D.Gábor

D.Gábor adatlapja

Regisztráció2017.06.08
Utoljára itt2017.08.15

Nagyon finom a fagyi! :)
Pünkösd hétvégén jártunk Tatán és az Angolparkba menet benéztünk egy fagyira. Aztán másnap is, hazaindulás előtt. Sajnos a terasz nagyon kicsi, így nem tudtunk kiülni egyik nap sem, bent pedig melegebb volt mint kint. A kávéház nagyon elegáns, kedves a kiszolgálás, széles a választék.
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
Hatalmas adagok, megfelelő ár-érték arány jellemzi az éttermet. Finoman fűszerezettek az ételek,kellemes a légkör és megfelelő színvonalú a kiszolgálás. Ottjártunkkor kevés vendég volt, így nagyon gyorsan megkaptuk az ételt,általában azonban teltház van. Többször jártunk már itt,és még egyszer sem csalódtunk.
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
Kellemes pünkösdi hétvégét töltöttünk el Önöknél. Kedves, udvarias személyzet,rend és tisztaság fogadott minket. Az ételek ízletesek voltak, a kávézó hangulatos és nagyon finom a kávé! :)
Sajnos a jakuzzi épp nem üzemelt, de ezt leszámítva minden rendben volt a wellness részlegükön is. Nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszatérünk még!
Hotel Kiss válasza
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Talán érzékelték, hogy régi szárnyunk felújítása épp most zajlik, így reméljük, minél hamarabb sor kerül a jakuzzira is.
2017. június 9., Hotel Kiss