Évuska

Évuska adatlapja

Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2017.12.30

Szörnyű 2017. december 30.családjával járt itt
Most is Sopronban töltöttük a karácsonyt,így a séta közben betértünk a Dömötöri-be ,úgy mint máskor. Tavaly karácsonykor már megállapítottuk,hogy csak kávét iszunk az legalább finom,nem kellett volna ,férjem imádja a krémest most is azt kért rég kóstoltunk ilyen mű vackot.
2016. május 17.családjával járt itt
Már volt szerencsém tavaly is elfogyasztani egy finom ebédet,így a családomnak meglepetésként megszerveztem egy közös ebédelést. A hely pompája,a pincérek figyelmes,udvarias nem tolakodó magatartása most is elégedettséggel töltött el mindannyiunkat. Sajnos azonban az ételekkel már nem sikerült lenyűgöznöm vendégeimet.
Gyenge 2016. december 25.családjával járt itt
Többször jártunk már itt ezért csalódás az idei karácsony. A szállás nagyon jó ezért esett a választás a helyre. Tovább kellett volna keresni. A délutánra meghirdetett édesség választék csapnivaló, konkrétan száraz kuglóf,kókuszgolyó. Szerintem 2 napja ugyanaz. A tegnap esti szarvas pörkölt mai felszolgálása mint szarvas leves a gasztronómia csúcsának nem nevezhető.