Hotel Kiss Tata ★★★★

Hotel Kiss Tata
2890 Tata, Bacsó Béla u. 54.

Hotel Kiss Tata a térképen

Hotel Kiss Tata értékelése:

2. helyezett a 27 tatai szállás közül
17. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Hotel Kiss Tata képei

Hotel Kiss Tata

Hotel Kiss Tata vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodába, a szobákkal minden rendben volt. A személyzet nagyon kedves, az ételek ízletesek, változatosak. A hotel szolgáltatásai a leírásban foglaltaknak teljesen megfelelnek. Mindenkinek ajánlom.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
Kikapcsolódás kettesben - ez volt a célunk és összességében sikerült. Az épület és berendezés nagyon tetszett, a tisztasággal sem volt gond. Egy medence van bent és egy kint, mindkettőnek hideg a vize. Úszáshoz egy kicsit kicsik, szóval wellnessre vágyóknak nem annyira ajánlom. Az ételek választéka a 4 *-hoz képest kevés.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A személyzet nagyon kedves volt, az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve. A kinti medencénél lehetett volna több napozóágy, de az is nagyon tetszett. A masszázs is szuper volt. A környéken sok látnivaló volt, a Duna mente kártyával sok helyen kedvezményt kaptunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
2 napot foglaltunk,de hosszabítottunk,mert nagyon jól éreztük magunkat.
Példásan kedves volt az egész személyzet,tiszták voltak a szobák és nagyon finomakat ettünk.Még visszatérünk.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 25.
Néhány napot töltöttünk itt el. A recepción barátságosan üdvözöltek bennünket. A mi szobánk nyugodt, csendes volt, tisztasága jó. Az egy db széket keveselltük, jó lenne kettő. A wifi sem volt olyan bivalyerős. Az ételek, reggelik és vacsorák rendben voltak, a személyzet szintén.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában. Nyugodt, családias légkör, udvarias személyzet fogadott minket. Az ételek finomak voltak és változatosak, a wellness is megfelelő. Megnéztük a város és a környék nevezetességeit, csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Köszönet mindenért.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A személyzet barátságos, segítőkész, welness-részleg nem zsúfolt, a medencében kiválóan lehetett úszni (két utóbbi ritkaság). Az egész hotel kellemes, és barátságos érzetet sugároz. A szoba megfelelő, bár még egy szék elfért volna, kiváló megvilágítás és szabályozható fűtés szintén ritkaság a nagyobb hotelekben is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
A hotel kívül belül nagyon szép. "Patent" tisztaság és rend van mindenhol. Az ágyak még a Standard szobákban is rendkívül kényelmesek. A személyzet kedves és mosolygós. Az étkezésnél a reggelik finomak, változatosak és bőségesek voltak, a vacsorával szemben. Kivéve az utolsó estén. A kislányom azt mondta: "Anya! Én már csak mindig itt akarok lenni!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A szoba egyszerű, de kényelmes - az ágy talán kissé puha volt, de ez ízlés kérdése -. A svédasztalos reggeli pazar volt a grillsajton keresztül a lecsóig és a krémtúróig volt minden, azonban a vacsora nem sikerült olyan jól. Az ajánlat szerint 3 fogásos lett volna, ami valószínűleg a telt ház miatt svédasztalos lett.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Felháborítónak tartottam, hogy megengedik a medence mellett a dohányzást. Fürdés közben 1-2 m-re a medencétől többen és csoportosan is dohányoztak. A fürdés így élvezhetetlen, mert valaki mindig füstölt az orrom alá. A recepción nem tudtak megfelelő tájékoztatást adni arról, hogy lehet vagy sem. Csak azt hajtogatták, hogy az épülettől 5 m-re már lehet.

Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
5 nap/4 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással
Érvényes: 2021.11.01-ig
Parti Panzió
Érvényes: 2022.03.02-ig
Hotel Gottwald
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.14-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 25.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti programokkal, ünnepi szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Tata
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, kerékpár használattal, parkolással, WIi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.23.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

TataX