Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
28. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
Másodszor voltunk már ebben a Hotelban, de most sem csalódtunk! Nagyon barátságos személyzet,figyelmesek,kedvesek.Reggeli , a vacsora bőséges és ízletes. Dicséret mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. november 8.
Tisztelt Soós Ervinné!
Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szánt a visszajelzésre. Örülünk, hogy szállodánkban eltöltött pihenésük alkalmával ismét jól érezték magukat és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával és ételeinkminőségével.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel elegáns, modern bútorok, kellemes környezet. Az étkezés bőséges, minden igényt kielégítő választék, friss gyümölcsök, finom desszertek. A személyzet kedves, segítőkész. Péntek este hangulatos élőzene volt a teraszon, gyerekeknek animátorok által szervezett programok, rajzolás, festés, buli stb. Számomra az ágy túl puha volt, persze ez egyéni probléma.
Válasz az értékelésre - 2019. október 1.
Tisztelt Mozsár Andrea!
Nagyon szépen köszönjük kedves sorait! Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, ételeink minőségével és jól érezték magukat szállodánkban.
Számunkra fontos, hogy mindenki jól érezze magát nálunk, párok és családok, kicsik és nagyok egyaránt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, kényelmes és tágas volt a szoba, tisztaság és rendezettség volt mindenhol. Gyors és segítőkész a személyzet a szállodában és az étteremben egyaránt. Az ételek finomak, ízletesek és gusztusosak voltak. Ha fogyott valami, rögtön pótolták. Ami nem tetszett, hogy a wellness központpan külön fizetni kell a szaunáért.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Tisztelt Ita Gábor!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, félpanziós ellátásunkkal, az ételek minőségével.
A szauna használat külön fizetését a fürdő vezetősége határozta meg.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Tisztelt Svehlik Imre!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, ételeink minőségével és kellemes élményekkel tértek haza.
Külön köszönet azért, hogy jó hírünket viszik, számunkra ez az egyik legnagyobb dicséret!

Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen akadály. Sok válogatás után rátaláltunk a Gotthard Therme Hotelre.

Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tudjuk megunni: negyedik alkalommal nyaralunk gyerekekkel és nagyszülőkkel együtt ebben a csodálatos hotelben, ahol számunkra minden tökéletes, mindenki megtalálja a maga szórakozását és pihenését itt! Rengeteg kül- és beltéri medence, tiszta és tágas szobák, nagyon kedves és szolgálatkész személyzet, fantasztikus ételek és kiszolgálás!

Értékelt: 2019. július 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baba és kisgyermek barát szállást keresve találtunk a hotelra. Nem kell tovább keresgélni, minden úgy volt ahogy az ajánlatban szerepelt. Igény szerint, kis kád, bili, kiságy (nem az összecsukható kényelmetlen utazóágy, hanem olyan amiből ki sem akart jönni a kicsi). A szobák tiszták, kényelmesek, tágasak. Internet picit gyenge telt házkor, de használható.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nem csalódtam, amikor a szállodát választottam pihenésül az unokámmal. A reggeli és a vacsora választékos és nagyon finom volt. Kitűnő ötlet volt a gyerekeknek szervezett délelőtti, délutáni, esti programok.
Válasz az értékelésre - 2019. július 19.
Kedves Hegymegi Edit!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával. Igyekszünk minden korosztály számára kellemes pihenést, kikapcsolódást biztosítani.
Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias, segítőkész és rugalmas személyzet. A szoba nagy méretű és kényelmes, de az üvegfal felső ablakán való kilátás csak magas növésűek részére lehetséges.Az ételek finomak választékosak a desszertek isteniek.
Mindenkinek bátran merem ajánlani biztosan jól fogják érezni magukat.

2019.05.27. Iné.
Válasz az értékelésre - 2019. június 3.
Kedves Varga Imréné!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és kellemes élményekkel tértek haza.
Remélhetőleg nemsokára újra szállodánkban köszönthetjük Önöket!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Mindennel nagyon elégedettek vagyunk, csak ajánlani tudom másoknak is, különösen a fürdő tetszett, annak higiéniája, a zöld, botanikus növényzete miatt trópusi hangulatot teremtett. Szuper volt minden.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen visszajelzését.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel Szentgotthárdról: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
Akár 1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
5 nap/4 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával, programokkal, szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 11.250,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Őrségi Csónakház
Hegyhátszentjakab
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.28-ig
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.09. - 2020.11.20.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 20.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 14.310 - 17.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Szentgotthárd környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Nyújtozkódos téli pihenés (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SzentgotthárdX