Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Golf út 4.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő értékelése:

1. helyezett a 66 büki, bükfürdői szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő képei

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A szálloda tágas, kényelmes szobákkal, az átlagból felfelé kilógó wellness részleggel. Kiemelném az ételek és italok színvonalát, az eddigi legjobb wellness-gasztro élményünk.

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Február utolsó napjait töltöttük itt! A szállodáról:
Wellnes rèszleg,medencèk rendben vannak,csak a nèmet nyugdijasok meztelenkedèse a szaunában undoritó,de erről ugye a hotel nem tehet! Ètelek nagyon finomak voltak,bármit ettünk nagyon ízletes volt! Mèg a 8 èves gyerkőcünk is mindig talált magának valót!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Összességében elégedettek voltunk mindennel. Volt azonban ami nem tetszett. Magyarországi szállodában a TV csatorna elosztás 3/4 részben külföldi adásból, főleg német nyelvűből állt. A másik pedig a szaunában történt incidens. Kétféle finn szauna van. A fürdőruha nélküliben tartanak szauna felöntéseket, ahova beült egy pucér, német ajkú nőszemély műanyag papucsban.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Egyedüli amit hiányoltam az a fürdőruha szárító centrifuga a SPA részlegen. Minden egyébbel nagyon elégedett vagyok. Sajnos ködös, párás volt az idő így nem tudtuk teljes mértékben élvezni a pazar kilátást a szobából a golfpályára a gyönyörű parkra a tavakkal, de erről a szálloda nem tehet.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Teljesen meg voltunk elégedve és tervezzük a 2020 Karácsonyunkat is ,hogy itt töltjük ismét!Ami negatív ,hogy a kinti medence így télen nagyon hideg volt,az lehetne jó meleg gyógyvíz.Amúgy minden szolgáltatás teljesen kiváló.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
A szálloda nagyon szép helyen van, már az érkezéstől kezdve nagyon kedvesek voltak. Mivel a vasútállomástól messze van gyalog a szálloda, autót küldtek értünk és távozáskor ki is vittek. Az étkezések bőségesek és magas színvonalúak voltak. A wellness rész lehetne nagyobb ill. a szauna részen számomra sok felesleges "szoba" volt viszont ami meg "használható" volt az túl zsúfolt volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Nagyon szép szálloda szép környezetben, tágas szobák, kényelmes ágyak, csend. Az ételek finomak, bőséges választék. A wellness rész szép, tiszta, nem volt zsúfolt, volt elég hely a pihenésre.
Egyetlen apró dolog, amin szerintem lehetne könnyen javítani az, hogy legyen tejszín a kávéhoz, a fizetőshöz sem tudtak adni.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A Greenfild Hotel Golf & Spa-ban töltöttük a karácsonyi ünnepeket 4 fő részvételével. A szállodában kiemelkedő volt a személyzet segítőkészsége, külön tetszett, hogy nem voltak tolakodóak, nagyon diszkréten viselkedtek, ha volt kérdésünk/kérésünk, igyekeztek maximálisan megválaszolni/megoldani azt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Gondoskodtak az egész család kényelméről, mert a gyerekeink ( lányom és fiam a családjukkal ) és az unokáink is velünk voltak. Mindenki megtalálta a pihenést és a szorakozási lehetőségeket is. Mivel a férjem születésnapját is itt ünnepeltük, nagyon megható volt a jókivánságuk és a figyelmességük! ! !

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható.
Jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánljuk.

Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 56.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.200 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
EMAN Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 16.800 - 20.600,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Napi árak
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX