Hani61

Hani61 adatlapja

Szeretek kirándulni, különösen a víz melletti szállodák, panziók a kedvenc helyeim. Jó néven veszem, ha a szállodában vannak olyan lehetőségek, melyek ketten-vagy többen igénybe tudunk venni, esetleges rossz idő esetén. A vacsora mellett hallható élő zene is kedvemre való.
Szeretem magam kényeztetni, szeretem az ínyencségeket, melyeket magam részére inkább étteremben fogyasztok és nem fordítok sok időt az elkészítésére. A családi ünnepek étteremben töltése is azért jó, mert tudunk egymásra figyelni és az ünnepelt nem fáradt.
Ilyen vagyok
Vegán  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Csipegető  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  mindig vidáman
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2016.05.06

Átlagos 2016. május 4., csoporttal járt itt
Februárban a személyzet még nem igazán volt felkészült. A welnes rész elég kicsinek bizonyult télen, de a szolgáltatáshoz nyújtott kellékek és a pihenő szoba nagyon hangulatos volt. Sétálni lehetett, csocsózni délután nem? ? Hangulatos volt az esti kivilágítás, szép volt a szállodához kapcsolódó udvar rész, ami még a tél végett nem volt belakva.
Felhasználó fényképei:
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás -