Gigus

Gigus adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2014.03.29
Utoljára itt2019.05.02

Kiváló 2014. március 29., csoporttal járt itt
Már többször jártam itt párommal,baráti társasággal és mindig nagyon jól éreztük magunkat. Nekem még egyszer sem sikerült teljesen elfogyasztani a mindig nagyon ízletes és hatalmas adag ételt,így páromra szoktam testálni egy részét,de még így is be kell csomagoltatnom a maradékot,amit még másnap is szívesen fogyasztok el otthon.
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Akár egy gyors ebéd akár rendezvény mindkét esetben remek választás. Kedves kiszolgálás, korlátlan ételfogyasztás, bőséges választék, finom ízek.
Kiváló 2014. március 29.a párjával járt itt
Kellemes,nyugodt,hangulatos csendes helyen fekszik a gyógyfürdő közelében,gyalog is csak egy-két perc séta. Családias hangulatú és tiszta szobák. Nagyon ízletes és bőséges ételek,esztétikus tálalásban. Igen barátságos és kedves,nagyon figyelmes tulajdonosok. Nagyon jól éreztük magunkat,mindennel elégedettek voltunk,másoknak is ajánljuk.