Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
6. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Akciós csomagok

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. január 28.
Könnyen megközelíthető. Páratlan környezet. Fantasztikus szolgáltatások. Kiváló személyzeti ellátás. Ezek a szavak jutnak eszembe, ha visszagondolok a nagy családi nyaralásunkra, amit a hotelben és környékén töltöttünk. A szobák tiszták, berendezésük modern és ízléses, a szálloda gyerek-barát szolgáltatásokat nyújt, a személyzet pedig készséggel áll rendelkezésre, merüljön fel akármilyen előreláthatatlan probléma.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 22.
Finom ételek,segìtőkèsz szemèlyzet,kènyelmes szoba. A wellness tökèletes szórakozást nyujt akàr egèsz napra ,rossz idő esetèn is. Nyugodt,csendes kis hely. A közeli Vadàsa tò gyönyörű,èrdemes megnèzni,körbejàrni. A pihenèshez,kikapcsolòdàshoz csak ajànlani tudom a Gotthard hotelt!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. december 2.
Többször voltunk már itt a családdal, eddig nem kellett csalódnom. Valamivel olcsóbb, mint a hasonló szállodák. Tiszta és remek a szálloda és az étterem is. Rendkívül bőséges a reggeli és a vacsora, a minőségre sem tudok rosszat mondani. Az élmény fürdő része is szuper, a csúszda csak óránként működik, így legalább nem unjuk meg.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Négy éjszakát töltöttünk el a Gotthard-ban. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodába. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szoba tiszta, Az ételek minősége, változatossága ,ízvilága remek. / Amit talán még picit javítana, ha az asztalokon lenne egy pici szemetes. /
Nagyon praktikus az üdítő és kávé egész napi fogyasztásának a lehetősége .

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Júl. 10-17-ig nyaraltunk a csodás Gotthard-ban! Minden évben eljövünk és sosem csalódtunk! Feltöltődtünk, pihentünk, pancsoltunk, ettünk-ittunk! Ebben a szállodában minden fantasztikus: a személyzet most is kedves és segítőkész volt, az ételek választékosak és ízletesek, a szobák szép tiszták és tágasak, az ágyak kényelmesek, a fürdő vizei kellemesek és változatosak, a pihenőágyak elegendőek és komfortosak!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
A reggelinél az ételek sokszor hidegek vagy langyosak voltak. Pékárúból nincs nagy választék. Az asztalokról hiányzott a kis szemetes, melybe apróbb hulladékot( teafilter, vajas doboz ) helyezhető.
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Tisztelt Sebőkné Cseh Mónika!
Köszönjük szépen visszajelzését, mely nagy segítség szolgáltatásaink minőségének javításában. Köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételeit, melyet továbbítani fogunk a vezetőség felé.
Remélhetőleg nemsokára újra szállodánkban köszönthetjük Önöket!
Addig is szívélyes üdvözletünket küldjük!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
A hotel modern kívülről és belülről is. (Bár egy 4 csillagos szállodával szemben azért lehet némi elvárás ) Szép környezetben van. A személyzet kedves,udvarias. Az étkezés hagyott egy pici kívánnivalót maga után, de azért nem volt olyan szörnyű. A vírus nyilván felülírta a normális rendet, amivel nincs is gond.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Nagyon jó választás volt a Gotthárd Hotel, már több helyen jártam, de mindenféle téren lepipálta a többit. A szoba modernsége, tisztasága, bőséges ételválaszték, wellness körülmények, személyzet kedvessége, segítőkészsége, gyerekbarát környezet, egyszóval klassz volt!
Válasz az értékelésre - 2020. június 3.
Tisztelt Bognár Péterné!
Köszönjük az elismerő szavakat. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban és újabb élményekkel tértek haza. Számunkra fontos, hogy mindenki jól érezze magát nálunk, párok és családok, kicsik és nagyok egyaránt.
Reméljük, mihamarabb, ismét Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Kíváló konyha, kedves és figyelmes személyzet, egyszerű és kényelmes berendezés! Jó lehetőségek vannak kirándulásra a környéken. A vendégek is kulturáltan viselkednek. Mindenkinek ajánlható.
Válasz az értékelésre - 2020. június 3.
Tisztelt Garai Géza!
Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk értékelését. Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Külön köszönet érte, hogy szállodánkat másnak is ajánlja, hiszen számunkra ez az egyik legnagyobb dicséret. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
3 gyerekkel is tökéletes pihenés volt. A szobák nagyok, tágasak, a személyzet profi, a konyha kitűnő, a wellness tökéletes. Egyik gyerkőcnek születésnapja volt, meg lehetett beszélni a cukrásszal, hogy készítsen egy vanília tortát. A felszolgáló óriási meglepetést okozott a gyereknek, amikor letette elé az asztalra, a torta pedig mindannyiunknak: soha még olyan finomat nem ettünk.

Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 20.979,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.04-ig
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 23.310,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.04-ig
Andante Hotel és Étterem
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2023.02.28-ig
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 24.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.03-ig
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.06.30.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.20-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
6 nap/5 éjszaka 9.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpár bérléssel, masszázzsal, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.19-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.31-ig
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Szentgotthárd
4 nap/3 éjszaka 19.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, gyermekanimációval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Szentgotthárd környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
Senior hétköznapok
Idilli nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

SzentgotthárdX