Szörnyű
2026. június 25.családjával járt itt 15 Nyitása óta rendszeresen kerestük fel az ETNO BISTRO-t, legutóbb 2026. 06. 25-én. Az ételek minősége, ízvilága kiábrándító, ehetetlen volt, szinte érintetlenül hagytuk. Sok külföldi látogató is hasonlóan tett körülöttünk, remélem nem ez alapján ítélik meg a magyar konyhát . . .
A nyitása óta számos alkalommal ebédeltünk itt, akkoriban még minden rendben volt. Most jó ideig elkerüljük ezt a helyet, nem ajánlom senkinek az ETNO BISTRO-t! ! !
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság