Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
9400 Sopron, Fövényverem u. 7.

Sopron Hotel Sopron a térképen

Sopron Hotel Sopron értékelése:

2. helyezett az 56 soproni szállás közül
38. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Sopron Hotel Sopron képei

Sopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 23.
Első közös utazásunk volt párommal. Maximálisan elégedettek vagyunk mind az árral és mindazért, amit kaptunk érte. Kiváló elhelyezkedésű a hotel, a kiszolgálás remek, a wellness részleg és a kilátás pedig magáért beszél. Sopron városa önmagában egy ékszerdoboz a Hotel Sopron**** pedig benne az arany korona.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Nagyon szolgálatkész személyzet, tisztaság, bőséges reggeli és vacsora, nagyon jó elhelyezkedés. A wellness szolgáltatás igénybe vételi lehetősége, a bejelentkezéses rendszer nem működik hibátlanul.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Kellemes és sétálós kis őszi szünetet töltöttünk a szállodában. központi elhelyezkedés a szálloda előnye,gyorsan a központba lehet jutni. Zárt parkoló,tiszta ,kényelmes szobák. A véleményeket nézve,sokkal jobbat kaptunk ,mint amire számítottunk. A wellness részleg kicsi,de nagyon profiul megcsinálták. Be kellett osztani a recepción.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Tavaly Júliusban voltunk itt nyaralni a családommal. Akkor még nem volt kész a Wellness részleg, (pedig készen kellett volna lenni _:( ), illetve a játszótér is felújításra várt. A medence sajnos nem fűthető, néha kicsit hideg volt. A szoba tiszta, rendezett, szép kilátással. A személyzet kiválóan helyt állt :) Az étkek finomak voltak, mindig nagyon jól laktunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A személyzet nagyon kedves, közvetlen modorú és vendégszerető. Az étkezés választéka és minősége kitűnő, a felszolgálók figyelmesek, udvariasak. A szobák színvonala, felszereltsége a kategóriának megfelelő. Észrevételünk, hogy az ágyak viszont a kétszemélyes prémium szobákban lehetnének franciaágyak, az ágybetétek pedig pihentetőbbek, magasabb komfortúak.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A szalloda elhelyezkedese kivalo, a szemelyzet kivetel nagyon kedves es udvarias volt. Egyedül a wellness részleg kicsi ennyi emberre, meg az elozetes regisztració ellenere is.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Minden nagyszerű ,a személyzet kedves,az étel finom és bőséges,szóraroztató programok,a szilveszteri műsor szuper,két éve visszajáró vendégek vagyunk. üdv.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
A szemèlyzet kèszsèges ès figyelmes. A szoba tiszta ès kènyelmes. A karàcsonyi vacsora kissè szegènyes ès ìzetlen volt. A reggeli bősèges ès finom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Négylábú kedvenccel jó szívvel ajánlom ezt a szállodát, mert valóban kutyabarát szállás. Érkezésünkkor itatótál, fekhely és jutalomfalat is be volt készítve a szobába. Más szállodákkal ellentétben nem igyekeznek görcsösen elkülöníteni a kutyás vendégeket, így nem éreztük magunkat háttérbe szorítva. Az első emeleten, kényelmes, szépen felújított családi szobát kaptunk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Sajnos kevés olyan szálloda van ma ahol a négylábú kedvenc is jöhet velünk az étterembe, ezért is esett a családi nyaralásnál a választásunk a Hotel Sopronra, mert ez itt lehetséges. A szálloda elhelyezkedése kiváló, hisz sok szobából rálátni Sopron főterére illetve gyalog kb 5 perc a tűztorony.

Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.046,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.275 - 24.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2022.09.28-ig
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 12.600 - 17.550,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.06.22-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.100 - 16.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.150 - 16.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.333 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.14. - 2021.11.25.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, wellness sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Harmónia Termál Hotel
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Négy Évszak Vendégház
Lukácsháza
3 nap/2 éjszaka 4.333 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.150 - 24.255,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2022.09.28-ig

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

SopronX