Hamburger Bár Gyula
5700 Gyula, Béke sugárút 1.

Hamburger Bár Gyula a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 18.
Átlagnál jobb, de a négy pont kissé túlzás, sajnos nincs mód 3,5 pontot adni. Népszerű gyorsétterem Gyulá, mióta legutóbb ott jártam, emelkedtek az árak, ami egyébként érthető. Nagyjából a McDonalds modellre ráállt privát egység, az említettnél szélesebb választékkal. Mi ettünk halburgert, hambugert, sült krumplit, ittunk frissen préselt narancslevet, kértünk még tartárt és ketchupot.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Vacsorázni mentünk Gyula egyetlen hamburgert árusító éttermébe. Ismerős ajánlotta a helyet, így fel voltunk rá készülve, hogy sokan lesznek. Valóban rengetegen voltak. Kb. 20 percet álltunk sorba, majd még kb. 30 percet vártunk a hamburgerek elkészítésére. Sajnos az étteremben a falon csak a burgerek nevei és az ár volt feltüntetve, így nem tudtuk meg, hogy egyes fantázianévvel ellátott hamburger mit is tartalmaz igazából.

2019. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Csoporttal voltam vacsorázni, bent 30-an sorrakerülni reménytelen küldetés lett volna így szétoszlottunk a városban, csak nyolcan maradtunk itt. Így a várakozó tömeg kb. felét tettük ki, kicsit több mint fél órát kellett várni, de az adag döner tál bőséges volt és finom, az ital (narancsé) is finom. Hely is van éppen elegendő, le is lehetett ülni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Tőzsgyökeres gyulai emberként van tapasztalatom velük .Régen jó volt a hely.Tegnap betértem egy "tálra" és döbbenten tapasztaltam az áremelést.Szerintem egy szelet pizzát több mint 700 Ft ért árulni nevetséges,de a tál is már 1300 fölött jár.Köszi Hambibár,keresünk más hamburgerek őt!

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Gyulai tartózkodásunk első napján ide jöttünk vacsorázni, mert előtte már hallottunk a helyről. Sok választék közül lehet választani, én Dönert ettem. Kiszolgálással nem volt problémánk, picit többet kellett várnunk, de azért mert nagyon sokan voltak akkor. Párom egy hatalmas burgert evett, majdnem ki is fogott rajta :) A saját készítésű limonádé nagyon finom!

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Isteni finom,csak ezért megyek vissza Gyulára legkozelebb ebben biztos vagyok! 1200 ftbol menük ,óriási finom burger,finom házi limonádéval,egyszerűen tökéletes minden!Ülőhely lehetne több, de sajnos minden hely ki van használva,tehát ez max elköltözéssel lehetne kivitelezhető,ezért elnézzük :D
Kiszolgálás gyors.kedves.remek minden.Köszönjük !

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nyaralásunk alkalmával voltunk itt a párommal, a szállásadónk ajánlotta a helyet. Nagyon finom hamburgereket ettünk, "számunkra a pont elég" kategóriába tartozott a mennyiség. Jól laktunk vele bőven, de nem kaptunk kajakómát. Ár-érték arányban nagyon jó, a kiszolgálással sem volt semmi problémánk, pedig elég sokan voltak, mégis zökkenőmentesen megoldották.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 29.
Nagyon finom és ízletes gyrost és hamburgert fogyasztottunk itt, csak ajánlani tudom. Eddig nem volt szerencsém ilyen gazdag és ízletes gyros tálhoz.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Déltuán 17:00 körül szerettünk volna megvacsorázni a családommal, de a pénztáros hölgy rettentően b*nkó volt, beszólogatott (fekete hosszú hajú, fehér rövidnadrágban volt...). Így végül nem vacsoráztunk ott. Nem ajánlom senkinek a helyet... Sajnos veszített a régi fényéből. A helyiek is ugyanezt mondják...

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
Évek óta járunk ide, ez a mai hatalmas csalódás volt! Panaszoltam is pultos hölgynek, azt mondta, sajnálja. Hát még mi! A hamburger hideg (reformburgert ettünk menüben), de legalább telenyomva savanyú mártással, a sültkrumpli hideg és sületlen, tényleg nyers, sületlen (eredetileg fagyasztott) krumpli is volt benne. . . Így múlik el a világ dicsősége.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Agod Apartman
Maja Apartman
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.01.
Édenkert Apartmanház
8 nap/7 éjszaka 2.286,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.01.02. - 2020.12.23.
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 41.038,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2020.12.20.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)

Hamburger Bár GyulaX