Erecske

Erecske adatlapja

Regisztráció2014.03.12
Utoljára itt2015.04.02

Kiváló 2014. március 21.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártunk itt. Svédasztalos, "fix árért annyit eszel, amennyit akarsz" típusú étterem. Igazi különlegességeket is találtam, mint pl szarvashús, frissen grillezett tengeri finomságok, sajtok, saláták, és nagyon finomak a desszertek is. Minden asztalhoz tartozik egy pincér, aki figyeli a megüresedett tányérokat, és elviszi azokat, hogy újabb fogásokat hozhass magadnak.
Felhasználó fényképei:
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest -
Kiváló 2014. március 12.családjával járt itt
Sógornőmék esküvője volt itt, azóta már voltam újra. Imádom a nagy választékot és a jó minőségű ételeket. A tengeri herkentyűs pult a kedvencem. :) Kiválasztod a tányérodra a friss, nyers halféléket/rákokat, és odaadod a grillező mesternek, aki percek alatt isteni fogást varázsol belőle. Nyammm!!! :)
2015. február 7.a párjával járt itt
Érkezéskor egy tekintélyes méretű, bajszos ember fogadott minket (mint később kiderült,valószínűleg a tulaj), és beterelgetett egy nem túl nagy, recepció feliratú helyiségbe, ami valójában a reggeliző volt. Barátságos volt, megmutatta a szobánk, ami az emeleten volt (a legnagyobb sarokszobát kaptuk, pedig csak sima kétágyast foglaltunk, ez pozitív volt).