Pince a Vén Préshez Tarján

2831 Tarján, Szőlőhegy 39.

Pince a Vén Préshez Tarján a térképen

Pince a Vén Préshez Tarján értékelése:

3. helyezett a 3 tarjáni étterem közül
476. helyezett Közép Dunántúlon - 768 étterem közül

borpince

Pince a Vén Préshez Tarján vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még sosem jártam itt ezt megelőzően. Most a családommal úgy döntöttünk, kipróbáljuk milyen ez a hely. Aki nagy választékot szeretne, annak nem ajánlom. De aki szereti a hangulatos helyeket, annak bátran. Nem kirívó, nem túlcicomázott, a présház hangulatának megfelelő stílus. Az asztalok, lámpák stílusa retro hangulatot tükröz. A kilátás Tarjánra gyönyörű.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősünk ajánlotta ezt a helyet. Az elhelyezkedése tényleg jó, mert a teraszáról rá lehet látni a Tarjánt körülvevő hegyekre, ezért is ajánlom nem az ételek miatt. Nem voltunk túl éhesek ezért camembert ettünk rántva. A baj az volt hogy fagyasztott sajtból állították elő, és nem frissből. Az ismerősömék más ételt ettek ők az adaggal és az étellel is meg voltak elégedve.

Legnépszerűbb csomagok Tarjánban és környékén
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.

Szállodák Tarján környékén
Royal Club Hotel Tarján
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tarján
Abacus Business & Wellness Hotel Tarján
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)

Pince a Vén Préshez TarjánX