hangucii

hangucii adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Tésztakedvelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  Kritikus  •  kritikus
Regisztráció2018.01.13
Utoljára itt2018.09.06

Kiváló 2018. január 13.családjával járt itt
Kifejezetten az ő Éger boruk miatt szerveztem a család nyaralását Egerbe.Amint bementünk fel is ajánlottak egy akciót,ennek a sztorinak az örömére, és ingyen kostolókat is kaptunk,nem is keveset, 1-1 dl-t! Amig máshol két kortyért is 600ft-t voltak képesek elkérni...Kiszolgáló hölgy nagyon kedves.
Kiváló 2018. január 13.barátokkal járt itt
Az étel ízletes,bazsalikomos paradicsomot ettem, ám köze nem volt a hagyományos paradicsomleveshez, mindenféle zöldség belevolt vágva,tetején jó sok parmezánnal-isteni volt! A hambi rantotthús alapú, én korn babyset ettem,azt hiszem ez volt a neve. Nagyon ízletes volt a saját szósz benne, mindnekinek ajánlom, ezer százalék hogyha a városban járok,nem más [moderálva - a szerk.
Kiváló 2018. január 13.családjával járt itt
Tavaly nyáron 3 napot töltöttünk Egerben a családommal és a párommal, étteremnek első nap ebédkor a Cortadoba tértünk be, nagyon tetszett a hangulat, az ételek nagyon finomak voltak, a saját készítésű ketchup és majonéz isteni volt, a hamburgerek óriásiak és nagyon nagyon finomak. a kész ételek nagy adagok és szintén isteniek.