Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
2. helyezett Sopron

9400 Sopron, Fövényverem u. 7.

Sopron Hotel Sopron a térképen

Sopron Hotel Sopron értékelése:

6. helyezett az 54 soproni szállás közül
78. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Akciós csomagok

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Sopron Hotel Sopron képei

Sopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Tavaly Júliusban voltunk itt nyaralni a családommal. Akkor még nem volt kész a Wellness részleg, (pedig készen kellett volna lenni _:( ), illetve a játszótér is felújításra várt. A medence sajnos nem fűthető, néha kicsit hideg volt. A szoba tiszta, rendezett, szép kilátással. A személyzet kiválóan helyt állt :) Az étkek finomak voltak, mindig nagyon jól laktunk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A személyzet nagyon kedves, közvetlen modorú és vendégszerető. Az étkezés választéka és minősége kitűnő, a felszolgálók figyelmesek, udvariasak. A szobák színvonala, felszereltsége a kategóriának megfelelő. Észrevételünk, hogy az ágyak viszont a kétszemélyes prémium szobákban lehetnének franciaágyak, az ágybetétek pedig pihentetőbbek, magasabb komfortúak.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A szalloda elhelyezkedese kivalo, a szemelyzet kivetel nagyon kedves es udvarias volt. Egyedül a wellness részleg kicsi ennyi emberre, meg az elozetes regisztració ellenere is.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Minden nagyszerű ,a személyzet kedves,az étel finom és bőséges,szóraroztató programok,a szilveszteri műsor szuper,két éve visszajáró vendégek vagyunk. üdv.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
A szemèlyzet kèszsèges ès figyelmes. A szoba tiszta ès kènyelmes. A karàcsonyi vacsora kissè szegènyes ès ìzetlen volt. A reggeli bősèges ès finom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Négylábú kedvenccel jó szívvel ajánlom ezt a szállodát, mert valóban kutyabarát szállás. Érkezésünkkor itatótál, fekhely és jutalomfalat is be volt készítve a szobába. Más szállodákkal ellentétben nem igyekeznek görcsösen elkülöníteni a kutyás vendégeket, így nem éreztük magunkat háttérbe szorítva. Az első emeleten, kényelmes, szépen felújított családi szobát kaptunk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Sajnos kevés olyan szálloda van ma ahol a négylábú kedvenc is jöhet velünk az étterembe, ezért is esett a családi nyaralásnál a választásunk a Hotel Sopronra, mert ez itt lehetséges. A szálloda elhelyezkedése kiváló, hisz sok szobából rálátni Sopron főterére illetve gyalog kb 5 perc a tűztorony.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Jó szájízzel távoztunk a hotelből. Elsőre régimódinak tűnt a berendezés, a bútorok, de a szobákhoz érve elég modern környezet fogadott. A családi szoba nagyon kényelmes, tiszta volt! Személyzet igazán kedves, mosolygós, barátságos. Szuper, hogy a hotel előtt fel lehet szállni a kisvonatra, ami körbe visz a városon.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
A reggeli minőségi volt a kávé szintén! Végre a narancslé is 100%-ból 90%-ék nálam:-)A melegétkeztetésről nem tudok véleményt mondani,mert mi nem étkeztünk a szállodában este. Viszont a Rókalyuk nevű helyet érdemes felkeresni a hangulata és az ételei miatt! A szállás nagyon szép és tiszta ,az ágyak kényelmesek. Jó meleg volt a szobában.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A hotel remek helyen fekszik, a kilátás szép volt a szobánkból, amelyet egy nagyon kicsi ablakból csodálhattunk meg. A reggeli jó volt, de a vacsora egy menzai étkezésre emlékeztetett. Tiszta volt a szálloda és a szoba is, éjszaka nagyon meleg volt, nyitott ablaknál tudtunk csak aludni.

Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.380 - 19.035,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.709 - 29.418,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 9.750 - 13.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Wollner
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.731 - 12.747,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.07-ig
Akár 1 éjszaka 4.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.08. - 2019.06.10.
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 3.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.12.31.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
2-3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő használattal, infraszauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.26. - 2019.06.16.
Hotel Viktória
2-3 éjszaka 8.833,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitnesz terem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.456,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Hétvégi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 éjszakás ajánlat (min. 3 éj)

SopronX