GyMarta

GyMarta adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2024.03.17

2016. május 3.egyedül járt itt
Tavaly másképp alakult a karácsony, itthon egyedül lettem volna. 24-én reggel felhívtam a bikácsi Zichy Parkhotelt, hogy van-e szabad egyágyas szobájuk! És volt! Mivel nem először jártam itt, személyes ismerősként üdvözöltek a recepción. Még manapság is ritka, hogy akár felár ellenében kisállat (főleg nyuszi) bevihető lenne, itt viszont imádta mindeki az én cuki és barátságos 5 éves törpenyuszimat.
Felhasználó fényképei:
Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács - Zichy Park Hotel Bikács -
Kiváló 2018. április 13.egyedül járt itt
Köszönöm Zichy Park Hotel! Sokadik alkalommal töltök néhány napot kedvenc szállodámban. Mióta új tulajdonos van, látványos a javulás! Tisztaság, rend, kedves, udvarias személyzet. Nincs teljesíthetetlen kívánság! Csak annak ajánlom, aki kifejezetten élvezi a vidék csendjét, a természet közelségét.
Felhasználó fényképei: