Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd értékelése:

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
16. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Négy éjszakát töltöttünk el a Gotthard-ban. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodába. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szoba tiszta, Az ételek minősége, változatossága ,ízvilága remek. / Amit talán még picit javítana, ha az asztalokon lenne egy pici szemetes. /
Nagyon praktikus az üdítő és kávé egész napi fogyasztásának a lehetősége .

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Júl. 10-17-ig nyaraltunk a csodás Gotthard-ban! Minden évben eljövünk és sosem csalódtunk! Feltöltődtünk, pihentünk, pancsoltunk, ettünk-ittunk! Ebben a szállodában minden fantasztikus: a személyzet most is kedves és segítőkész volt, az ételek választékosak és ízletesek, a szobák szép tiszták és tágasak, az ágyak kényelmesek, a fürdő vizei kellemesek és változatosak, a pihenőágyak elegendőek és komfortosak!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
A reggelinél az ételek sokszor hidegek vagy langyosak voltak. Pékárúból nincs nagy választék. Az asztalokról hiányzott a kis szemetes, melybe apróbb hulladékot( teafilter, vajas doboz ) helyezhető.
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Tisztelt Sebőkné Cseh Mónika!
Köszönjük szépen visszajelzését, mely nagy segítség szolgáltatásaink minőségének javításában. Köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételeit, melyet továbbítani fogunk a vezetőség felé.
Remélhetőleg nemsokára újra szállodánkban köszönthetjük Önöket!
Addig is szívélyes üdvözletünket küldjük!

bimo89 TOP szállásértékelő
bimo89 TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
A hotel modern kívülről és belülről is. (Bár egy 4 csillagos szállodával szemben azért lehet némi elvárás ) Szép környezetben van. A személyzet kedves,udvarias. Az étkezés hagyott egy pici kívánnivalót maga után, de azért nem volt olyan szörnyű. A vírus nyilván felülírta a normális rendet, amivel nincs is gond.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Nagyon jó választás volt a Gotthárd Hotel, már több helyen jártam, de mindenféle téren lepipálta a többit. A szoba modernsége, tisztasága, bőséges ételválaszték, wellness körülmények, személyzet kedvessége, segítőkészsége, gyerekbarát környezet, egyszóval klassz volt!
Válasz az értékelésre - 2020. június 3.
Tisztelt Bognár Péterné!
Köszönjük az elismerő szavakat. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban és újabb élményekkel tértek haza. Számunkra fontos, hogy mindenki jól érezze magát nálunk, párok és családok, kicsik és nagyok egyaránt.
Reméljük, mihamarabb, ismét Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Kíváló konyha, kedves és figyelmes személyzet, egyszerű és kényelmes berendezés! Jó lehetőségek vannak kirándulásra a környéken. A vendégek is kulturáltan viselkednek. Mindenkinek ajánlható.
Válasz az értékelésre - 2020. június 3.
Tisztelt Garai Géza!
Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk értékelését. Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Külön köszönet érte, hogy szállodánkat másnak is ajánlja, hiszen számunkra ez az egyik legnagyobb dicséret. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
3 gyerekkel is tökéletes pihenés volt. A szobák nagyok, tágasak, a személyzet profi, a konyha kitűnő, a wellness tökéletes. Egyik gyerkőcnek születésnapja volt, meg lehetett beszélni a cukrásszal, hogy készítsen egy vanília tortát. A felszolgáló óriási meglepetést okozott a gyereknek, amikor letette elé az asztalra, a torta pedig mindannyiunknak: soha még olyan finomat nem ettünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
A meghirdetett karácsonyi csomagban nem tüntették fel, hogy a wellness szolgáltatás nem lesz elérhető folyamatosan, továbbá, hogy a szaunavilág csak külön térítés ellenében használható és, hogy 18 +. Emiatt ugye elestünk egy napi wellness élménytől és semmilyen kompenzációt nem ajánlottak fel helyette.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 ejszakat foglaltunk a szallodaban, a sok jo velemeny es a szep kepek alapjan. Az elsö ejszakat egy nagyon szep, ketagyas szobaban töltöttük, majd masnap este valahol csötöres volt, ezert közöltek, hogy nagyon gyorsan ki kell költöznünk a szobankbol. Ezt meg is ertettük, el is fogadtuk, kapkodva mindent összeszedve atköltöztünk egy a hotel altal szamunkra kijelölt masik szobaba.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Nagyon szép környezetben, nagyon kedves, segítőkész személyzet.
Ízletes, finom ételek. A szobák tágasak, szépek.
A medencék nagyon jók.
A szálloda remek, mindenkinek csak ajánlani tudom.
A környéken rengeteg látnivaló van.
Ausztria közel van, ahova át lehet ruccanni, ajánlom a Zotter csokigyár látogatását.

Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 31.410,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 14.310 - 31.410,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 14.875 - 18.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, bőrfiatalító peeling keverékkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.09.27.
Csinyálóház
Velemér
5 nap/4 éjszaka 7.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 28.269,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Szentgotthárd környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Idilli nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Balance napok
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

SzentgotthárdX