Trófea Grill Étterem - Buda Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Trófea Grill Étterem - Buda Budapest vélemények

Kiváló 2020. január 25.barátokkal járt itt
Még mindig a külföldi vendégekeket kalauzoljuk a fővárosban,valamit ebédelnénk. A házigazda itt foglalt asztalt csapatunknak. Vidéki emberként először járok a Trófea lánc egyik tagjában,de nem utoljára. Teljesen meglep amit tapasztalok. Ötféle leves van,rengeteg étel,a nyers húst vagy halat ha kiválasztom,a látványkonyhán rögtön elkészitik,s az asztalnál az átadott eszköz csipog,hogy mehetek érte.
Trófea Grill Étterem - Buda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Buda Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
Már egyszer értékeltem erről a helyről, 2016-ban. Most a Gyermekeinkkel tértünk ide vissza, és megint nem csalódtunk mind az ételek, mind a kiszolgálás terén. Szeretem a grillezett dolgaikat, azt hogy több féle ételt falatonként is meg lehet kóstolni, és ezzel kipróbálni. Nem kell egy nagy tállal venni, aztán ha nem ízlett otthagyni.
Kiváló 2018. április 12.barátokkal járt itt
Többször jártunk ott, de elfelejtettem eddig értékelni. A legutolsó látogatásunk 2017 novemberében volt, barátaimmal születésnapot ünnepeltünk. Meglepetésünkre közös ismerősökkel találkoztunk - ezek szerint a barátaink is elégedettek a hellyel.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. Nagyon figyelmes és kedves kiszolgálás. Mosolygó személyzet. Finom és változatos ételek. Különösen a tengeri "herkentyűk" tökéletes elkészítése vonz. Hangulatos étterem. Gyönyörű a kilátás az étteremből, az esti fények még meghittebbé és romantikusabbá teszik a helyszínt.
Ezért elég sűrűn járunk ide. A Trófea lánc legjobb étterme.
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
A személyzet segítőkész volt és udvarias, kellemes hangulat melyet az élő zene is elősegített. Nem mondanám meghittnek, sem különlegesnek magát az atmoszférát, de ahhoz képest hogy többen voltak nem volt nagy zaj, kellemesen el lehetett beszélgetni. Az ételek rendkívül finomak voltak, a látványkonyha kifejezetten nagyot dob a hely értékén, érdemes inkább onnan választani ételeket.
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
2016. 08. 12. ettünk itt egy másik étterem helyett. Nagyon sokan voltak de talán csendesebb mint a Király utcai. Itt halkabb a zene és nincs öt percenként még hangosabb köszöntés.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Átlagos 2016. július 28.a párjával járt itt
Miután a Visegrádi utcai Trófea zárva volt, átvándoroltunk ide. A recepciónál nagyon kedvesen fogadtak, és hogy elpanaszoltuk a helyzetet, talán kárpótlásul egy igen jó asztalt kaptunk, az ablak mellett, kétszemélyest. Kiderült, hogy ezzel nagy jót tettek velünk, mert olyannyira tele volt az étterem, hogy egy zsúfolt és hangos tömegzaba (elnézést) hely érzetét keltette bennünk.
Kiváló 2016. június 17.barátokkal járt itt
Tavaly voltunk ott baráti társasággal és nagyon jól éreztük magunkat.
A kaják és a kiszolgálás is nagyon jó volt,és megfelelő.
Az ár megfelelő volt a kínálathoz. A hangulat fergeteges volt.
Szívesen elmegyek oda még. És szerintem el is fogunk. Voltunk a másik Trófeában is,de ott annyira nem volt jó a hangulat. Persze függ a dj től is,itt remek volt.
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Szép környezet, barátságos kiszolgálás, nagyon finom ételek. Kell ettől több egy kellemes családi hétvégéhez? Szülinapok megszervezésére is kiváló, én a páromat leptem meg ezzel a vacsorával! Legközelebb a gyerekeinket is elviszzük. Mindenkinek nagyon ajánlom! :)
A környéken előtte-utána sétáltunk egy jót, és a tisztaságnak, végre,nagyon örültem.
Kiváló 2016. május 11., kollégákkal járt itt
A műszakkal mentünk ebédelni ide.
Nagyon széles választékot találtunk, ízletes ételekkel.
Mindenki jóllakottan távozott.
Magánemberként is szeretnék még ide visszatérni.
Saját hiányosságom, hogy szerettem volna rákot kóstolni, de épp abban az időben mikor ott voltunk nem sütöttek.
De ettől függetlenül nagyon meg voltam elégedve mindennel.
Trófea Grill Étterem - Buda Budapest a térképen
1027 BudapestMargit körút 2.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V