Etno Bistro - Néprajzi Múzeum Budapest

Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Etno Bistro - Néprajzi Múzeum Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2024. március 24.a párjával járt itt
Egy év elteltével újra betértem a Bistróba, ezúttal a párommal, szombat kora délután. Örömünkre még viszonylag bőséges volt a választék. Mi egy ízletes sertés-ragu levesse, ill. egy isteni körte levessel kezdtük a késői ebédet. A folytatás is hibátlan volt: egy sajtos gnocchi, egy olaszos (sült paradicsomos) grillezett csirkemell és egy adag vegetáriánus golyó.
Átlagos 2023. március 24.egyedül járt itt
Egy jók szituált beton-bunker. Belépve a bisztróba ez volt az első benyomásom. Nem túl ízitató. Ehhez képest persze minden jobb volt. Pl. nem lengte be az éttermet a különféle ételek, italok mindent átható illata, szaga. Nagy tágas tér, sok asztallal. Elfogadható választék, elfogadható árakkal. Udvarias kiszolgálás, Közepes minőség.
Kiváló 2023. január 31. járt itt
Hétvégi kirándulás a nemrég átadót új Nemzeti múzeumban. Ami megért egy félelőtti sétát, de az egy más történet. A kiállítások végén meg kerestük a bisztrót, ami igen modern szürke színű, önkiszolgáló bisztró. . Nagyon tiszta, modern bútorokkal felszerelt hely. A kínálat bőséges. . .