Fánkevő

Fánkevő adatlapja

Regisztráció2016.07.26
Utoljára itt2016.09.14

Kiváló 2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Sokat utazunk,sok helyen jártunk már. Sajnos sok helyen nagyon rossz tapasztalatunk volt,de a Hotel Janette volt eddig a legkellemesebb csalódásunk. Nagyon jól éreztük magunkat,és a végén nem csak a gyerkőcök,de mi is nagyon sajnáltuk,hogy haza kell jönnünk,mert olyan klassz helyen nyaraltunk.
Kiváló 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Imádtuk a helyet,biztosan visszatérünk. Az ételek bőségesek,finomak,a személyzet udvarias,a szálloda és a fürdő pedig gyönyörű. A fiaim rengetege program közül választhattak,mi pedig élveztük a remek élő zenét és közeli tűzijátékot. Külön köszönet a gyermekanimátoroknak! Abszolút ajánlani tudom,minden korosztály álma.
Kiváló 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedett vagyok,kényelmes,gyönyörű szálloda,bőséges és kitűnő ételek,kedves személyzet és nagyon édes gyerekanimátorok fogadtak minket.Esküszöm,keresem a szavakat hogy valami rosszat is mondjak,de nem tudok.VIsszatérünk,ez teljesen biztos.
Gotthard Therme Hotel & Conference válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését, nagy örömünkre szolgál, hogy akárhogy is próbálta, nem tudott negatívumra visszaemlékezni. Természetesen az észrevételeket minden esetben felülvizsgáljuk és ahol lehetőségünk van rá, megtesszük a javításra vonatkozó lépéseket.
Szeretettel várjuk Önöket vissza!
2016. július 28., , Gotthard Therme Hotel & Conference