Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
300 fotó

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.
Tovább olvasom >>

4,7Kényelem
4,7Szolgáltatás
4,8Étkezés
4,4Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
84.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Ahhoz képest mennyire egzotikusnak hirdetik a szállodát egy kicsit csalódás volt, nem volt igazán autentikus, főleg az ételek terén nem. Nem volt rossz, de nem fogunk visszatérni, ennél sokkal jobb helyek is vannak.
3Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
3Étkezés
3Elhelyezkedés
Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Tökéletes választás volt egy nyugodt kettesben eltöltendő romantikus hely fantasztikus élményt nyújtott nekünk .
Mindenkinek ajánlani tudom .
Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Már régóta a bakancslistámon szerepelt ide eljutni. Júniusban volt szerencsénk 3 éjszakát eltölteni Egerszalókon a Shiraz Hotelben. Amint átléptük a kapuit, mintha egy mesébe csöppentünk volna. Ott létünk minden pillanatát imádtam. Teljesen elvarázsolt a mesés kelet világa. Standard utcára néző tágas szobát kaptunk, baldachinos ággyal, kényelmes ágymatraccal.
Kiváló 2021. július 4.a párjával járt itt
Sokadjára jöttünk el és most sem csalódtunk. Ez alkalommal húgomat és családtagjainkat is elcsábítottuk, nekik is nagyon tetszett minden. Igénybe vettük a Hamman gőzkabinos kezelést, különleges érzés volt, mintha a Közép-Keleti hamman fürdőkben jártunk volna. Az étkezés most is kiváló volt.
4Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kert
Kiváló 2020. február 25.a párjával járt itt
Fantasztikus a szálloda hangulata. Az étteremben, a wellness részlegben marokkói zene szól. A személyzet figyelmes, gyors, udvarias. A wellness minden igényt kielégít, nagy választék van a különböző szaunák, kamrák és egyéb pihenési lehetőségek között. Igénybe vettem a berber masszázst, ami a masszőrnek és a hangulatnak köszönhetően nagyon pihentető, frissítő volt.
4Kényelem
Kiváló 2020. február 9.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron jártunk a szállodában családdal együtt, vagyis 2 gyermekkel. Nagyon tetszett a szálloda hangulata, a kellemes illatok, az étkezések is nagyon finomak voltak, mind a reggeli, mind pedig a vacsora nagyon bőséges volt. A wellness részleg is nagyon jó, főleg a bárral összekötött kinti medence és a benti hatalmas nagy jacuzzi, ahol kellemes menta illat terjengett.
Itt fényképeztem:
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kert
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2019. augusztus 1.a párjával járt itt
Egyik kedvenc helyünk, ahova sokszor visszatérünk. Fantasztikus környezet, szuper wellness részleggel, pihenési körülményekkel, gazdag program kinálattal, igazán gazdag étel és ital választékkal és nem utolsó sorban figyelmes, udvarias, kedves személyzettel. Első látogatásunk óta, ajánljuk mindenkinek aki marokkói hangulatban kíván eltölteni akár csak néhány napot is.
Kiváló 2019. június 18.családjával járt itt
Pünkösdi hosszú hétvégén jártunk a Shiraz Hotelben Egerszalókon. Régen tervben volt, hogy idejövünk pár napra, ami most végre sikerült. Az itt töltött idő alatt valóban mesésen éreztük magunkat. A környezet meghitt, elbűvöl, elvarázsol. Mintha Marokkóban járnánk!
Itt fényképeztem:
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - BelsőMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Belső
Még több kép (6 db) >>
Kiváló 2019. április 3.a párjával járt itt
A páromat leptem meg a szülinapjára. Mondhatom egyik legjobb szálloda. Az ételek nagyon választékisak és finomak. Wellness részleg szuper, a szauna a fürdő egyaránt. Szoba kicsit szűkös de két főnek megfelelő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. február 26.a párjával járt itt
Már második alkalommal látogattunk ide a Párommal. Az eltelt időszak alatt bővült a wellness részleg. Ami nem változott az a személyzet kedvessége, a tisztaság, a reggeli és vacsora választéka, minősége, és az a meghitt környezet, ami már másodszorra varázsol el.
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés