már rá férne egy felújítás.
Válasz az értékelésre - 2018. december 22.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk az itt tartózkodásuk alatt szerzett élményeket. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat, mind pozitív, mind negatív értelemben. Annak igazán örülünk, hogy svédasztalos étel kínálatunk elnyerte tetszésüket és ízvilágukat. A dicsérő sorokat továbbítjuk a Séf Úr részére.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel szolgáltatása, rendkívül megnyerő volt. A wellnes részleg reggeli 7 órai nyitása maximális megfelelő. A nyitáskor, valamennyi wellnes élmény működik, megfeleő hőmérséklettel, és szolgáltatással. A szauna felöntések, plusz szolgáltatás fizetése mellett rendkívül korrekt módon történt. A szállodában, a fekhely okozott némi problémát, a viszonylagosan puha ágybetét.
Válasz az értékelésre - 2018. december 20.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy összességében elégedett volt kollégáinkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. Szeretettel visszavárjuk Önt és bízunk benne, hogy hasonlóan kellemes emlékekkel fog távozni! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Összességében jól éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora bőséges és választékos. A szoba is rendben volt,csak nagyon meleg volt éjszaka.
Sajnos én nem aludtam jól, mert a matrac túl puha, de hát mindenki másképp szereti. A személyzet kedves, szolgálatkész, a wellnes minden igényt kielégít. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. november 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Örömmel vettük, hogy kellemesen telt a pihenésük és elégedetten távoztak. Bízunk benne, hogy visszatérnek egy következő alkalommal szállodánkba! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egészségvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.645,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.20.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Érvényes: 2019.06.09-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.01. - 2019.10.01.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX