Zichy Park Hotel Bikács ★★★★

1. helyezett az 1 bikácsi szállás közül
5. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Akciós csomagok

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Zichy Park Hotel Bikács képei

Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
minden szuper volt. bőséges és nagyon finom reggeli ,ebéd ,vacsora, az alkalmazottak ,aranyosak,szimpatikusak, kedvesek,segítőkészek, csak ajánlani tudom mindenkinek,,,,, köszönöm ,hogy ott lehettünk
Kedves Izsits Tibor!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő ilyen kellemesen telt, és köszönöm kedves szavait.
Várjuk Önöket vissza szeretettel szállodánkba!

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Egy hiányosságot találtam,a reggeli asztalon jó lett volna ha van kaspó amibe rakni lehetne a tea,vaj kockasajt csomagoló anyagát.A felszolgálók munkájuk kiváló.
Kedves Kis Gyula!
Köszönjük kedves értékelését, és pozitív visszajelzését.
Továbbá szeretném megköszönni ötletét, az asztali kukát illetően melyet mindenképpen továbbítok éttermünk felé.
Bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezésünkkor nem volt tiszta ágynemű, állítólag fennakadás volt a mosodában. Tiszta ágyneműt este kaptunk. Fürdőköntöst viszont nem, többször jeleztük, hogy nincsen, de türelmet kértek. Türelmesek voltunk, de a köntös elmaradt. Egyébként a szállás tiszta, a környék szintén, a személyzet segítőkész. A fentieket leszámítva nem volt kellemetlen élményben részünk.
Válasz az értékelésre - 2019. november 21.
Kedves Nagyné Soltész Zsuzsanna!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Utólagosan is szeretném elnézését kérni a textília hiánya miatt, és bízom benne, hogy ez nem befolyásolta számottevően pihenésüket.
Remélem, hamarosan újra ellátogatnak hozzánk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 17.
Csodálatos környezet, patika-tisztaság, tágas, ízlésesen és célszerűen berendezett szoba, barátságos, készséges személyzet, bőséges választék reggelinél és vacsoránál. Egy szóval: kitűnő!
Kedves Hajdú Miklós!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Örömmel olvasom, hogy szállodánk tisztasága, berendezése, személyzete és ételei mind elnyerték tetszésüket.
Várjuk Önöket vissza Bikácson!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
Nagyon megvoltunk elégedve a szállással és a ellátással.Bátran merem ismerősöknek ajánlani.
A welness részleget viszont kicsinek találtam, de a jakuzzi és a szauna nagyonjó volt. kevező akcióban tavasszal lehet, hogy igénybe vesszük!
Nagyon jó időt fogtunk ki, csak rövid volt!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő értékelését.
Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt, és bízom benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Csodás 2 napot töltöttünk itt férjemmel. A pihenést ajándékba kaptam, semmit se hallottam a szállodáról elötte. Ami lenyűgözött, az a teljes nyugalom, amit itt átélhettünk, a természet ölén. Csend, jó levegő, állatok, hatalmas park, tavacskák, wellness. . . . teljes feltöltődés. Eszméletlen finom ételek, csupa minőségi termelői áru, óriási választék.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Gyönyörű környezet,nyugalom övezte az ottlétünket!!!!Kedves kiszolgálás,figyelmes,segitőkész személyzet!!Tisztaság,finom ételek!Szép,barátságos állatok amikben lehetett gyönyörködni sétáink alatt!Biztos visszatérő vendégek leszünk,szeretnénk otttartózkodásunk alatt áttélni az összes évszak gyönyörűségét!!!Köszönünk mindent!!!!
Kedves Czeglédi Hajnalka!
Köszönjük szépen értékelését. Nagyon örülök, hogy a nálunk töltött idő ilyen kellemesen telt és meg voltak elégedve a környezetünk nyújtotta adottságokkal, szolgáltatásokkal. Várjuk Önöket vissza szállodánkba!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
Lakodalomban voltam a Hotelben A kiszolgálás a személyzet hozzá állása jó. A környezet csodás. A vacsora: leves langyos a svédasztal 30 perc alatt semmivé vált csak a köret maradt 130 főre rendelt gordon bluet úgy értelmezték hogy a szeletet felszeletelték legalább 5-6 csíkra , a salátabár tartalmát sem pótolták.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a szálloda szép helyen fekszik, néhány alapvető hiba kiküszöbölésével egészen jó hely lehetne. Az ablakokon nem volt szúnyogháló, sem sötétítő függöny, mindkettőt jeleztük is a recepción, nem történt semmilyen változás. Nem az igazi az egész éjjel tartó szúnyogcsapkodás után reggel hatkor betűző napra ébredni.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Köze nincs a 4 csillaghoz,kivéve az árakat mert azok magasan ütik a 4 csillagot.Nem azt a szobát kaptuk amit lefoglaltunk,a személyzetnek fogalma sincs mi a dolguk.A takaritónö porszivó nélkül jött takaritani,és még nem tetszett mikor szóltam hogy csinálják meg újra mert ez nem takaritás.A recepción egyetemista diák melósok kinlódnak.Katasztrófa!

Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 16.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 10.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetősségel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/ 2 éjszaka 29.500,- Ft/ fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, forralt bor és forró csoki kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Szent Gellért Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.31-ig
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 14.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Bikács
2 nap/1 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással.
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bikács környékén
Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
2020 START akció (min. 2 éj)
Hideg elől Velencére (min. 2 éj)

BikácsX