Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Széchenyi út 31.

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók a térképen

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!

Kedves Shiraz Érdeklődő!

A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Minden Shiraz-lakó részese lehet a mesének. Becsöppenhet az ezeregyéjszaka világába, hogy megtapasztalja a hammam, a menta tea vagy éppen a vízipipázás élményét.

Akit vonz az egzotikus szállodák különleges világa, akinek ismerősen cseng országunk egyik legvonzóbb szállodája, a négycsillagos superior Mesés Shiraz Hotel neve, új különleges élménnyel gazdagodhat: a négycsillagos, superior Bambara Hotel Eger mellett, a Bükkben kínálja egy, az európai vendégek által kevéssé ismert terület, Nyugat-Afrika csodáit.

Minden Shiraz-lakó részese lehet a varázslatnak. Ha kedve támad, elég 16 kilométert autóznia, hogy eljusson Észak-Afrikából Nyugat-Afrikába, a varázslatok világába, hogy megtapasztalja a Bambara Spa, a fekete afrikai tea vagy éppen a különleges afrikai programok élményét a Bambara Hotelben, az erdő mélyén Felsőtárkányban, Shiraz szolgáltatásként mindezt ingyenesen.

A Bambara Hotel Eger mellett, Felsőtárkányban Nyugat-Afrika hangulatát ötvözi Európa kényelmével. A különleges afrikai stílusban épült szálloda a Bükk kapujában, az erdőben 66 szobával, 300 főre alkalmas konferencia központtal, saját ősfás parkkal és 1000 m2-es wellness térrel várja vendégeit.
Visszatérő vendégünk élménybeszámolója és ajánlása: „Abdul és az ő marokkói viseletbe öltözött kísérete kitárják az 1001 éjszaka szállodája kapuját. Élje át a varázslatos távol-keleti rituálékat a fekete szappanos hammam gőzfürdő aromás kabinjaiban, a kupolás mór fürdőben és a sós vizes medencében az arab udvaron, Egerszalókon. Merüljön el a dubai kert legendás gasztronómiai birodalmában és hallgassa a Casablanca bár zongoráinak dallamait. A mágikus Észak-Afrika csak egy karnyújtásnyira Egerszalókon, a Sódomb közelségében, a Mesés Shiraz Hotelben. Kihagyhatatlan szállodai élmény!” (Hujber Ferenc)
Érezze az 1001 éjszaka világát vagy Nyugat-Afrika hangulatát anélkül, hogy repülőre kellene szállnia, Egertől néhány kilométernyire.
Jöjjön el egy élményre hozzánk!

Mesés Shiraz Hotel
1001 éjszaka szállodája Egerszalókon

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók képei

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Fantasztikus a szálloda hangulata. Az étteremben, a wellness részlegben marokkói zene szól. A személyzet figyelmes, gyors, udvarias. A wellness minden igényt kielégít, nagy választék van a különböző szaunák, kamrák és egyéb pihenési lehetőségek között. Igénybe vettem a berber masszázst, ami a masszőrnek és a hangulatnak köszönhetően nagyon pihentető, frissítő volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Tavaly nyáron jártunk a szállodában családdal együtt, vagyis 2 gyermekkel. Nagyon tetszett a szálloda hangulata, a kellemes illatok, az étkezések is nagyon finomak voltak, mind a reggeli, mind pedig a vacsora nagyon bőséges volt. A wellness részleg is nagyon jó, főleg a bárral összekötött kinti medence és a benti hatalmas nagy jacuzzi, ahol kellemes menta illat terjengett.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Egyik kedvenc helyünk, ahova sokszor visszatérünk. Fantasztikus környezet, szuper wellness részleggel, pihenési körülményekkel, gazdag program kinálattal, igazán gazdag étel és ital választékkal és nem utolsó sorban figyelmes, udvarias, kedves személyzettel. Első látogatásunk óta, ajánljuk mindenkinek aki marokkói hangulatban kíván eltölteni akár csak néhány napot is.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pünkösdi hosszú hétvégén jártunk a Shiraz Hotelben Egerszalókon. Régen tervben volt, hogy idejövünk pár napra, ami most végre sikerült. Az itt töltött idő alatt valóban mesésen éreztük magunkat. A környezet meghitt, elbűvöl, elvarázsol. Mintha Marokkóban járnánk!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromat leptem meg a szülinapjára. Mondhatom egyik legjobb szálloda. Az ételek nagyon választékisak és finomak. Wellness részleg szuper, a szauna a fürdő egyaránt. Szoba kicsit szűkös de két főnek megfelelő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már második alkalommal látogattunk ide a Párommal. Az eltelt időszak alatt bővült a wellness részleg. Ami nem változott az a személyzet kedvessége, a tisztaság, a reggeli és vacsora választéka, minősége, és az a meghitt környezet, ami már másodszorra varázsol el. Igen, valóban nem olcsó hely és igen ez tényleg elsősorban pároknak és pihenésre van kitalálva, de aki valami egyedire vágyik, annak mindenképpen ajánlom a Shiraz-t.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018 augusztusában jártunk a családommal a szállodában, 2 gyermekkel voltunk. A szoba tetszett nekünk, tágas volt, a tisztaság is megfelelő volt. A félpanziós étkezés rendkívül bőséges volt, mind a reggelinél és a vacsoránál is széles választék volt, és nagyon szépen, gusztusosan voltak az ételek tálalva.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Január első napjaiban jártunk a Shirazban, meghosszabbítandó az Ünnepek miatti szabadságot. A szoba megfelelő volt, tisztaság rendben. Mind a reggeli, mind a vacsora választékát ki kell emelnem, érdemes félpanziót fizetni. Minden ízletes, a széleskörű választék arra inspirált, hogy eddig nem preferált ételeket is megkóstoljak. A pincérek kedvesek, segítőkészek voltak.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Novemberben vendégeskedtünk a Shiraz Hotekben 3 napig. Megközelítése jó , fogadtatás a recepción közepes, lakosztály (fürdő: lehetne tisztább is ) , ellátás a konyháról külön dicséretet érdemel. A Wellness . . . nos ? többre számítottam. A pincérek változóak, de található nagyon emberi köztük. Rá kellett jönnünk minden nagyon előnyös helyzetből van fotózva, mint általában a legtöbb szállodáknál.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018 januárjában vendégeskedtünk a Shiraz Hotelben, ahol 3 gyönyörű napot sikerült eltöltenünk. A tematikus szálloda a marokkói világot tárja az utazó elé, inkább több, mint kevesebb sikerrel. A Shiraz jól megközelíthető, központi helyen fekszik a főút mellett. A hotel szobái ízlésesen berendezettek, hangulatosak, de a lakótér ehhez a kategóriához nagyon kicsi és az erkély is hiányzott.

Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.14. - 2021.03.29.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerszalókX