Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 64 büki, bükfürdői szállás közül
11. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő képei

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Az egyik legjobb szálloda ahol jártunk. A spa rész nagyon jó. A kislányunk nagyon jól érezte magát benne. A soft all inclusive ellátás tökéletes volt számunkra. A konyhájuk nagyon jó. Nem csak finom, hanem különleges ételeket is szerepeltek a kínálatban. A személyzet kedves segítőkész. A szálloda kellemes nyugodt környezetet biztosít a pihenni vágyóknak.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 14.
Ideális kikapcsolódás volt a nagyszülőknek, a szülőknek és az unokának.
Kényelmes, tágas wellness terület.
Figyelmes személyzet.
Nagyon finom ételek.
Válasz az értékelésre - 2019. június 20.
Kedves Katona Úr!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy családi pihenésük alkalmával jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A hotel nagyon nyugodt, szép környezetben található, ideális pihenésre, kikapcsolódásra. A szoba, fürdőszoba tágas, tiszta. A wellnesben igazi felüdülés volt a különböző lehetőségek kipróbálása. Az étterem kínálata változatos, ízletes, különösen finomak voltak a sütemények. Másoknak is szívesen ajánlanám.
Válasz az értékelésre - 2019. június 20.
Kedves Boór Úr!
Nagyon szépen köszönjük visszajelzését és kedves ajánlását! Örülünk, hogy kellemes, pihentető napokat töltöttek el szállodánkban, hogy éttermünk kínálata illetve wellness részlegünk is elnyerte tetszését. Köszönjük szépen észrevételét az erkéllyel kapcsolatban. Természetesen nagyobb gondot fogunk fordítani a tisztán tartására, takarítására.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Sok szállodában jártunk már, de a Greenfield Hotel felülmúlhatatlan! Nagyon kedves, segítőkész személyzet, tisztaság, változatos, finom ételek, italok jellemzik a szállodát. Gyönyörű környezetben helyezkedik el. A wellnes részlegben mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő medencét és szolgáltatást! A programok szuperek voltak kicsiknek és nagyoknak egyaránt!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését! Örülünk, hogy szállodánkban eltöltött pünkösdi pihenésük alkalmával kellemes napokat töltöttek el nálunk, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, programjainkkal és kollégáink munkájával is.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata.

Mufti TOP fotófeltöltő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár itt szinte minden a golfról szól, nem elhanyagolható a spa részleg sem, mely tágas, nagy, sokoldalú. Két 38 fokos gyógymedence, egy nagy élménymedence sok élményelemmel, úszó medence, kinti medence, szauna, gőz, és ami nem elhanyagolható nagyon sok (számolásom szerint több mint 120 nyugágy, mindig van üres, még teltház esetén is.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
Kifáradva, elfáradva érkeztem a Hotelbe. Felfrissülve, megújulva távoztam.
A személyzet kedves, segítőkész. A szobából való kilátás gyönyörű volt. A szobám elhelyezkedése a csend, nyugalom és békesség oázisa volt számomra.
Válasz az értékelésre - 2019. május 16.
Kedves Ildikó!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és kedves, dicsérő sorait. Nagyon örülünk, hogy kellemes, pihentető napokat töltött el szállodánkban és elégedett volt szolgáltatásainkkal.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatér hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel Bükfürdőről: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek a Greenfield Hotelt!Nem akarunk közhelyesek lenni,de minden tökéletes: nagyon finom, bőséges étel,ital kínálat, nagyon udvarias személyzet, nagy wellnes részleg!Köszönünk mindent!
Válasz az értékelésre - 2019. május 15.
Kedves Horváth Úr!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Csak jót tudnék mondani erről a szállodáról, de ez már látszik az értékelésnél is.
Szerintem az ország egyik legjobb szállodája. Szép környezet, kedves személyzet, finom, választékos és ízletes ételek.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Szilvia!
Nagyon örülünk, hogy itt tartózkodásuk alatt jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak szolgáltatásaink színvonalával.
Dicsérő sorai nagyon fontosak számunkra, hiszen ez azt bizonyítják, hogy az út amin haladunk jó irányba vezet és lelkesít bennünket, hogy munkánkat a vendégek minél magasabb szintű kiszolgálása érdekében továbbra is így folytassuk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szállodával nagyon meg voltunk elégedve, különösen a konyha volt kiváló. Na de a vendégek! 4*-os szállodában sokan úgy viselkednek, mint a sarki kocsmában. A húsvét vasárnapi ünnepi vacsorához kockás rövid nadrág és kerti papucs. Színig szedett tányérok, melyeknek 3/4-ét ott hagyják.
Válasz az értékelésre - 2019. május 7.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Számunkra nagyon fontosak vendégeink észrevételei, javaslatai, kritikái, hiszen segítségükkel szolgáltatásaink minőségén javítani tudunk.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, és reméljük, hogy hamarosan újra visszatérnek hozzánk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
2018 julius elején jártunk itt két unokánkkal! Remek választás volt! Nagyon szép szoba,tágas wellness, All inclusiv ellátás,finom bőséges ételek! Udvarias személyzet! Remek animátorok! Nagyon elégedettek voltunk mindennel! Ezért már le is foglaltuk junius 17-20 ig a nyaralásunkat az unokákkal!Köszönet a Hotel munkatársainak!
Válasz az értékelésre - 2019. április 3.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük kedves visszajelzését. Örülünk, hogy tavalyi nyaralásuk során jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Szeretettel várjuk Önöket júniusban!
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 25.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.955 - 20.705,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.520 - 16.640,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.023 - 48.057,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, jacuzzi és infraszauna használattal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fehérló Vendégház
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 8.750 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.07.12. - 2020.06.25.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 18.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 25.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Palatinus Hotel Sopron
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

Bük, BükfürdőX