Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd ★★★★

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd értékelése:

1. helyezett a 17 szentgotthárdi szállás közül
27. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd bemutatkozása

Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme Hotel & Conference.
Kényelmes szobákkal, magas színvonalú gasztronómiával várják a termálfürdőket, a jó konyhát, az ausztriai és őrségi kirándulásokat kedvelő vendégeket.
A szállodából közvetlen átjárással megközelíthető, mediterrán hangulatú Termálpark, ahol a vendégeket wellness kezelésekkel, szolgáltatásokkal és sport lehetőségekkel várják.

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd képei

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A szoba szép rendezett ,tiszta és kényelmes. A személyzet a recepción ill. az étteremben udvariasak, segítőkészek. Az étterem választéka az ételek ízvilága kiváló.Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Életünkben először terveztünk családi nyaralást, ahol ott vannak szülők, férjek, feleségek, gyerekek. Mindenképpen olyan helyre szerettünk volna utazni, ahol még nem jártunk, rossz idő esetén is lehet mit csinálni és ételek közül is tudunk úgy válogatni, hogy még a laktózérzékenység se legyen akadály. Sok válogatás után rátaláltunk a Gotthard Therme Hotelre.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Nem tudjuk megunni: negyedik alkalommal nyaralunk gyerekekkel és nagyszülőkkel együtt ebben a csodálatos hotelben, ahol számunkra minden tökéletes, mindenki megtalálja a maga szórakozását és pihenését itt! Rengeteg kül- és beltéri medence, tiszta és tágas szobák, nagyon kedves és szolgálatkész személyzet, fantasztikus ételek és kiszolgálás!

Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baba és kisgyermek barát szállást keresve találtunk a hotelra. Nem kell tovább keresgélni, minden úgy volt ahogy az ajánlatban szerepelt. Igény szerint, kis kád, bili, kiságy (nem az összecsukható kényelmetlen utazóágy, hanem olyan amiből ki sem akart jönni a kicsi). A szobák tiszták, kényelmesek, tágasak. Internet picit gyenge telt házkor, de használható.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Nem csalódtam, amikor a szállodát választottam pihenésül az unokámmal. A reggeli és a vacsora választékos és nagyon finom volt. Kitűnő ötlet volt a gyerekeknek szervezett délelőtti, délutáni, esti programok.
Válasz az értékelésre - 2019. július 19.
Kedves Hegymegi Edit!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával. Igyekszünk minden korosztály számára kellemes pihenést, kikapcsolódást biztosítani.
Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27.
Udvarias, segítőkész és rugalmas személyzet. A szoba nagy méretű és kényelmes, de az üvegfal felső ablakán való kilátás csak magas növésűek részére lehetséges.Az ételek finomak választékosak a desszertek isteniek.
Mindenkinek bátran merem ajánlani biztosan jól fogják érezni magukat.

2019.05.27. Iné.
Válasz az értékelésre - 2019. június 3.
Kedves Varga Imréné!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és kellemes élményekkel tértek haza.
Külön köszönet azért, hogy jó hírünket viszik, számunkra ez az egyik legnagyobb dicséret!
Remélhetőleg nemsokára újra szállodánkban köszönthetjük Önöket!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Mindennel nagyon elégedettek vagyunk, csak ajánlani tudom másoknak is, különösen a fürdő tetszett, annak higiéniája, a zöld, botanikus növényzete miatt trópusi hangulatot teremtett. Szuper volt minden.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen visszajelzését.
Örülünk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Szívélyes üdvözlettel Szentgotthárdról: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
A fürdő és wellness részleg gyönyörű és más fürdőkhöz viszonyítva nagyon tiszta volt.A sok zöld növény plussz pontot ér.A személyzet kedves ,vidám,mindig szolgálatkész volt.Jól éreztük magunkat.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Kedves Nyári Károlyné!
Nagyon köszönjük visszajelzését. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk.
Dicsérő szavait továbbítjuk a fürdő felé.
Reméljük, a jövőben ismét Vendégeink között üdvözölhetjük!

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Fürdőbe zuanyfüggöny volt, aminek az alja penészes volt, nem éppen illet a hotel színvonalához.
Nagyon kedves személyzet, nyugodt csendes szobát kértünk, meg is kaptuk.
Az ételek remekek voltak, ahogy a wellness is.
A wifi elég sokszor akadt a szobába kicsit bosszantó volt.
Nagyon jól éreztük magunkat.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Remek 3 éjszakát töltöttünk itt. A szoba tiszta,meleg kellemes,kényelmes ággyal. Az reggelik és vacsorák bőségesek,finomak. A szakácsoknak külön köszönjük a finom ételeket. A személyzet mosolygós és kedves. A fürdő részleg szuper. Egyedül a szauna részleg plusz fizetős 5euro /nap. Rengeteg szaunaszeánsz volt. Egyedül a sok meztelen emberke zavart,ami nyilván az én problémám.
Válasz az értékelésre - 2019. április 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő szavakat! Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat szállodánkban és élményekkel tértek haza. Reméljük, hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel: a Gotthard Therme Hotel & Conference csapata
Kóborné Kocsis Viktória (Gotthard Therme Hotel & Conference)

Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 14.310 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Andante Hotel és Étterem
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral és süteményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, változatos programokkal, sporteszköz és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.28.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Hotel Claudius
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Csinyálóház
Velemér
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 12.857,- Ft/család/7 éjszaka ártól: önellátással
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 25.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Szentgotthárd környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Zalai wellness hétvége (min. 2 éj)
Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
Balance karácsony (min. 2 éj)

SzentgotthárdX