Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd értékelése:

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
26. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Kifogástalan volt szinte minden az ott-tartózkodásunk alatt. Két dolgot mégis kiemelnék: az éjjeli szekrényeknél elkelt volna 1-2 fiók az apróbb dolgok elhelyezésére. A vizes fürdőruhák szárítására nincs megfelelő lehetőség. (főleg azért, mert a fürdőben nem áll rendelkezésre centrifuga)
A személyzet udvariassága, segítő-készsége stb.
Válasz az értékelésre - 2019. február 6.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen visszajelzését.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel Szentgotthárdról: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
A bárban a kiszolgálás kifejezetten lassú és nem udvarias. Kár, hogy a fodrászat zárva tartott. A gyümölcsleveket felvizezik. A wellness részleg kiváló. Az étteremben dolgoznak kellemesen udvarias felszolgálók is.
Válasz az értékelésre - 2019. január 18.
Kedves Balla István!
Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk véleményét.
Sajnálattal tapasztaltuk, hogy nem volt mindennel maradéktalanul elégedett, ugyanakkor örömmel vettük tudomásul,
hogy pozitív észrevételei is voltak, ahogy azt is, hogy mindent összevetve kellemes volt a pihenés.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nagyon tetszett a hotel, Már másodszor vettük igénybe. A Büfé reggeli, és vacsora nagyon választékos, minden igényt kielégítő volt. Rengeteg kis gyermekes család is volt, akiket szemmel láthatólag szintén kielégített az ételek bőséges választéka. Az étlapos lehetőség már nem volt ennyire kielégítő.
Válasz az értékelésre - 2019. január 4.
Kedves Kovács István!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 22.
A személyzet tüneményes és nagyon segítőkész volt.A szobánk tökéletes.A fürdőbe közvetlen kapcsolat van ezért bármikor mehettünk.Az órás fizetés a fürdőben is egy remek találmány.Félpanziós ellátás nagyon bőséges és bármikor mentünk friss volt és tele volt.Szerintem még visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. január 4.
Kedves Budai Zoltánné!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19.
Nagyon jo helyen van aszalloda mindenhez konnyen oda talaltunk, Eloszoa nevezetessegeket, majd az ajanlott nevezetes dolgokat neztuk meg, Tobbszor fordultunk a recepciohoz mindig nagy segiteni akarassal viszonyultak hozzank, idosebb hazaspar vagyunk mondtuk nem szeretnenk eltevedni, Meg a hataron tuli otletunkhoz Nemetujvar terkepet is es magyarazatotis adtak utmutatoul.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 20.
Minden az elvárásoknak megfelelő volt. A gyermekeink már jártak itt, ők javasolták, hogy jöjjünk el mi is. Csodálatos az élményfürdő, a szobák tiszták és szépek.Az éttermi választék lehetett volna bővebb is, de végül is nem fő szezonban voltunk, ezért nem lehet okunk a panaszra. Valószínű máskor is visszatérünk. Üdvözlettel :Gábor!
Válasz az értékelésre - 2018. december 3.
Kedves Vendég!

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
3 őszi napot töltöttünk a hotelben. A legtöbb dologgal aránylag elégedettek voltunk, mint például a szoba, medencék, személyzet, ételek. Ami viszont bosszantó volt, az a wifi minősége! ! ! A másik ami nagyon bosszantó volt, hogy nem kaptunk elég törölközőt, valamint első nap után a fürdő kilépőt is elvitték helyette nem kaptunk tisztát.
Válasz az értékelésre - 2018. december 3.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szánt rá és megosztotta velünk véleményét.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Egy remek hétvégét töltöttünk a lányommal a hotelben. A szobával elégedettek voltunk /bár halkan megjegyzem az ágy nekem túl puha volt/ de lehet más épp ezt szereti :) A személyzet teljes mértékben segítőkész és figyelmes volt. Az étteremmel és a kínálattal is meg voltunk elégedve :) +2 kg :) A legfantasztikusabb, hogy közvetlen átjárhatás van a csodálatos fürdőbe.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
Kellemesen meglepödtünk,nagyon szép tiszta szoba várt bennünket. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves és segítőkész. A reggeli és a vacsora lenyűgözött benünket nagyon nagy kínálat,azt sem tudtuk hogy mit válasszunk,minden tisztelet a konyhafönöknek! ! ! ! ! A felszolgálók nagyon kedvesek tisztelettudóak. Remélem mielőbb visszatudunk térni egy kellemes hétvégére!

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Kènyelmes szoba, kedves szemèlyzet, nagyon finom ètelek. Kell ennél több, pàr napi pihenéshez? A wellness rèszleg külõnösen jó!

Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 33.850,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 12.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1-1 üveg borral, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Artis Boutique Hotel
Szombathely
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.31.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, aromafürdővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 17.803 - 20.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.07.13.
Szentgotthárd
4 nap/3 éjszaka 25.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Kulcsos Vendégház
Őriszentpéter
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Szentgotthárd környékén
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Augusztus 20.
Nyárköszöntő pihenés (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min.1 éj)

SzentgotthárdX