GajarszkiAri

GajarszkiAri adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.05.04

Kiváló 2013. május 23.gyerekekkel járt itt
A Hotel Damonában 2102. nyarán töltöttünk 3 napot,mivel előző évben,mint fürdő vendégek jártunk ott, és akkor ragadott meg ez a kellemes hely. Nagyon szép volt a családi apartmanunk,tisztaság,új bútorok,kis konyhasarok,TV,internet csatlakozás,minden volt,mint itthon! A fürdőszoba is csodaszép tiszta volt, a fürdőköpenyek kicsit már szürkék,gondolom a sok mosás,kopástól.
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Az elmúlt hónapban,csak kirándulásképpen,de leutaztunk Zalakarosra, a Hotel Damona-ba. Igazából,most csak fürdeni mentünk, mert már 2 alkalommal jártunk náluk,mint szállóvendég 1 alkalommal. Nagyon szép és tiszta az egész szálloda, sok helyen voltunk már, de ide húz vissza a szívünk mindig,pedig nincs közel hozzánk,kb.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
A Men Dan Hotel nekünk,úgy 6 éve a legkedvesebb szállás-és üdülőhelyünk. Mi, 200 km távolságra lakunk Zalakarostól,de amikor akár csak 1 szabadnapunk is van,azonnal lemegyünk még fürdővendégként is,egy-egy napra is! Pedig városunkban az uszoda a házunkkal szemben van. .