Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
2. helyezett Sopron

9400 Sopron, Fövényverem u. 7.

Sopron Hotel Sopron a térképen

Sopron Hotel Sopron értékelése:

6. helyezett az 54 soproni szállás közül
79. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Akciós csomagok

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Sopron Hotel Sopron képei

Sopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A szalloda elhelyezkedese kivalo, a szemelyzet kivetel nagyon kedves es udvarias volt. Egyedül a wellness részleg kicsi ennyi emberre, meg az elozetes regisztració ellenere is.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Minden nagyszerű ,a személyzet kedves,az étel finom és bőséges,szóraroztató programok,a szilveszteri műsor szuper,két éve visszajáró vendégek vagyunk. üdv.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
A szemèlyzet kèszsèges ès figyelmes. A szoba tiszta ès kènyelmes. A karàcsonyi vacsora kissè szegènyes ès ìzetlen volt. A reggeli bősèges ès finom.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Négylábú kedvenccel jó szívvel ajánlom ezt a szállodát, mert valóban kutyabarát szállás. Érkezésünkkor itatótál, fekhely és jutalomfalat is be volt készítve a szobába. Más szállodákkal ellentétben nem igyekeznek görcsösen elkülöníteni a kutyás vendégeket, így nem éreztük magunkat háttérbe szorítva. Az első emeleten, kényelmes, szépen felújított családi szobát kaptunk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Sajnos kevés olyan szálloda van ma ahol a négylábú kedvenc is jöhet velünk az étterembe, ezért is esett a családi nyaralásnál a választásunk a Hotel Sopronra, mert ez itt lehetséges. A szálloda elhelyezkedése kiváló, hisz sok szobából rálátni Sopron főterére illetve gyalog kb 5 perc a tűztorony.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Jó szájízzel távoztunk a hotelből. Elsőre régimódinak tűnt a berendezés, a bútorok, de a szobákhoz érve elég modern környezet fogadott. A családi szoba nagyon kényelmes, tiszta volt! Személyzet igazán kedves, mosolygós, barátságos. Szuper, hogy a hotel előtt fel lehet szállni a kisvonatra, ami körbe visz a városon.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
A reggeli minőségi volt a kávé szintén! Végre a narancslé is 100%-ból 90%-ék nálam:-)A melegétkeztetésről nem tudok véleményt mondani,mert mi nem étkeztünk a szállodában este. Viszont a Rókalyuk nevű helyet érdemes felkeresni a hangulata és az ételei miatt! A szállás nagyon szép és tiszta ,az ágyak kényelmesek. Jó meleg volt a szobában.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A hotel remek helyen fekszik, a kilátás szép volt a szobánkból, amelyet egy nagyon kicsi ablakból csodálhattunk meg. A reggeli jó volt, de a vacsora egy menzai étkezésre emlékeztetett. Tiszta volt a szálloda és a szoba is, éjszaka nagyon meleg volt, nyitott ablaknál tudtunk csak aludni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
Kellemesen, igényesen tiszta! Udvarias személyzet. Az étkezés, ellátás minden igényünket kielégítette! Annyi volt csak zavaró, hogy a fürdőkádból csak nagyon nehezen folyt le a víz! Esti fürdés után még másnap reggelig sem! Összességében nagyon jól éreztük magunkat! Minden tiszta és igényes volt, ami nagyon jó, kellemes időtöltést biztosít! Köszönjük!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Kitűnő elhelyezkedésű hotel Sopronban. Szobánkból látszott a város összes jelentős műemléke, melyek este kivilágítva különösen szépek voltak. 10 perc kényelmes sétával a belváros közepe elérhető. Nyáron jó lehet a kinti medence is, de télire sajnos nincs még egy csobbanó medence sem.

Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, forralt borozással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.26.
Sopron Hotel
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 45.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, uszodabelépővel, kirándulással, parkolással,
Érvényes: 2019.03.14-ig
Hotel Wollner
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.076 - 16.724,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kőszeghegyalja Vendégház
Horvátzsidány
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.17-ig
P4W Hotel Residence
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.360 - 67.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 5.167,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.17-ig
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekjátszó használattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játék- és sportlehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Hotel Írottkő Kőszeg
Magyarország 100 csodájának egyike az Alpokalján elhelyezkedő történelmében és műemlékeiben...
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Őszi akciós napok (min. 2 éj)
Őszi akció (min. 2 éj)

SopronX