Zichy Park Hotel Bikács ★★★★

1. helyezett az 1 bikácsi szállás közül
10. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Akciós csomagok

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Zichy Park Hotel Bikács képei

Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
Aki mindentől elvonulva szeretne a természet közelségében pihenni, annak ez a szálloda jó választás. A rollerek, kismotorok biztosítása jó ötlet, többször használtuk őket. 3 éves kisgyermekünknek kültéri gyermekmedence és homokozó hiányzott a legjobban. A csónakhoz kapott evezőkkel szenvedés volt a csónakázás. Javaslom megfelelő evezők beszerzését.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Szép környezetben lévő Hotel. Ételek kiválóak voltak a szoba szép és csendes.Inkább családoknak ajánlanám mivel gyermekcentrikus hely,számos gyermekprogrammal.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
minden szuper volt. bőséges és nagyon finom reggeli ,ebéd ,vacsora, az alkalmazottak ,aranyosak,szimpatikusak, kedvesek,segítőkészek, csak ajánlani tudom mindenkinek,,,,, köszönöm ,hogy ott lehettünk
Kedves Izsits Tibor!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő ilyen kellemesen telt, és köszönöm kedves szavait.
Várjuk Önöket vissza szeretettel szállodánkba!

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Egy hiányosságot találtam,a reggeli asztalon jó lett volna ha van kaspó amibe rakni lehetne a tea,vaj kockasajt csomagoló anyagát.A felszolgálók munkájuk kiváló.
Kedves Kis Gyula!
Köszönjük kedves értékelését, és pozitív visszajelzését.
Továbbá szeretném megköszönni ötletét, az asztali kukát illetően melyet mindenképpen továbbítok éttermünk felé.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezésünkkor nem volt tiszta ágynemű, állítólag fennakadás volt a mosodában. Tiszta ágyneműt este kaptunk. Fürdőköntöst viszont nem, többször jeleztük, hogy nincsen, de türelmet kértek. Türelmesek voltunk, de a köntös elmaradt. Egyébként a szállás tiszta, a környék szintén, a személyzet segítőkész. A fentieket leszámítva nem volt kellemetlen élményben részünk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 21.
Kedves Nagyné Soltész Zsuzsanna!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Utólagosan is szeretném elnézését kérni a textília hiánya miatt, és bízom benne, hogy ez nem befolyásolta számottevően pihenésüket.
Remélem, hamarosan újra ellátogatnak hozzánk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Csodálatos környezet, patika-tisztaság, tágas, ízlésesen és célszerűen berendezett szoba, barátságos, készséges személyzet, bőséges választék reggelinél és vacsoránál. Egy szóval: kitűnő!
Kedves Hajdú Miklós!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Örömmel olvasom, hogy szállodánk tisztasága, berendezése, személyzete és ételei mind elnyerték tetszésüket.
Várjuk Önöket vissza Bikácson!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
Nagyon megvoltunk elégedve a szállással és a ellátással.Bátran merem ismerősöknek ajánlani.
A welness részleget viszont kicsinek találtam, de a jakuzzi és a szauna nagyonjó volt. kevező akcióban tavasszal lehet, hogy igénybe vesszük!
Nagyon jó időt fogtunk ki, csak rövid volt!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Csodás 2 napot töltöttünk itt férjemmel. A pihenést ajándékba kaptam, semmit se hallottam a szállodáról elötte. Ami lenyűgözött, az a teljes nyugalom, amit itt átélhettünk, a természet ölén. Csend, jó levegő, állatok, hatalmas park, tavacskák, wellness. . . . teljes feltöltődés. Eszméletlen finom ételek, csupa minőségi termelői áru, óriási választék.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Gyönyörű környezet,nyugalom övezte az ottlétünket!!!!Kedves kiszolgálás,figyelmes,segitőkész személyzet!!Tisztaság,finom ételek!Szép,barátságos állatok amikben lehetett gyönyörködni sétáink alatt!Biztos visszatérő vendégek leszünk,szeretnénk otttartózkodásunk alatt áttélni az összes évszak gyönyörűségét!!!Köszönünk mindent!!!!
Kedves Czeglédi Hajnalka!
Köszönjük szépen értékelését. Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő ilyen kellemesen telt és meg voltak elégedve a környezetünk nyújtotta adottságokkal, szolgáltatásokkal. Várjuk Önöket vissza szállodánkba!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Lakodalomban voltam a Hotelben A kiszolgálás a személyzet hozzá állása jó. A környezet csodás. A vacsora: leves langyos a svédasztal 30 perc alatt semmivé vált csak a köret maradt 130 főre rendelt gordon bluet úgy értelmezték hogy a szeletet felszeletelték legalább 5-6 csíkra , a salátabár tartalmát sem pótolták.

Bikács
2 nap/1 éjszaka 17.516,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2020.08.23-ig
Bikács
2 nap/1 éjszaka 15.326,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.046 - 24.791,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.10.17-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
Érvényes: 2020.10.24-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
5 nap/4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, borkóstolással, kedvezményekkel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.779 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.08-ig
Érvényes: 2021.10.17-ig

Szállodák Bikács környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Nyári akció - vakáció (min. 4 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel! (min. 2 éj)

BikácsX