Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
27. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Udvarias, segítőkész és rugalmas személyzet. A szoba nagy méretű és kényelmes, de az üvegfal felső ablakán való kilátás csak magas növésűek részére lehetséges.Az ételek finomak választékosak a desszertek isteniek.
Mindenkinek bátran merem ajánlani biztosan jól fogják érezni magukat.

2019.05.27. Iné.
Válasz az értékelésre - 2019. június 3.
Kedves Varga Imréné!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és kellemes élményekkel tértek haza.
Külön köszönet azért, hogy jó hírünket viszik, számunkra ez az egyik legnagyobb dicséret!
Remélhetőleg nemsokára újra szállodánkban köszönthetjük Önöket!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Mindennel nagyon elégedettek vagyunk, csak ajánlani tudom másoknak is, különösen a fürdő tetszett, annak higiéniája, a zöld, botanikus növényzete miatt trópusi hangulatot teremtett. Szuper volt minden.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Köszönjük szépen visszajelzését.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel Szentgotthárdról: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
A fürdő és wellness részleg gyönyörű és más fürdőkhöz viszonyítva nagyon tiszta volt.A sok zöld növény plussz pontot ér.A személyzet kedves ,vidám,mindig szolgálatkész volt.Jól éreztük magunkat.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Kedves Nyári Károlyné!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk.
Dicsérő szavait továbbítjuk a fürdő felé.
Reméljük, a jövőben ismét Vendégeink között üdvözölhetjük!

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Fürdőbe zuanyfüggöny volt, aminek az alja penészes volt, nem éppen illet a hotel színvonalához.
Nagyon kedves személyzet, nyugodt csendes szobát kértünk, meg is kaptuk.
Az ételek remekek voltak, ahogy a wellness is.
A wifi elég sokszor akadt a szobába kicsit bosszantó volt.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Remek 3 éjszakát töltöttünk itt. A szoba tiszta,meleg kellemes,kényelmes ággyal. Az reggelik és vacsorák bőségesek,finomak. A szakácsoknak külön köszönjük a finom ételeket. A személyzet mosolygós és kedves. A fürdő részleg szuper. Egyedül a szauna részleg plusz fizetős 5euro /nap. Rengeteg szaunaszeánsz volt. Egyedül a sok meztelen emberke zavart,ami nyilván az én problémám.
Válasz az értékelésre - 2019. április 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő szavakat! Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban és élményekkel tértek haza. Reméljük, hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
10 éve jártam először a hotelben.Az akkori pozitív élmények megismétlődtek.
Tiszta szállás,kedves személyzet,finom ételek.Egyetlen negatívum,hogy a hirdetésben az szerepelt,korlátlan italfogyasztás,az ital automata viszont csak egy helyen volt kitéve,ami napközben nehezen elérhető.
Válasz az értékelésre - 2019. április 11.
Kedves Vendég!
Köszönjük szépen visszajelzését, mely nagy segítség szolgáltatásaink minőségének javításában.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Kifogástalan volt szinte minden az ott-tartózkodásunk alatt. Két dolgot mégis kiemelnék: az éjjeli szekrényeknél elkelt volna 1-2 fiók az apróbb dolgok elhelyezésére. A vizes fürdőruhák szárítására nincs megfelelő lehetőség. (főleg azért, mert a fürdőben nem áll rendelkezésre centrifuga)
A személyzet udvariassága, segítő-készsége stb.
Válasz az értékelésre - 2019. február 6.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A bárban a kiszolgálás kifejezetten lassú és nem udvarias. Kár, hogy a fodrászat zárva tartott. A gyümölcsleveket felvizezik. A wellness részleg kiváló. Az étteremben dolgoznak kellemesen udvarias felszolgálók is.
Válasz az értékelésre - 2019. január 18.
Kedves Balla István!
Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk véleményét.
Sajnálattal tapasztaltuk, hogy nem volt mindennel maradéktalanul elégedett, ugyanakkor örömmel vettük tudomásul,
hogy pozitív észrevételei is voltak, ahogy azt is, hogy mindent összevetve kellemes volt a pihenés.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nagyon tetszett a hotel, Már másodszor vettük igénybe. A Büfé reggeli, és vacsora nagyon választékos, minden igényt kielégítő volt. Rengeteg kis gyermekes család is volt, akiket szemmel láthatólag szintén kielégített az ételek bőséges választéka. Az étlapos lehetőség már nem volt ennyire kielégítő.
Válasz az értékelésre - 2019. január 4.
Kedves Kovács István!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 22.
A személyzet tüneményes és nagyon segítőkész volt.A szobánk tökéletes.A fürdőbe közvetlen kapcsolat van ezért bármikor mehettünk.Az órás fizetés a fürdőben is egy remek találmány.Félpanziós ellátás nagyon bőséges és bármikor mentünk friss volt és tele volt.Szerintem még visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. január 4.
Kedves Budai Zoltánné!

Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 14.310 - 19.035,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.08. - 2019.08.15.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Abbázia Country Club
Nemesnép
2-3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teniszpálya használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.24-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.13-ig
Csinyálóház
Velemér
5 nap/4 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 27.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Balance
Lenti
3-7 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, sporteszközök használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szentgotthárd
5 nap/4 éjszaka 12.879 - 18.144,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Szentgotthárd környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
3=4 születésnapi akció
Nyárköszöntő pihenés (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 1 éj)

SzentgotthárdX