Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
6. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Akciós csomagok

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő képei

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Egyedüli amit hiányoltam az a fürdőruha szárító centrifuga a SPA részlegen. Minden egyébbel nagyon elégedett vagyok. Sajnos ködös, párás volt az idő így nem tudtuk teljes mértékben élvezni a pazar kilátást a szobából a golfpályára a gyönyörű parkra a tavakkal, de erről a szálloda nem tehet.
Válasz az értékelésre - 2020. február 21.
Kedves Zoltán!
Köszönjük kedves értékelését. Örömmel értesítjük, hogy wellness részlegünkön az új centrifuga a mai napon került beszerelésre. Sajnáljuk, hogy az idő nem kedvezett, de nagyszerű hír, hogy összességében elégedettek voltak mindennel. Várjuk Önöket egy melegebb évszakban is, amikor maximális lehet feltöltődésük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Teljesen meg voltunk elégedve és tervezzük a 2020 Karácsonyunkat is ,hogy itt töltjük ismét!Ami negatív ,hogy a kinti medence így télen nagyon hideg volt,az lehetne jó meleg gyógyvíz.Amúgy minden szolgáltatás teljesen kiváló.
Válasz az értékelésre - 2020. február 11.
Kedves Zsolt!
Nagyon szépen köszönjük kedves értékelését. Örömünkre szolgál, hogy kellemes napokat töltöttek el nálunk az év legszebb időszakában. A kültéri medence hőfokán januárban a vendégvisszajelzéseknek megfelelően emeltünk, tehát bízunk benne, hogy a jövő évben már maximális lesz megelégedésük! Várjuk Önöket sok szeretettel!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szálloda nagyon szép helyen van, már az érkezéstől kezdve nagyon kedvesek voltak. Mivel a vasútállomástól messze van gyalog a szálloda, autót küldtek értünk és távozáskor ki is vittek. Az étkezések bőségesek és magas színvonalúak voltak. A wellness rész lehetne nagyobb ill. a szauna részen számomra sok felesleges "szoba" volt viszont ami meg "használható" volt az túl zsúfolt volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon szép szálloda szép környezetben, tágas szobák, kényelmes ágyak, csend. Az ételek finomak, bőséges választék. A wellness rész szép, tiszta, nem volt zsúfolt, volt elég hely a pihenésre.
Egyetlen apró dolog, amin szerintem lehetne könnyen javítani az, hogy legyen tejszín a kávéhoz, a fizetőshöz sem tudtak adni.
Válasz az értékelésre - 2020. február 8.
Kedves Iveta!

Köszönjük szépen kedves értékelését. Örülünk, hogy kellemes élményekkel gazdagodtak szállodánkban. A tejszínre vonatkozó javaslatát pedig továbbítjuk az illetékes vezetőnek és bízunk benne, hogy legközelebb már ez sem lesz negatívum! Visszavárjuk Önöket!

Üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A Greenfild Hotel Golf & Spa-ban töltöttük a karácsonyi ünnepeket 4 fő részvételével. A szállodában kiemelkedő volt a személyzet segítőkészsége, külön tetszett, hogy nem voltak tolakodóak, nagyon diszkréten viselkedtek, ha volt kérdésünk/kérésünk, igyekeztek maximálisan megválaszolni/megoldani azt.
Válasz az értékelésre - 2020. január 23.
Kedves Lídia!

Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szakított rá és részletesen megosztotta velünk tapasztalatait. Építő jellegű észrevételeit köszönettel fogadtuk. Szeretnénk tájékoztatni, hogy január elején a több negatív visszajelzés miatt emeltünk a kültéri medence vízhőfokán. Őszintén reméljük, hogy így már mindenki számára megfelel és kellemes lesz ez a medence is.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Gondoskodtak az egész család kényelméről, mert a gyerekeink ( lányom és fiam a családjukkal ) és az unokáink is velünk voltak. Mindenki megtalálta a pihenést és a szorakozási lehetőségeket is. Mivel a férjem születésnapját is itt ünnepeltük, nagyon megható volt a jókivánságuk és a figyelmességük! ! !
Válasz az értékelésre - 2019. december 19.
Kedves Trencsér Zoltánné!
Nagyon hálásak vagyunk értékeléséért és szívhez szóló véleményéért. Megtisztelő, hogy minket választottak kedves férje születésnapjának megünneplése céljából. Boldogok vagyunk, hogy sikerült az egész családnak, kicsiknek és nagyoknak egyaránt örömet szereznünk!
Bízunk benne, hogy a jövőben lesz lehetőségünk ismét vendégül látni Önöket!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható.
Jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánljuk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 14.
Kedves Vendégünk!
Hálásak vagyunk kedves visszajelzéséért. Köszönjük, hogy megtiszteltek minket bizalmukkal. Örülünk, hogy kellemes őszi, pihentető napokkal sikerült gazdagítanunk Önöket! Reméljük, legközelebb is minket választanak majd! Várjuk Önöket sok szeretettel!
Üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 13.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését. Örömünkre szolgál, hogy a kezdeti meglepettség ellenére sikerült kellemes, pihentető napokat eltölteniük szállodánkban. Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket!
Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata

expert TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt rájöttem, hogy tulajdonképpen jobban jártunk így.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Összességében meg voltunk elégedve mindennel. Gyönyörű környezet, kilátás a golfpályára és a kis tavakra. Ötletes a kivilágított erdőrészlet. A szuperior szobák kényelmesek voltak. A fürdő és szauna is jó volt, de sajnos meg sem közelíti az Ausztriában megszokott hangulatot.
Válasz az értékelésre - 2019. október 24.
Kedves Kilián Jánosné!

Igazán hálásak vagyunk dicsérő soraiért. Nagy örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és sikerült kellemes élményekkel gazdagítanunk Önöket. Nagy erőkkel dolgozunk azon, hogy versenybe tudjunk szállni a környék legjobb szállodáival, még a szomszédos osztrák hotelekkel is.

Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.342 - 29.433,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.160 - 15.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 15.300 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100 - 6.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.24-ig
Mika Vendégház
2020.03.01. - 2020.10.01.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.02.24-ig
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 15.700 - 26.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.06. - 2021.02.24.
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.342 - 29.433,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Valentin nap (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyárköszöntő pihenés (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX