MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros ★★★★

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Gyógyfürdő tér 8.

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

6. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
18. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül
Így is ismerheted: Hotel Damona

Akciós csomagok

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros bemutatkozása

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő szomszédságában 162 szobával és apartmannal várja kedves vendégeit: kikapcsolódás, feltöltődés és gyógyulás egy helyen.

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros képei

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
A szàlloda vezetõinek hozzààllàsa a vendégekhez elkeserítõ. Nyàr eleje óta húzódó ügyem végéhez értem,s jelenleg màr egy Békéltetõ testületi végzéssel a kezemben írhatom,hogy bàr a szolgàltatàsokat az itt leírt okok miatt nem volt lehetõségünk végül megismerni,vezetõi és alkalmazotti szinten elképesztõen kicsinyes,magatartàssal talàlkoztam a MenDan hotelnél.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Csodálatos panorámás, tágas, csendes szobát kaptunk. Nagyon élveztük a Kanizsa néptánccsoport vacsora utáni műsorát. A vizitorna egysíkú, gyenge volt, a fitnesz-terem viszont kiváló. Pihentetőbb lett volna, ha nincs ekkora tömeg a wellnessben, étteremben. De nagy a szálló. A tv csatornák közül hiányoztak a kedvencek.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve. Nem negatívumot írnék, hanem észrevételt. Vacsoránál nagyon hamar elfogyott a kiskanál, amivel a poharas desszertet lehetett elfogyasztani, reggelinél a kávés és teás kanál szintén kevés volt. Az ételek háziasak és választékosak voltak, a marhaételektől kezdve a halon át a vegán ételekig mindenki megtalálhatta a maga kedvencét.
Válasz az értékelésre - 2020. március 5.
Kedves Lévai Balázs!
Nagyon szépen köszönjük a részletes értékelést és az észrevételeket. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek el nálunk. Nagy szeretettel várjuk Önöket a jövőben is vissza!
Üdvözlettel: MenDan Hotel csapata

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hatalmas wellness miatt választottuk ezt a szállást,ami nagy csalódás volt számunkra. A nagymedence le volt engedve,semmilyen takarítási vagy felújítási munkálatokat nem végeztek rajta,ami ezt indokolttá tette volna. A második napon már a szauna sem üzemelt. Véleményünk szerint egy ilyen szálloda ahova a vendégek 2-3 napra mennek általában,nem engedhetné ezt meg magának.
Válasz az értékelésre - 2020. március 5.
Kedves Komáromi Miklósné!

Köszönjük a visszajelzést és az észrevételeket, melyeket továbbítunk az illetékesek felé.
Bízunk benne, hogy a tapasztaltak ellenére lesz még alkalmunk Önöket szállodánkban köszönteni.

Üdvözlettel: MenDan Hotel csapata

expert TOP szállásértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Már többször nézegettük ezt a helyet, hogy egyszer el kellene jönni, most meg is valósítottuk :)
A hotel az egyik a sok közül, ami Zalakaroson a nagy fürdő közelében van, ez jelesül a nyári bejárattal szemben található. Parkolni az utcai parkolókban vagy a szálloda saját zárt parkolójában lehet.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Nagyon jó 4 napot töltöttünk itt a párommal. A szoba tágas, kényelmes, jól felszerelt. A wellness részleg kitűnő, nem zsúfolt, minden igényt kielégít. A szaunavilág és a trópusi zuhanyok is szuperek. Az ételek finomak, nagy a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A hotel nagyon frekventált helyen található, a városai strand mellett.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Jó hogy légkondicionált és jó hogy jó tiszta és jó az ennivaloja jó hogy megnyitották a napozoteraszt

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Csodálatos 4 napot töltöttünk a szállodában. Nagyon igényes hely,remek ételekkel,italokkal. Külön jó volt, hogy éppen zajlott a Kannavirág szépségkirálynő választás épp. Nagyon kedves személyzet mindenhol, mindenki nagyon segítőkész! A gyerek játszóház is szuper volt, nyugodtan hagytuk ott a gyermekeinket egy-egy kávézás idejére, a személyzet itt kimondottan aranyos és abszolút értik a dolgukat!
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 14.
Kedves Alberczki Gábor! Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy szállodánk és a városi programok is elnyerték tetszésüket. Reméljük, hogy a tapasztaltak alapján lesz alkalmunk még Önöket szállodánkban köszöntenünk. Üdvözlettel: MenDan Hotel csapata

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda csodálatos , minden igényt kielégít minden korosztály számára! A személyzet kedves és segítőkész, az étterem kínálata bőséges és finom. A wellness tiszta, a szauna szeánszok egyszerűen profik!! Mindenkinek tiszta szívből ajánlom!!!!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
Már sokszor jártunk ebben a hotelben. Nagyon szépek a szobák /felújítva/ és kényelmesek. Az ételek finomak, nagy a választék és figyelmes, kedves a személyzet. A wellness részlegről is csak jót tudunk mondani. Szuper a medencék hőmérséklete és nagyon tiszták is. Mi ajánlani tudjuk ezt a helyet minden pihenni vágyó embernek.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.690 - 54.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, zenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.30-ig
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.24-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2021.06.01. - 2021.07.11.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 25.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)

ZalakarosX