Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd képei

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Remek 4 napot töltöttem a Balneo Hotelben. A parkolás és az elhelyezkedés is szerencsés volt, árnyékos parkolóhely, délelőtti napsütéses erkélyes szoba. Az étkezés változatos, jóízű volt, bár, ha később értem oda volt, amikor üres tálcák is voltak, vagy várni kellett, vagy megalkudtam az éppen elérhetővel. A személyzet nagyon udvarias és készséges volt minden felmerülő témában.
Válasz az értékelésre - 2019. június 30.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodása és kipihenten távozott szállodánkból. Szeretettel visszavárjuk! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
A szálloda négycsillagos minőséget produkál. Apróbb hibákkal. A wellness részlegkifogástalan, tiszta, kellemes. Kis sem tettük a lábunkat a szállodából. Egy új jelenségre (amit valószínüleg a létszámhiány okoz) hívnám fel az utazók figyelmét. Az idén a második hasonló szállodában [moderálva - a szerk. ] történt meg, hogy a minibár adatlapját a szobaasszonyok lazán kezelik.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
A szálloda pontosan lefedte a ma elvárt négycsillagos színvonalat. A wellness részleg pompás. Ragyogó tiszta, jól karbantartott. Talán a tervező tévedett, hogy ide sok idős nehezen mozgó vendég érkezik. Ezért értelmetlen, hogy lifttel le kell menni a -1 szintre, utána egy elég kényelmetlen lépcsősoron fel kell mászni a medencékhez.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk mind pozitív, mind negatívabb élményeit. Mindig nagyon örülünk, ha tudunk tanulni vendégeink élményéből, tapasztalataiból. Az apróbb bosszúságok miatt ezúton is szíves elnézésüket kérjük, de bízunk benne, hogy ezek ellenére lesz még alkalmunk vendégeink között üdvözölni Önöket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet közvetlen, barátságos, segítőkész. Tisztaság jellemzi az egész szállodát. Ételek finomak, bőségesek és változatosak, ahogy fogyott úgy töltötték folyamatosan. A medencék tiszták és bőségesek gyerekes családok részére is. Egy negatívum volt, hogy a wc-t magasnak találtam.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon szép környezet,rendkivülien kedves személyzet finom választékos ételek minden igényt kielégitő wellnes részleg mindenkinek csak ajánlani tudom ,mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését és nagyon köszönjük elismerő szavait. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztaság a szobában hagy némi kívánnivalót, a parkoló kevés a wellness a teltházzal kicsi,a ételek nagyon finomak igaz a kerthelyiségbe magunknak terítettünk az asztalt.Hétvégén karaoke buli van a szomszédban olyan hangos és zavaró mintha a szobába játszanának.
Válasz az értékelésre - 2019. június 28.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé. Az éjszakai pihenésüket megzavaró hangos zene miatt, ezúton is szíves elnézésüket kérjük, a vendéglátó egység nem szállodánkhoz tartozik, ezért nem tudjuk befolyásolni a rendezvényeik hangerejét.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Kb 10 évvel ezelőtt voltunk a szállodában. A szálloda megőrizte azt a minőséget és kiszolgálást amit 10 évvel ezelőtt megtapasztaltunk. A személyzet, kiszolgálás és a wellness ugyan olyan szuper. Az étteremben felszolgált enni és innivaló kiváló. Barátainknak is szívesen ajánljuk a szállodát.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Nagyon kedves személyzet. Tisztaság mindenhol. Kényelmes tágas a szoba, jó a matrac az ágyon ami fontos. Finom változatos ételek. Nagyon jó a wellness.
Válasz az értékelésre - 2019. június 8.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Ár - érték arányban a legtökéletesebb szálloda amiben valaha megszálltunk. Nyugodt környezet, bolt 50 m. étterem 50 m, Zsóry fürdő 80 m-re található. Eger 20 perc kocsival. Nagyon korrekt személyzet, segítőkészek, a szoba ezért az árért átlagon felüli (lcd tv, wifi, minibár, óriási fürdőszoba). Előny: ingyenes zárt parkoló, ingyen wifi, ingyen köntös.
Válasz az értékelésre - 2019. június 16.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban és hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. bízunk benne, hogy egy következő alkalommal ismét lesz lehetőségük ellátogatni hozzánk, addig is minden jót kívánunk!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legjobb a wellness-e. Úszómedence, külön élménymedence, 2 gyógyvizes és merülő medence, szaunák, gőzkabin, sószoba, jégkút, fittnes-terem: szóval ebben a tárgyban minden és megfelelő színvonalon. A szoba tágas, tiszta az ágybetétek és párnák kényelmesek. A padlószőnyeg ragasztása viszont elengedett, hullámos az egész, ami a kényelmet alapvetően nem befolyásolja, de esztétikai látványként lehangoló!

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.13-ig
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.19-ig
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.735,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.07.17-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.15. - 2019.12.31.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 8.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.13-ig

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Kikelet 2=3
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári akció (min. 2 éj)

MezőkövesdX