fekete79

fekete79 adatlapja

Regisztráció2019.02.20
Utoljára itt2020.02.09

Kiváló 2019. február 20.gyerekekkel járt itt
2018 augusztusában jártunk a családommal a szállodában, 2 gyermekkel voltunk. A szoba tetszett nekünk, tágas volt, a tisztaság is megfelelő volt. A félpanziós étkezés rendkívül bőséges volt, mind a reggelinél és a vacsoránál is széles választék volt, és nagyon szépen, gusztusosan voltak az ételek tálalva.
Felhasználó fényképei:
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Mesés Shiraz Hotel Egerszalók -
Kiváló 2020. február 9.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron jártunk a szállodában családdal együtt, vagyis 2 gyermekkel. Nagyon tetszett a szálloda hangulata, a kellemes illatok, az étkezések is nagyon finomak voltak, mind a reggeli, mind pedig a vacsora nagyon bőséges volt. A wellness részleg is nagyon jó, főleg a bárral összekötött kinti medence és a benti hatalmas nagy jacuzzi, ahol kellemes menta illat terjengett.
Felhasználó fényképei: