Demeter Ági
2000

Demeter Ági adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Szauna imádó
Regisztráció2018.01.01
Utoljára itt2018.01.05

Kiváló 2018. január 1.gyerekekkel járt itt
A két ünnep között töltöttünk el pár napot a családdal. A medencetér lehetett volna nagyobb, mert teltház esetén már nem jutott ülőhely a későn érkezőknek. A liftre mindig sokat kellett várni,ezért inkább gyalog közlekedtünk. A wellness rész szuper,a szauna mester kiváló szeánszokat tartott. A balatoni panoráma ilyenkor télen is mesés.
Kiváló 2018. január 5.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk már a családommal ebben a szállodában, télen és nyáron is. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó:sok medence és többféle szauna ad lehetőséget mindenkinek a feltöltődésre. A fényterápiás részből gyönyörű kilátás nyílik a természetre. Az ételek nagyon változatosak és ízletesek.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük megtisztelő értékelését. Igazán nagy örömmel vettük tudomásul, hogy visszatérő vendégként is minden alkalommal jól érzik magukat szállodánkban és hosszú ideje bizalmat szavaznak nekünk. Szívből reméljük, nem lesz ez másként a jövőben sem, mi mindenesetre szeretettel várjuk Önöket vissza.
2018. január 14., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager