Pál-Cappone Panzió Igal

7275 Igal, Rákóczi tér 16.

Pál-Cappone Panzió Igal a térképen

Pál-Cappone Panzió Igal értékelése:

5. helyezett a 8 igali szállás közül
105. helyezett Dél Dunántúlon - 514 szállás közül

Pál-Cappone Panzió Igal vélemények

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017 juni elején jártunk itt a hugommal és férjével ,nagyon figyelmes és barátságos a tulajdonos, finomak az ételek és a kiszolgálással is elégedettek voltunk, aki szereti a nyugodt csendes környezetet annak kiváló pihenést biztosít, és itt van még az igali gyógyfürdő pár méterre, az sem megvetendő hogy a tulaj masszőr is egyben,máskor is jövünk ha lehet!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 2.
A tulajdonos nagyon barátságos és figyelmes volt. A konyhájuk nagyon jó, az ellátás kitűnő. Az ételek tálalása (különösen a reggeli) nagyon esztétikus. Segítőkész, udvarias tulajdonos, tisztaság és remek hangulat tette kellemessé és emlékezetessé számunkra az itt eltöltött két napot. Feledhetetlen élményt kaptunk! Mindennel maximálisan elégedettek voltunk.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 29.
Kellemes,nyugodt,hangulatos csendes helyen fekszik a gyógyfürdő közelében,gyalog is csak egy-két perc séta. Családias hangulatú és tiszta szobák. Nagyon ízletes és bőséges ételek,esztétikus tálalásban.Igen barátságos és kedves,nagyon figyelmes tulajdonosok.Nagyon jól éreztük magunkat,mindennel elégedettek voltunk,másoknak is ajánljuk.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pihenésre, feltöltődésre kiválóan alkalmas hely, csendes, nyugodt környezetben, a gyógyfürdő közelében. Kellemes, tiszta szobák, és étterem, ízletes ételek, esztétikus tálalás. A tulajdonosok rendkívül kedvesek, figyelmesek, a vendég maximális kiszolgálásra számíthat. Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk, mindenkinek ajánlani tudom a panziót!

Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka: 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.06.12.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.26-ig
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 7.950 - 45.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.
Várfal Apartman
Pécs
Érvényes: 2022.02.26-ig

Szállodák Igal környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval

IgalX