Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
8. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő képei

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható.
Jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánljuk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.

expert TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt rájöttem, hogy tulajdonképpen jobban jártunk így.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Összességében meg voltunk elégedve mindennel. Gyönyörű környezet, kilátás a golfpályára és a kis tavakra. Ötletes a kivilágított erdőrészlet. A szuperior szobák kényelmesek voltak. A fürdő és szauna is jó volt, de sajnos meg sem közelíti az Ausztriában megszokott hangulatot.
Válasz az értékelésre - 2019. október 24.
Kedves Kilián Jánosné!

Igazán hálásak vagyunk dicsérő soraiért. Nagy örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és sikerült kellemes élményekkel gazdagítanunk Önöket. Nagy erőkkel dolgozunk azon, hogy versenybe tudjunk szállni a környék legjobb szállodáival, még a szomszédos osztrák hotelekkel is.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Nagy, jó kialakitású parkoló,szép nagy belsö terek, szép kialakitású medencék és spa részleg,szép nagy tv a szobában.Ami nem tetszett,ablakon befütyülő szél.
Válasz az értékelésre - 2019. október 15.
Kedves Gábor!

Hálásan köszönjük értékelését. Jó érzéssel töltött el minket, hogy megelégedettségüket megosztották velünk. A közeljövőben tervezünk egy nagy szabású felújítást, mely a szobákra is ki fog terjedni, így reményeink szerint az ablakok cseréjére is sor kerül majd. Bízunk benne, hogy visszatérnek hozzánk és még inkább meg lesznek elégedve szolgáltatásainkkal.
Nagy Eveliin (Greenfield Hotel Golf & Spa)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Minden remek volt és pihentető. Biztonságban éreztük magunkat. Az étkeztetés fenomenális. A fürdő nagyszerű nem vágytunk sehova. Segített a beteg lábaimon is. Mivel messziről jöttünk jó lett volna zárásként az ebéd, vagy lehet hogy benne is volna?
Gratulálunk az üzemeltetőnek, a személyzetnek.
Válasz az értékelésre - 2019. október 2.
Kedves Ferenc!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy szállodánk szabályzata szerint a "Soft All Inclusive" ellátás keretein belünk érkezés napján az első főétkezés a vacsora. Ennek értelmében utazás napján a kijelentkezést követően (12:00) az ebéd minden utazó vendégünknek jár, ezt az ár magában foglalja.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Nagyon jol éreztuk magunkat. Szép zold ovezetben helyezkedik el a száloda.Személyzet kedves,ételek kiváloak,welness részleg is szuper.Aki nincs megelégedve ezzel a ellátassal amelyet a Greenfield hotel golf bisztosit,az inkab maradjon othon.Mi bisztosan megyunk osszel is.
Válasz az értékelésre - 2019. október 2.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves értékelését. Az ehhez hasonló visszajelzések bizonyítják, hogy munkánk minden perce megéri a fáradozást, ha ilyen fokú megelégedettséget olvashatunk! Bízunk benne, hogy mielőbb visszatérnek szállodánkba!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
nagyon elégedett voltam az ételekkel, a felszolgálók kedvesek és udvariasak voltak. A szoba kényelmes és tiszta.Azt egy kicsit sajnáltam, hogy nem tudtam, hogy előre kellett a tornára jelentkezni, és azt is, hogy a szauna szeánsz csak a meztelen szaunában volt. egyébként nagyon kellemes pihenés volt, köszönöm!

Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Kedves Hajnalka!
Nagyon szépen köszönjük értékelését. Igazán örülünk, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és személyzetünk munkájával. Szeretnénk tájékoztatni, hogy a sportprogramokra való előzetes jelentkezés szükségessége a wellness részlegen található hirdetőtáblákon több helyen is ki van írva.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Rendkívül tetszett a hatalmas parkos, fás, zöld környezet, melyben nem csak golfozásra, de sétára, egyéb sportolásra pl. a kerékpározás, futás , tollasozás is lehetőség van. Tetszett, hogy a wellness részt üvegfal veszi körül, melytől tágasnak, levegősnek hat a belső tér és a természet is közel van. A rendkívül kellemes élő zene pedig ráadás volt az esti lazuláshoz.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 28.
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük visszajelzését. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak az általunk kínált szolgáltatásokkal. Dicsérő soraiért hálásak vagyunk.
Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Tökéletes kiszolgálással, csendes, nyugodt, kellemes környezetben pihenhettünk. Udvarias, kedves személyzet, a wellness tökéletes. Kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatták a számukra megfelelő szórakozási, pihenési lehetőségeket. Köszönet mindenért! Ugyan először voltunk a szállodában, de biztosan visszatérünk még!!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 17.
Kedves Zoltán!
Hálásan köszönjük kedves sorait! Igazán nagy öröm ilyen értékelést olvasni, hiszen ezek a legjobb visszajelzések számunkra, hogy jó irányba haladunk.
Nagyon sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 26.050,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 21.518,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.04-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 21.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 54.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, jacuzzi és infraszauna használattal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.13-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 34.199,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.02-ig

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX