Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
18. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1058 szállás közül

Akciós csomagok

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
3 gyerekkel is tökéletes pihenés volt. A szobák nagyok, tágasak, a személyzet profi, a konyha kitűnő, a wellness tökéletes. Egyik gyerkőcnek születésnapja volt, meg lehetett beszélni a cukrásszal, hogy készítsen egy vanília tortát. A felszolgáló óriási meglepetést okozott a gyereknek, amikor letette elé az asztalra, a torta pedig mindannyiunknak: soha még olyan finomat nem ettünk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
A meghirdetett karácsonyi csomagban nem tüntették fel, hogy a wellness szolgáltatás nem lesz elérhető folyamatosan, továbbá, hogy a szaunavilág csak külön térítés ellenében használható és, hogy 18 +. Emiatt ugye elestünk egy napi wellness élménytől és semmilyen kompenzációt nem ajánlottak fel helyette.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 ejszakat foglaltunk a szallodaban, a sok jo velemeny es a szep kepek alapjan. Az elsö ejszakat egy nagyon szep, ketagyas szobaban töltöttük, majd masnap este valahol csötöres volt, ezert közöltek, hogy nagyon gyorsan ki kell költöznünk a szobankbol. Ezt meg is ertettük, el is fogadtuk, kapkodva mindent összeszedve atköltöztünk egy a hotel altal szamunkra kijelölt masik szobaba.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Nagyon szép környezetben, nagyon kedves, segítőkész személyzet.
Ízletes, finom ételek. A szobák tágasak, szépek.
A medencék nagyon jók.
A szálloda remek, mindenkinek csak ajánlani tudom.
A környéken rengeteg látnivaló van.
Ausztria közel van, ahova át lehet ruccanni, ajánlom a Zotter csokigyár látogatását.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
Másodszor voltunk már ebben a Hotelban, de most sem csalódtunk! Nagyon barátságos személyzet,figyelmesek,kedvesek.Reggeli , a vacsora bőséges és ízletes. Dicséret mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. november 8.
Tisztelt Soós Ervinné!
Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szánt a visszajelzésre. Örülünk, hogy szállodánkban eltöltött pihenésük alkalmával ismét jól érezték magukat és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával és ételeinkminőségével.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel elegáns, modern bútorok, kellemes környezet. Az étkezés bőséges, minden igényt kielégítő választék, friss gyümölcsök, finom desszertek. A személyzet kedves, segítőkész. Péntek este hangulatos élőzene volt a teraszon, gyerekeknek animátorok által szervezett programok, rajzolás, festés, buli stb. Számomra az ágy túl puha volt, persze ez egyéni probléma.
Válasz az értékelésre - 2019. október 1.
Tisztelt Mozsár Andrea!
Nagyon szépen köszönjük kedves sorait! Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, ételeink minőségével és jól érezték magukat szállodánkban.
Számunkra fontos, hogy mindenki jól érezze magát nálunk, párok és családok, kicsik és nagyok egyaránt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, kényelmes és tágas volt a szoba, tisztaság és rendezettség volt mindenhol. Gyors és segítőkész a személyzet a szállodában és az étteremben egyaránt. Az ételek finomak, ízletesek és gusztusosak voltak. Ha fogyott valami, rögtön pótolták. Ami nem tetszett, hogy a wellness központpan külön fizetni kell a szaunáért.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Tisztelt Ita Gábor!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, félpanziós ellátásunkkal, az ételek minőségével.
A szauna használat külön fizetését a fürdő vezetősége határozta meg.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Tisztelt Svehlik Imre!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, ételeink minőségével és kellemes élményekkel tértek haza.
Külön köszönet azért, hogy jó hírünket viszik, számunkra ez az egyik legnagyobb dicséret!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen akadály. Sok válogatás után rátaláltunk a Gotthard Therme Hotelre.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tudjuk megunni: negyedik alkalommal nyaralunk gyerekekkel és nagyszülőkkel együtt ebben a csodálatos hotelben, ahol számunkra minden tökéletes, mindenki megtalálja a maga szórakozását és pihenését itt! Rengeteg kül- és beltéri medence, tiszta és tágas szobák, nagyon kedves és szolgálatkész személyzet, fantasztikus ételek és kiszolgálás!

Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Andante Hotel és Étterem
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.18-ig
Hotel Zéta
Lenti
Érvényes: 2020.12.20-ig
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 9.592 - 14.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 11.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, romantikus szoba bekészítéssel, élőzenés gálaesttel, FENG SHUI relaxációs kert használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Csinyálóház
Velemér
2020.03.13. - 2021.02.18.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 29.056,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Garda Hotel
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 16.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.04.30.

Szállodák Szentgotthárd környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Szerelmes Valentin (min. 2 éj)

SzentgotthárdX