Emerico81

Emerico81 adatlapja

Sokfelé járok, sokat utazom és mindig keresem a legjobb helyeket.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Borbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2019.02.24
Utoljára itt2019.10.25

Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Még sosem jártam itt ezt megelőzően. Most a családommal úgy döntöttünk, kipróbáljuk milyen ez a hely. Aki nagy választékot szeretne, annak nem ajánlom. De aki szereti a hangulatos helyeket, annak bátran. Nem kirívó, nem túlcicomázott, a présház hangulatának megfelelő stílus. Az asztalok, lámpák stílusa retro hangulatot tükröz.
Kiváló 2019. február 24.gyerekekkel járt itt
A honlapon található információk alapján, kétkedve mentünk be. Kívülről szerény, de a beltartalom kiváló. Pozitívan csalódtunk. Finom levesek és főételek, bő választék, nagy adagok jellemzik a helyet. Az ital kínálatot viszont lehetne bővíteni. Gyors és kedves a kiszolgálás is. Egyáltalán nem drága.
2019. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Ahogy a neve is mutatja, büfé. Ehhez képest nem rossz. Nem szabad többet várni. Gyors a kiszolgálás, pörögnek, az ételek is finomak. Sült hekket rendeltünk hasábburgonyával, illetve gyros tálat és a végén főtt kukoricát. Finom volt, ezt nem lehet elrontani. A végén ettem volna valami desszertet, de jégkrémen kívül más nem volt.