Hotel Kiss Tata ★★★★

Hotel Kiss Tata
2890 Tata, Bacsó Béla u. 54.

Hotel Kiss Tata a térképen

Hotel Kiss Tata értékelése:

3. helyezett a 27 tatai szállás közül
57. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Kiss Tata képei

Hotel Kiss Tata

Hotel Kiss Tata vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A személyzet barátságos, segítőkész, welness-részleg nem zsúfolt, a medencében kiválóan lehetett úszni (két utóbbi ritkaság). Az egész hotel kellemes, és barátságos érzetet sugároz. A szoba megfelelő, bár még egy szék elfért volna, kiváló megvilágítás és szabályozható fűtés szintén ritkaság a nagyobb hotelekben is.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
A hotel kívül belül nagyon szép. "Patent" tisztaság és rend van mindenhol. Az ágyak még a Standard szobákban is rendkívül kényelmesek. A személyzet kedves és mosolygós. Az étkezésnél a reggelik finomak, változatosak és bőségesek voltak, a vacsorával szemben. Kivéve az utolsó estén. A kislányom azt mondta: "Anya! Én már csak mindig itt akarok lenni!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A szoba egyszerű, de kényelmes - az ágy talán kissé puha volt, de ez ízlés kérdése -. A svédasztalos reggeli pazar volt a grillsajton keresztül a lecsóig és a krémtúróig volt minden, azonban a vacsora nem sikerült olyan jól. Az ajánlat szerint 3 fogásos lett volna, ami valószínűleg a telt ház miatt svédasztalos lett.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Felháborítónak tartottam, hogy megengedik a medence mellett a dohányzást. Fürdés közben 1-2 m-re a medencétől többen és csoportosan is dohányoztak. A fürdés így élvezhetetlen, mert valaki mindig füstölt az orrom alá. A recepción nem tudtak megfelelő tájékoztatást adni arról, hogy lehet vagy sem. Csak azt hajtogatták, hogy az épülettől 5 m-re már lehet.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7.
Karácsonyi szállást kerestünk viszonylag közel a fővároshoz, így jutottunk el Tatára. Először csak terepszemlére, de a MÁV hozzásegített, hogy ki is próbáljuk a szállodát. Vezetékszakadás miatt ugyanis este nem tudtunk hazautazni. Barátságos fogadtatásban volt részünk, annak ellenére, hogy a karácsonyt előzőleg lemondtuk.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Remek udvarias személyzet, kivánló kiszolgálás!Tisztaság kifogástalan volt!
finom ételek mindenki talált a számára való finomságot!Egyetlen kifogásolható dolog, hogy a jó idő ellenére a szabadtéri medence nem üzemelt!
2019. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel meglepően nagy, kényelmes. A szabadidő eltöltésére több lehetőség is van. Remekül használható a kártyaszoba / bár a világítás nem ideális /, a csocsóasztal, kellemes az úszómedence, a szaunák. /Kiegészíthetné ezt a részt egy igazi wellness medence is. / A svédasztalos reggelik, vacsorák igazán finomak, bőséges a választék is.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Bàrmikor újra eljönnènk.Elöszőr jàrtunk Tatân,csak jókat hallottunk róla,ezèt döntöttünk a Kiss Hotel mellett.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Tetszett a személyzet figyelmessége,segítőkészsége,a hófehér finom ágynemű.A medence tisztasága.Sajnos a dzsakuci épen nem működött.A gyönyörű étkezdében a finom svédasztalos ételek bőséges választéka.Mindent egybevetve,megérte.
Válasz az értékelésre - 2018. április 9.
Kedves Vendégünk!

Örömömre szolgál, hogy kedves szavait olvashatom vissza! Értékelését továbbítottam kollegáim felé. Sajnálatos módon jakuzzink technikai okokból kifolyólag nem üzemel. A félre értések elkerülése végett sem a szállásportálok szolgáltatásai között, sem a csomagajánlatainkban nem szerepelnek, mint lehetséges szolgáltatás.
Ferenczi Andrea (Hotel Kiss)

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Alapjában véve egy nagyon jó és színvonalas szálloda. Ami miat az értékelések nem kiváló néhány dolog: a bárban csak néha sikerült személyzetre lelni így nem igazán tudtunk fogyasztani. Ugyanez igaz a biliárd szobára ahol szintén nincs személyzet, pedig akikkel egyébként találkoztunk kedvesek segítőkészek voltak.
Válasz az értékelésre - 2018. április 9.
Kedves Mariann!

Köszönjük, hogy megtisztelt minket visszajelzésével és értékelésével. Számunkra fontos vendégeink kényelme, ezért különös tekintettel nagyobb, folyamatos odafigyelést fektetünk a jövőbeli zavartalan kiszolgálás érdekében. Sajnálatos módon jakuzzink technikai okokból kifolyólag nem üzemel.
Ferenczi Andrea (Hotel Kiss)

Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.667 Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.27-ig
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.05-ig
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Babaház
Bodajk
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási lehetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Tata
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, kerékpár használattal, parkolással, WIi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Iskola helyett wellness - gyermekének ingyen (min. 2 éj)
Rövid hétvége (1 éjtől)

TataX